خود را در یخچال کمتر بد بو با کمی عصاره وانیل

من در مورد شما نمی دانم, اما من همیشه به نظر می رسد در حال اجرا از عصاره وانیل. شاید که چون من اساسا به طور مداوم در ساخت شکلات تراشه کوکی ها و یا دانشجو و یا کوکی, کیک و یا برخی از درمان که خواستار یک قاشق چای خوری وانیل. من در حالی که من کمی از ریاضی: شش قاشق چای خوری در هر اونس رسید که به معنی 24 دسته از کوکی ها قبل از من 4 اونس بطری اجرا می شود — معمولا کمتر چون من تمایل به استفاده از یک سخاوتمندانه قاشق چای خوری و اگر من تصمیم به ایجاد چیزی واقعا وانیل-y مانند brûlée کرم یا بستنی وانیلی?

اگر من دقیق من احتمالا می خواهم به Costco و انتخاب کنید تا 16 اونس بطری کاستکو عصاره وانیل خالص و نجات گرانتر مسائل برای مناسبت های خاص. اما من هنوز وجود دارد که بدان معنی است که من نه فقط فکر می کنم من در حال اجرا — من در حال اجرا معمولا هر دو ماه و گاهی بیشتر.

به تازگی هر زمان که من انتخاب کنید تا یک بطری جدید من شروع به انجام این یکی کوچک و درخشان چیزی که به من کمک کرد تبعید ناخواسته بوی (به طور خاص مرطوب گربه, غذا که من نمام رامونا دوست دارد به خوردن به صورت پراکنده) از من یخچال و فریزر: من مرطوب از یک توپ پنبه را با کمی عصاره قرار داده و آن را در یک کاسه کوچک یا شیشه در پشت یخچال.

خنثی کردن یخچال, بوی, با, عصاره وانیل

شما احتمالا شنیده ام استفاده از جوش شیرین را در یخچال خود را برای جذب هر ناپاک و ما فکر می کنیم که نوع کار می کند. فقط در مورد من نگه داشتن یک جعبه از جوش شیرین در یخچال و فریزر. اما چه می شود اگر شما فقط می خواهید یخچال خود را به بوی بد ؟ چه می شود اگر شما می خواهید آن را به بوی تا کنون چندان کمی خوب است ؟ وانیل و پاسخ است.

شما نیاز وانیل برخی از توپ پنبه و یک ظرف کوچک یا ظرف. مرطوب توپ پنبه (یا دو) را با چند قطره وانیل رها کردن آن را در یک ظرف قرار داده و همه چیز را در یک قفسه در یخچال شما. عطر و بوی ظریف است (نه در همه مانند قرار دادن یک Yankee candle در یخچال و فریزر خود را در مورد آنچه که شما به نگرانی در مورد) و اگر شما را از طریق وانیلی با همان فرکانس من انجام آن خواهید بود زمان به مبادله خود را رفع بوی بد درست در این زمان به شما عرضه مجدد.

شما همچنین می تواند استفاده از هر نوع دیگر از عصاره مانند لیمو یا بادام — اما از آنجا که شما به احتمال زیاد باید وانیلی در دست در حال حاضر به همین دلیل برای که ؟

کردم هر گونه راهنمایی دیگر برای نگه داشتن یخچال بوی خوب و پاک ؟ ترک ایده های خود را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im