دود مایع جادویی عنصر برای عطر و طعم دودی بدون کوره

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

می خواهید عطر و طعم دودی بدون شلیک کردن کوره و یا حیاط خلوت سیگاری? دود مایع است تنها عنصر برای آن! ریزه اندام بطری دود مایع می تواند به شما سال غنی دودی عطر و طعم از یک بطری و آن را به یک عدد تعجب آور از استفاده (دفعات بازدید: آن را فقط برای خود فر پخته دنده).

دود مایع دارای سابقه ای طولانی (از آن شده است در اطراف از سال 1895!) و آن را تا سال ها صرف با یک شایعه شهرت به عنوان یک “برای شما بد” عنصر. اما این عنصر قوی است که عمدتا فقط دود و آب آن را امن و خوشمزه در همه چیز آن را لمس. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد دود مایع, چگونه آن را ساخته شده است به علاوه چگونه به استفاده از آن را فراتر از کباب.

نازک و قهوه ای به زرد و دود مایع است که در واقع چوب جنگلی دود که دستگیر شده است در تراکم و جمع آوری شده است. این مایع بیشتر پردازش به حذف هر گونه ناخالصی و پس از آن بطری. برخی از مارک ها اضافه کردن کمی رنگ کارامل نمک ملاس و گاهی سرکه برای رنگ یا طعم دهنده. برندها نیز متفاوت است در پهن برگان آنها استفاده بنابراین شما می توانید پیدا کردن دود مایع ساخته شده است که از گردو درخت گردوی امریکایی و اپل چوب.

رایت دود مایع یکی از قابل تشخیص ترین مارک های دود مایع (دستور العمل های خود را فقط دود و آب) و آنها پدیدآورنده بطری دود مایع پس از Ernest H. Wright توسعه یافته از این روش برای گرفتن یک فرد سیگاری تراکم در سال 1895.

برای سال, شایعات در اطراف دود مایع ایمنی در اطراف محور اضافه شده و مواد شیمیایی سرطان زا به عنوان آنها مربوط به سلامت انسان و مصرف است. به علاوه برخی از مردمی نگران بالا محتوای سدیم در مایع دود. در حالی که دود مایع حاوی برخی از به عنوان به طور بالقوه مضر (اما طبیعی) ترکیبات شیمیایی — یعنی اسید pyrogallol-مثل پلی فنول ها و یا PLPs که همچنین موجود در چای و قهوه — بسیاری از این فیلتر در فرآیند تولید و در بر داشت در دوزهای بسیار کوچک در توصیه می شود برای کاربردهای مایع دود. بنابراین نمی رفتن با استفاده از یک بطری دود مایع هنگامی که بسیاری از دستور العمل نیاز به فقط یک قاشق غذا خوری یا کمتر است.

شما می توانید اضافه کردن دود مایع برای ترشیجات و سس برای غذاهای کبابی به آنها دودی و طعم. چند قطره می افزاید تن از عطر و طعم برای سالاد, افت و حتی کوکتل و سس کارامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de