یک مار زنگی نوشیدنی برای نام تنهایی

به انجمن خوش آمدید هرگز شکست یک ستون هفتگی که در آن ما موم شاعرانه در مورد دستور العمل های که هرگز اجازه دهید

توسط DASTESALAMATT در 30 فروردین 1399

به انجمن خوش آمدید هرگز شکست یک ستون هفتگی که در آن ما موم شاعرانه در مورد دستور العمل های که هرگز اجازه دهید ما به پایین.

من به تازگی 1951 کلاسیک تک خال در حفره و کلانتر در فیلم حمل در اطراف یک مار زنگی در shoebox برای برخی از دلیل. او در تلاش برای پیدا کردن غذاهای مار می خورند و مار به پایان می رسد تا میل جویدن آدامس در فویل و لفافه? آن را تا به چیزی برای انجام با بقیه فیلم. درست مثل این مقدمه هیچ ربطی به نقطه که من را به اینجا است که با کوکتل به نام مار زنگی یک نوشیدنی خوب و من احساس شما ممکن است آن را دوست دارم تا آنجا که من انجام دهد.

زمان دقیق حق را به یک مار زنگی است 4:59 p. m. در آن زمان من انجام دادن این نوشیدنی به مدت 30 ثانیه (به سفیده تخم مرغ درست کف آلود) آن را در واقع 5, unofficial رسمی ساعت کوکتل ملت است. یا حداقل با توجه به تمام دیوار دکور در HomeGoods.

اگر شما یک فرد است که باعث می شود کوکتل در خانه در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک زمان خوب به آن بروید. این شمارش به عنوان یک سرگرمی. و بسیاری از کوکتل های کلاسیک سه مواد تشکیل دهنده است که بسیار کمتر از بلونز!

مار زنگی مدرسه قدیمی است نوشیدن از پیچ کوکتل کتاب که وعده "آن را یا درمان نیش مار زنگی یا کشتن مارهای زنگی یا اینکه شما آنها را ببینید." این ویسکی, آب لیمو, شربت ساده, چای سیاه و سفید و سفیده تخم مرغ. من تا به حال یک بطری کوچک از سنت جورج absinthe برای مثل هفت سال غیر قابل توضیح و این تنها چیزی است که من با آن انجام دهد. چرخش absinthe در شیشه ای تخلیه آن و بوی شیرین بیان باقی مانده است. که گفت: شما کاملا می توانید این نوشیدنی را و آن را دوست دارم برای همیشه لطفا برای بدون مبهم مشروب هر چند از purists ممکن است می گویند آن را پس از آن کاملا متفاوت می نوشند. در کوکتل زمین وجود دارد بسیاری از قوانین در حال انتظار برای شکسته شود.

مانند اگر من بیش از حد تنبل به شربت ساده من فراموش فشار عسل یا شکر در شاکر و امیدوارم که حل آن به اندازه کافی. آن را همیشه می کند! و اگر شما مانند من ندارد و سفیده تخم مرغ دروغ گفتن در اطراف Beggs! خوب برخی از لعنت شکلات تراشه کوکی ها! زیرا سفیده تخم مرغ را با یک کرم لایه که tingles خیالی من سبیل و همراه با لمونی ویسکی, همه چیز مرا به یاد یک creamsicle.

این طراوت و مرموز (که چای سیاه و سفید) و به نظر می رسد تصفیه شده به عنوان جهنم است. کسی در اینجا است!

در حال حاضر این دستور:

Image may contain Lamp Drink Cocktail Alcohol Beverage Glass Wine and Wine Glass

مار زنگی

دو-لرزش روش کلیدی برای این کوکتل را بافت. دور اول این است که برای شکستن تخم مرغ سفید; دوم این است که سرما و کف نوشیدنی.

مشاهده دستور غذا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب