غذا دبستان طرح: یک هفته از آسان غذا های گیاهی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. من انجام

توسط DASTESALAMATT در 31 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من انجام شده است خود من تنبل نسخه از غذا prepping در حالی که در حال حاضر حول و با هم ناهار در 9 بعد از ظهر روز یک شنبه در حالی که من در نیمه راه از تماشای لیسانسیا برش سبزیجات و میوه برای یک میان وعده شب قبل من قصد دارم به آنها را بخورند. پس از آن نبود تا زمانی که من کبوتر به واقعی قدرت ساعت جلسه که من درک ارزش واقعی غذا دبستان — چگونه آن را بسیار آزاد تا هفته های پیش رو قرار می دهد در کنترل کامل بیش از وعده های غذایی و به نوبه خود باعث می شود من بسیار کمتر استرس فرد است.

قدرت ساعت غذا دبستان: گیاهی

به استثنای برخی از ماهی یا صدف در اینجا وجود دارد و من خوردن بیشتر رژیم غذایی مبتنی بر گیاه و همه چیز من غذا آمادگی گیاهی (بیشتر غذاهای دریایی نمی کند و قرض خود را به خوبی به پیشرفته دبستان). صبحانه و ناهار بزرگترین وعده غذایی دبستان اولویت های, اما من می خواهم به جلو در شام weeknight بیش از حد. این برنامه کمک خواهد کرد که شما آمادگی ارزش یک هفته گیاهی, صبحانه, ناهار و ترکیب و مطابقت شام قطعات در کمتر از دو ساعت.

من با خواهرم و دوستش و ما تمایل به انجام همه چیز خود برای صبحانه و ناهار اما خوردن شام با هم بیشتر weeknights. که می شود گفت, اگر من یک دبستان بزرگ-دسته صبحانه آنها با خوشحالی حفاری در.

من تحمل بالا برای تکرار صبحانه و ناهار اما من می خواهم به آن تغییر دهید تا برای شام. من دبستان گرفتن و رفتن صبحانه و ناهار در تمامیت خود را طرح کردن یک طرح برای شام و دبستان چند اجزای جلوتر از زمان برای به حداقل رساندن weeknight کار می کنند. برای کاهش ضایعات ذخیره کنم هر تکه نباتی ساقه و ساقه از ساعت قدرت و repurpose آنها در طول هفته است.

این مواد خریداری شده و یا مورد استفاده برای طرح من. من هم با اتکا در آشپزخانه کالاهای اساسی مانند روغن زیتون و روغن نارگیل tamari قرمز و سفید شراب و سرکه و بخارا و miso.

ساعت قدرت: چگونه می توانم دبستان انجام می شود

من بعد از ظهر یکشنبه دبستان لیست به شرح زیر است (و ما ایجاد یک دستی pinnable تصویر با منو و لیست دبستان, اگر شما علاقه مند هستید!):

که در آن است! یخچال من هرگز بیشتر سازمان یافته و من نمی توانم صبر به سر کار فردا با صبحانه و ناهار و شام در نیمه راه انجام می شود.

یک هفته بدون اتلاف غذا های گیاهی

من متناوب بین خوردن موسلی به عنوان یک شبه جو و جفت شدن آن با ماست و یا پنیر. مهم نیست که چگونه من آن را بخورم من همیشه بالای آن را با زغال اخته منجمد. چرا که من در بسته بندی خود من صبحانه خوشمزه, من وسوسه شیرین غلات یا حبوبات در دفتر.

من با خوشحالی خوردن من farro سالاد هر روز با اضافه کردن یک دسته علف و غیره از حموس و یا برخی از آووکادو خرد شده اگر آن را برای grabs در دفتر.

من ترکیب چه من prepped با برخی از اساسی شربت خانه و چاشنی به شلاق تا آسان گیاهی شام با انواع طعم پروفایل.

دوشنبه, هم بزنید سرخ: من سرخ کرده و محتویات هم بزنید سرخ کیت (گلچه کلم بروکلی و ساقه رازیانه و کل ساقه) با برخی از miso-بخارا پانسمان و یک چلپ چلوپ از سس سویا. من بازی شیر یا خط در برخی از توفو به آن را گرم. من آن را در خدمت بیش از microwaved برنج قهوه ای و پایان با برخی از نم نم دانه رازیانه fronds و Sriracha.

شنبه پیتا جیب: من پر پیتا جیب با حموس برخی از قطعه قطعه هویج و فلفل دلمه ای, پنیر فتا, زیتون, گوجه فرنگی, ترشی پیاز قرمز یک نصف سخت آب پز تخم مرغ مقدار زیادی از سبزیجات تازه و رازیانه fronds و نم نم باران از miso-بخارا پانسمان.

چهار شنبه, سالاد کلم پیچ: من ماساژ کل من ذخیره شده را با روغن زیتون و آب لیمو و نمک و فلفل. من اضافه کردن باقی مانده توفو سیب ورقه شده برخی از ترشی و پیاز و سبزی تازه و دانه بپاشید و بازی شیر یا خط به ترکیب. من نازک کردن miso-بخارا پانسمان را با آب لیمو و استفاده از آن به لباس سالاد.

پنج شنبه, Shakshuka: من سرخ کرده و باقی مانده فلفل و گوجه فرنگی با سیر تا نرم. من اضافه کردن می توانید از گوجه فرنگی و فصل را با نمک و فلفل. من بجوش و خروش آمدن تا زمانی که غلیظ و سپس فرو ریختن در فتا. من ایجاد 4 حلقه چاه در سس و تخم مرغ به هر. من پوشش کتری و طبخ تا زمانی که سفید پوستان مجموعه هستند اما زرده هنوز آبریزش (3 تا 4 دقیقه) سپس بالا با ترشی و پیاز و سبزی تازه. من خدمت با باقی مانده پیتا.

جمعه: من در تعطیلات هستم!

قدرت ساعت غذا دبستان است سری که در آن ما کمک به شما برای قرار دادن آن همه با هم. ما به شما نشان دهد چگونه به غذا خوردن به خوبی در طول هفته با یک ساعت یا دو ساعت قدرت دبستان بیش از آخر هفته. هر برنامه متفاوت است; ترکیب و مطابقت برای پیدا کردن شخصی خود را نقطه شیرین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن