مدل نائومی کمپبل شد, پوشش ستاره های آرایش هنرمند و عکاس برای آخرین شماره از ذات مجله به عنوان مستند اقدامات مانع این تیم از سفر که رزرو شده بود به کار بر روی موضوع خاص را پوشش میدهد. فقط روز قبل از شلیک شد و با توجه به محل به عنوان بخشی از مجله سالگرد 50th موضوع جشن ایالات متحده آمریکا رفت و به مستند بنابراین این مجله خواسته نائومی اگر او را به ساقه عکس خودش است.

همچنین جشن سالگرد 50 Campbell افزایش به چالش و با جهت از مجله تیم خلاق, راه اندازی و شات عکس با آی فون خود را. برنامه ریزی بحث رفت از این تیم در خانه از طریق چت تصویری و واقعی شلیک شد دهید و کارگردانی از راه دور در روز—و تصاویر تبدیل شده اند بسیار خوب است.

‘نائومی شات خودش با آی فون’ می گوید: MoAna Luu رئیس محتوا و خلاق افسر مجله. “ما نمی تواند ارسال یک تیم پس از او تا به حال به انجام مو و آرایش و یک ظاهر طراحی شده خودش است. ما در اواخر شب خواستار تلاش برای کشف کردن که چگونه او در حال رفتن به ساقه با تلفن خود را در دست او. پس از آن ما تا به حال به انجام دوباره شلیک کنید چون عکس ها نمی آیند ما چگونه تصور است. بنابراین وجود دارد چالش های فنی وجود دارد که بشر با چالش ها; اما نائومی آیا این همه بدون پرسیدن هر گونه سوال او را ترک هرگز. آنچه مرا شگفت زده بیشتر در مورد کار با نائومی به انجام این پوشش در طول ساقه همه گیر در راه است که او پذیرای این واقعیت است که او واقعا کنترل خود روایت است. او هرگز منتظر مردم را به انجام برای او ایجاد شده خود فرصت است. او شده است یک پیشگام در بسیاری از راه ها و در حال حاضر او یک پیشگام در اصل تاریخچه چرا که او به طور کامل و به معنای واقعی کلمه کنترل خود روایت در این موضوع از پوشش در کتاب داستان.”

کمپبل نیست فقط یکی انجام او خود را شاخه در جهانی همه گیر به عنوان بتمن بازیگر رابرت پتینسون تا به حال به تصاویر برای مصاحبه با او برای مجله GQ. پتینسون تا به حال فرصت خوبی است برای یک DSLR نیکون به شلیک خود را با به جای تلفن خود را, اما شاید کمی کمتر جهت از مجله. عکس ها خیلی باحال هستند و یک شات در یک آینه استفاده می شود بر روی جلد این ماه مجله در حالی که دیگری در حال استفاده است که به عنوان هدر در مجله کانال های رسانه های اجتماعی.