را Carnitas آخر هفته آینده

هر دوشنبه شب, Bon Appétit سردبیر آدم Rapoport به ما می دهد زیرچشمی نگاه کردن در داخل مغز خود را با در نظر گرفتن بیش از خبرنامه ما. او سهام دستور العمل او شده است پخت و پز, رستوران ها او شده است در غذا خوردن و بیشتر. آن را بهتر می شود: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما این نامه را قبل از هر کس دیگری.

راستش من تا به حال را فراموش کرده همه چیز در مورد شانه خوک. من آن را خریدم هشت هفته پیش منجمد و خلاء مهر و موم شده و آن را به حال شده است در recesses از فریزر من همیشه از. و سپس صبح روز شنبه بود که من فقط بدونم که چه خبره من که قرار بود برای انجام تمام روز—علاوه بر لباس های شسته شده و کارهای دیگر—یک لامپ رفت.

Carnitas!

آیا شما تا به حال ساخته شده carnitas? گوشت پخته در خود چربی تا ترد اما هنوز مناقصه ؟ به عنوان یک پخت و پز, پروژه, آن, ارائه, است که تعادل کامل بودن هر دو آسان و وقت گیر است. که رک و پوست کنده در طول این خود منزوی ماه است که دقیقا آنچه که من می تواند اداره کند.

وجود دارد راه های مختلف به این روش محبوب و طبقه ظرف مکزیکی. شما می توانید از ریک مارتینز دستور العمل برای گوشت خوک Carnitas یا دستور او برای اردک Carnitas و یا شما می توانید گوش دادن به ریک و بحث carnitas در Bon Appétit Foodcast. (اگر شما جمع آوری ریک یک چیز برای carnitas.)

اما من از نوع بالدار آن است. من browned و سپس ملایم پخته شده گوشت خوک شانه با یک دسته از خرد کردن سبزی و برخی از سهام مرغ و شراب. سه ساعت بعد من تیره و تار مایع ظهور آن را در فریزر و سپس آن را سفت گوشت خوک از سطح.

ساده لوح فوری گلدان Carnitas دستور

عکس Chelsie Craig, مواد غذایی, یک ظاهر طراحی شده با مروارید جونز

من خرد سقوط از هم جدا و گوشت سرخ شده آن را تا ترد—اما نه بیش از حد ترد—در این سایت متعلق به چربی گوشت خوک در یک طرفه اجاق هلندی. (من حدس می زنم شما می توانید می گویند من روش کمی بیشتر شبیه به ساده لوح Melian فوری گلدان Carnitas دستور العمل.) در این نقطه من خوشحال شده برای نشستن وجود دارد در برش هیئت مدیره با یک بطری آبجو و وان از نمک دریا و فقط رفتن را در شاداب شانه خوک. اما نیمی از لذت ساخت carnitas است که اوج آن را با یک صورت فلکی افتخاری ظروف. چیزی برای انجام چیزی را به ذهن خود را خاموش و در عین حال یکی دیگر از آخر هفته که واقعا احساس می کنم مثل یک آخر هفته و چیزی به همسرتان و بچه در مورد هیجان زده.

بنابراین من قطعه قطعه کردن برخی از آوکادو رسیده. من quartered برخی از لیمو. من سریع-ترشی برخی از پیاز قرمز و باران آن را با جعفری خرد شده و نعناع (چون ریک در حماسه تاکو پرایمر چند ماه قبل اعلام کرد که گشنیز است نه مورد نیاز است که این زمان گیاهان دیگر برخی از عشق). من گرم برخی از brothy لوبیا چیتی من تا به حال در یخچال. من گرم می شود تا برخی از jarred adriano که من 12 سال دارد. من باز کردن یک بسته چیپس. و فقط قبل از نشستن من تاول برخی از چیپس در یک کتری ریخته گری آهن و پیچیده آنها را در یک ظرف حوله گرم و مرطوب.

و سپس من بلعیدم بیشتر carnitas tacos از من می تواند تعداد دفعات مشاهده است. بد نیست یک شنبه بعد از همه.

دریافت دستور العمل

Image may contain Plant Food Meal Vegetable Dish and Produce

دو خوک Carnitas

آن را به ارزش دنبال کردن شکم گوشت خوک برای بافت شگفت انگیز آن, آشنایی, اما اگر شما نمی توانید آن را جایگزین با یکی دیگر از پوند از شانه.

مشاهده دستور غذا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>