غذا Prepping با مادرم در حالی که من باردار بود به من آموخت که در مورد بیش از فقط پخت و پز

من گره خورده رشته صحن در اطراف من 38 هفته حامله شکم خواسته الکسا به بازی Alabama Shakes, رادیو و سپس در را باز کرد به مادرم و بسیاری از کیسه های پر شده با مواد غذایی. آشپزخانه من به سرعت تبدیل به پر با مرغ, کوکوی, کوینولا, کدو و لازانیا پر کردن است. این احساس ما در تلاش برای ایجاد وعده های غذایی به اندازه کافی برای تغذیه یک ارتش کوچک که در واقع ما در حال آماده شدن برای بچه اول من.

در ابتدا من الهام گرفته شده بود به دبستان یک تن از ready-to-go, فریزر, وعده های غذایی پس از شنیدن در مورد شبکه غذایی مولی یه دقیقا قبل از این او برای اولین بار, دخترک معصوم وارد شده است. او prepped همه چیز از ساندویچ صبحانه به خانه منجمد burritos و بسته بندی شده او فریزر با وعده های غذایی به اندازه کافی به آخرین چند ماه. من فکر کردم این امر می تواند راه ادم به من مشغول نگه دارید در چند هفته گذشته از بارداری, در حالی که همچنین فیلم فریزر بنابراین ما نمی خواهد نیاز به ترک خانه هنگامی که ما خود نوزاد دختر وارد شدند.

مشکل این بود که من تا به حال هرگز به طور جدی غذا prepped مانند قبل از این در زندگی من, بنابراین من داوطلب خدمت سربازی به کمک مادرم. و شگفت انگیز شخص او است و او سوار به خانه من کیسه از مواد تشکیل دهنده و انبوهی از دستور در دو, و ما باید به کار. برای من تعجب ما شد نه فقط ساخت چند ساده casseroles — ما در ساخت 12 نیمه درگیر دستور العمل های غذایی که گذشته من و شوهرم بیش از یک ماه پس از نوزاد متولد شد.

زمانی که من در حال رشد بود مادر من بود که همیشه در آشپزخانه شلاق تا چیزی جدید. برای فوتبال بازی ها, او می خواهم با هم پرتاب پیاز کاراملی و استیک nachos در و یا hoisin و بال مرغ teriyaki. هر صبح کریسمس (حتی در حال حاضر که ما در حال رشد) ما می توانید تعداد دفعات مشاهده بر او معروف brûlée کرم نان تست فرانسوی. در طول سال من مادر شده است خلاق و قابل اعتماد و تغذیه در آشپزخانه و این دقیقا همان نوع مادر من می خواهم به برای دختر من است.

یادگیری چگونه به طبخ (و به اشتراک گذاری عشق) از مادر من

به عنوان مادر من مرا هدایت از طریق هر دستور غذا در این زمان, من خواست برای روشن شدن و مشاوره: باید با استفاده از چاقوی دندانه دار? چقدر سنگین ، اگر ما اضافه شده بیشتر است ؟ باید آن را چشم مچاله یا آن را باید به طور دقیق? مهم نیست چه اندازه ما ریز ریز کردن پیاز?

ما راه ما را از طریق تمام 12 دستور العمل و در حالی که سوپ پختند و quiches پخته من به درخواست او بیشتر از آنچه آن را مانند زمانی که شما به کار رفت اولین بار با آرلن (خواهر بزرگتر من)? آن متفاوت بود با من ؟ آیا خود را در آب استراحت ؟ چه مدت آن را به شما و پدر برای انتخاب نام ما ؟ چگونه شما آنها را انتخاب کند ؟

در حالی که sautéing پیاز و سبزی مادر من پاسخ هر یک از سوالات من با داستان, در حالی که همه خود من بچه میده و منتقل درون من. من چگونه من می خواهم را به من, مهم, میمون نان برای صبحانه برای دختر من زمانی که او به اندازه کافی قدیمی و تعجب اگر کودک من می خواهم نیمرو و تخم مرغ و آووکادو تا آنجا که من. من فکر کردم از چه زمانی که او در خانه ما دست کثیف ما به عنوان من او میآموزد که چگونه برای شکستن یک تخم مرغ با یک دست و من فکر کردم تمام سوالات او ممکن است از من بپرسید و داستان من امیدوارم که برای به اشتراک گذاشتن.

داشتن مادر من برای کمک به من غذا دبستان در حالی که باردار به من داد یک تن از ابزار عملی. در حال حاضر که من می خواهم دیده می شود که چگونه برای آماده سازی مقادیر زیادی از لازانیا و آسان کیسه فریزر از Crock-Pot مرغ وعده های غذایی احساس کردم کمتر به نگرانی در مورد چگونه ما را به حرکت به شام در پست ما-کودک رقیق. اما فراتر از عملی یاد گرفتم که پخت و پز و آماده سازی مواد غذایی است که یک عمل عشق و غذا prepping با مادر من به من نشان داد که در این راه من به طور کامل متوجه شدم قبل از. این لحظه بود که مادر من عبور در خیلی از آنچه او آموخته است به من فقط هفته قبل از من در کشتی سوار در ماجراجویی جدید از مادری و تمام است که این به ارمغان می آورد.

در حال حاضر دختر من 8 ماه و شروع کردم به اولین غذاها (شیرین سیب زمینی پوره سیب زمینی کبابی, موز, و, او, مورد علاقه, تخم مرغ نیمرو). من فکر می کنم از مادر خود من و او چگونه با عشق ریخت و خودش را به تمام وعده های غذایی تازه است که اجازه خواهر من و من به رشد است. در حال حاضر من نمی توانم صبر کنید برای خوش آمد می گوید دختر من در آشپزخانه زمانی که او از خواب بیدار قبل از مدرسه درخواست اگر او می خواهم دارچین, نان تست, تخم مرغ در یک کلاه یا یک اسموتی بر روی بروید. و در حال حاضر که من غذا prepped هنگامی که من احساس می کنم آماده تر از همیشه برای انجام دوباره آن را هنگامی که ما خانواده است نیاز به.

این دستور العمل های من با من, مامان

در اینجا برخی از دستور العمل های است که به کمک من و مامان غذا در دبستان با هم در حالی که من منتظر تو بودم برای دختر من به می رسند.

آیا شما غذا دبستان قبل از نوزاد جدید خود را? چه شما را ؟ اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>