غذا دبستان طرح: چگونه من دبستان یک هفته از وعده های غذایی از Aldi فقط برای $50

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اولین چیزی که به هنگام قرنطینه شروع شد من غذا دبستان روال. تمرکز من انرژی در triaging محتویات یخچال من با فرض این امر می تواند آسان به شتاب هر چه غذاهایی در دسترس بودند پس از خانواده در حال حاضر در خانه در تمام طول روز. در حالی که ما نمی ضایعات مواد غذایی, من اتلاف وقت پخت و پز و ظروف. در حال حاضر که ما در تنظیم این طبیعی جدید مدیریت ما استفاده از مواد غذایی من احساس اعتماد به نفس در پریدن به عقب به برنامه ریزی وعده های غذایی با تجدید تمرکز بر بودجه ما است.

Aldi مورد علاقه من است فروشگاه برای بودجه دوستانه مواد غذایی. کوچک بازار هستند اغلب کمتر شلوغ تر از بزرگتر فروشگاه — یک به علاوه زمانی که ایمنی و اجتماعی فاصله مهم هستند. Aldi حمل هر دو نام برندها و فروشگاه با نام تجاری منتقل میشد از محبوب غذاهای آماده در کسری از هزینه. انتخاب بیشتر است بنابراین انعطاف پذیری در لیست مواد غذایی که از اهمیت زیادی برخوردار است. برو به محلی خود را Aldi دانستن است که شما ممکن است مجبور به ایجاد برخی از تنظیمات جزئی به منظور صرفه جویی جدی برخی از سکه است.

در این هفته ساعت قدرت من متمرکز بر برنامه ریزی و شاخص های یک هفته از وعده های غذایی برای خانواده چهار, همه, فقط برای $50 از Aldi. آماده برای دیدن چگونه آن را انجام ؟ بیایید آغاز شده است.

این مواد خریداری شده و یا مورد استفاده برای این هفته منو. آشنایی با Aldi معمول عرضه می کنند مفید است در انتخاب دستور به برنامه ریزی برای هفته چون فروشگاه موجودی است محدود تر نسبت به دیگر سوپر مارکت ها. هنوز هم آن را مفید به پیش بینی است که برخی از موارد در لیست شما ممکن است در دسترس نباشد و یا دقیق. اگر این اتفاق می افتد یک تعویض با مواردی که در حال در دسترس — گاهی اوقات این است که چگونه شما پیدا کردن یک مورد علاقه جدید خرید!

به منظور ماندن در داخل بودجه از $50, من shopped من شربت خانه, یخچال, فریزر, و پاسیو و باغ گیاه قبل از رفتن به فروشگاه. جزء اصلی تشکیل دهنده مانند روغن و کره و نمک و فلفل و ادویه جات ترشی جات هستند که در این فهرست گنجانده نشده. نگه داشتن چشم خود را باز برای بودجه دوستانه جایگزین. برای این طرح من را برداشت مخلوط منجمد کالیفرنیا مخلوط سبزیجات به جای خرید فرد تازه تولید آیتم های به صرفه جویی در پول و زمان دبستان. من نیز در مقایسه با قیمت واحد برای گران تر از مواد تشکیل دهنده مانند پنیر خرد شده در مقابل بلوک پنیر و سینه مرغ تازه در مقابل مرغ منجمد سینه. گرم شدن مرغ قبل از شروع وعده غذایی دبستان.

ساعت قدرت: چگونه می توانم دبستان انجام می شود

باز کردن صبحانه ساندویچ(es) و محل بر روی یک حوله کاغذی-صف بشقاب. مایکروفر (مایکروویو) در بالا برای 1 به 1 1/2 دقیقه یا تا زمانی که پنیر ذوب و frittata از طریق گرم می شود. متناوبا پخت در 325 درجه فارنهایت به مدت 15 تا 20 دقیقه اگر یخچال یا 30 تا 40 دقیقه اگر یخ زده.

آماده شدن ناهار در دقیقه با تقسیم یک سیب زمینی پخته نصف و با شکوه با خرد بوفالو مرغ. مایکروویو در بالا تا فیلم 2 تا 4 دقیقه. بالا با نم نم باران از خامه سزار پانسمان.

دوشنبه Refried باقلا و پنیر Tostadas: کم عمق-سرخ کردن چیپس ذرت در روغن نباتی تا زمانی که ترد و طلایی رنگ شود. حذف را به یک حوله کاغذی-اندود ورق پخت و فصل را با نمک حلال. بالا هر tostada با refried لوبیا مکزیکی و خرد شده پنیر مخلوط و سپس پخت در 450 درجه فارنهایت تا زمانی که پنیر ذوب می شود.

سهشنبه, 3-عنصر پخته سزار مرغ و سالاد: شام نمی توانید خیلی ساده تر از این! پوند سینه مرغ حتی به ضخامت. اضافه کردن خامه سزار پانسمان به یک جوجه های گوشتی-ایمن ظرف پخت اضافه کردن مرغ و تبدیل به کت. پخت به مدت 20 تا 25 در 400°F تا مرغ انجام می شود و سپس نم نم بالای مرغ با پنیر پارمسان. تبدیل جوجه های گوشتی به بالا و داد و بیداد, تا زمانی که پنیر حباب و قهوه ای. خدمت با سالاد اسفناج.

چهار شنبه, جنوب غربی پیتزا لوبیا سیاه و ذرت: استفاده از نان به عنوان یک جایگزین برای خمیر پیتزا یکی از مورد علاقه من weeknight کلید های میانبر. گسترش لوبیا سیاه و مخلوط را روی نان و بالا با ذرت. اگر شما گوجه فرنگی یا دلپذیری سالسا را اضافه کنید که در اینجا بیش از حد; اگر نه این پیتزا را هنوز تن از عطر و طعم. نم نم خرد مونتری جک و پنیر چدار پنیر و سپس پخت در دمای 400 درجه فارنهایت به مدت 5 تا 10 دقیقه.

پنج شنبه, گیاهی آسان چراغ پیشانی مدل Tikka سرگرمی: این چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی سس یکی از مورد علاقه من Aldi می یابد. طبخ برنج. در ضمن گرم شدن کالیفرنیا مخلوط سبزیجات و نخود فرنگی منجمد و دور انداختن رطوبت بیش از حد. حرارت چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی سس را در یک ماهی تابه اضافه کنید آب سبزیجات است. را به بجوش و خروش آمدن روی حرارت متوسط به بالا و طبخ تا زمانی که سبزیجات گرم از طریق 5 تا 7 دقیقه است.

جمعه, پپرونی پیتزا ماکارونی پخته: پخت در دمای 400 درجه فارنهایت به مدت 20 تا 25 دقیقه یا تا زمانی که گرم می شود از طریق.

قدرت ساعت غذا دبستان است سری که در آن ما کمک به شما برای قرار دادن آن همه با هم. ما به شما نشان دهد چگونه به غذا خوردن به خوبی در طول هفته با یک ساعت یا دو ساعت قدرت دبستان بیش از آخر هفته. هر برنامه متفاوت است; ترکیب و مطابقت برای پیدا کردن شخصی خود را نقطه شیرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im