ساخت مرغ سهام منبع من از آسایش در حال حاضر. در اینجا روش های مورد علاقه من.

بیماری و سوپ رفته اند با هم تا زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید. زمانی که کوچک بودم مادرم می چرخد بین لیپتون سوپ در یک بسته کمپبل مرغ و برنج و بالا رامش به پیشنهاد من روزی وقتی که من بیمار بود. در این روز من هنوز ارزو تغییرات آن چیزهایی که من بیمار است.

در حال حاضر که من یک آشپز و همچنین یک مادر آن را تبدیل به غریزی به برخی از نوع از سهام هر زمان که کسی در خانواده یا دوست نزدیک بیمار می شود. زمانی که دوست خوب من بود رفتن را از طریق شیمی من صرف یک روز در ساخت فوری گلدان استخوان سوپ برای او. هنگامی که خبر Covid-19 همه گیر ضربه من رفت و مستقیما به آشپزخانه را به یک قابلمه بزرگ مرغ سهام برای من و خانواده ام.

سهام و دوباره محیطهای مایع از همه نوع می تواند به تنهایی برای از بین بردن ما از گرسنگی راستگو مضطرب شکم و یا ارائه تغذیه و هیدراتاسیون. برای من سهام مرغ است و منبع تمام آسایش و آرامش بخش پایه و اساس بی شماری وعده های غذایی من طلب در زمان نیاز. مرغ خانگی سوپ risotto lugaw (فیلیپینی برنج فرنی) و phô چند از من تمام زمان های مورد علاقه. گاهی اوقات من sip در یک فنجان آبگوشت مثل یک فنجان چای. فقط چند جرعه می تواند همه چیز من نیاز به احساس آرامش.

من سعی کردم-و-روش درست برای ساخت خانه مرغ سهام

برای من روند ساخت این سهام به همان اندازه به عنوان شفا به عنوان مصرف آن است. من شروع با ریختن چند پوند مرغ (مرغ کامل قطعات بال و یا هر آنچه که من به اتفاق) با برخی از نفت و برشته کردن آنها را در فر قرار دهید تا پوست عمیق قهوه ای طلایی در حدود 40 دقیقه است. این را می دهد که سهام برخی از اضافی مرغ-y عمق. در حالی که کسانی که کباب, من خلال یک سر سیر وسط از طریق مرکز و از کار افتاده ریشه نیمی از گوشت به سمت پایین در یک قابلمه با مقداری روغن تا زمانی که آن را نیز عمیق قهوه ای طلایی است. این طعم نفت می دهد و سهام بو سیر ذات است. من هم در پرتاب نیم دیگر سر از سیر خام که ایجاد لایه های بیشتری از عطر و طعم.

من معمولا نگه داشتن یک کیسه از چیزهایی که در غیر این صورت دور انداخته شود — مانند مرغ تکه تره تاپ, رازیانه, تاپ, کرفس, و گیاه ناشی — squirreled دور در فریزر. من اضافه کردن این به گلدان با سیر و پرتاب در نصف پیاز و موسیر تکه های هویج و برگ سرخ مایل به قرمز, فلفل, و در حال حاضر-مرغ بو داده. من اضافه کردن آب به بالا و بجوش و خروش آمدن به مدت حداقل سه ساعت اما من دوست دارم برای رفتن به زمانی که من می توانم (دیگر بهتر!), جایگزینی آب در طول راه.

من اجازه دهید آن را سرد و فشار آن را از طریق یک chinoise یا خوب مش صافی با فشار دادن از همه در مایع است. من تقسیم سهام من به پلاستیک پاینت و ظروف کوارت و ذخیره آنها را در فریزر. اگر من نیاز به یک کمی از من گرفتن یک پاینت و اگر بیشتر نیاز دارم, من گرفتن یک کوارت.

چه مواد غذایی یا آداب و رسوم در حال دادن به شما به راحتی در حال حاضر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر