حفظ این ساده نسبت برای بهترین شب جو

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به عنوان آب و هوا گرم و تابستان ماه قرعه کشی نزدیک من صبحانه معمول یکی از اولین چیزهایی را تغییر دهید. من سوئیچ را از قهوه داغ را سرد و من تعویض گرم من کاسه بلغور جو دوسر برای قبل از بسته بندی شیشه refreshingly خامه شبانه جو. من به شدت نشان می دهد شما را به انجام همان.

یک شبه جو آسان, سالم, صبحانه, شما همیشه احساس خوبی در مورد خوردن غذا. آنها سرشار از پروتئین و فیبر است که حفظ خواهد کرد شما در طول صبح و آنها مناسب برای مصرف بر روی بروید. در اینجا ما ادم فرمول برای ساخت بهترین یک شبه جو در هر زمان.

چه تفاوتی بین بلغور جو دوسر و یک شب جو?

بر خلاف یک کاسه بلغور جو دوسر گرم شبانه جو به معنای خورده سرد مستقیما از یخچال و فریزر (بدون گرم کردن مجدد لازم است). آنها را به شما خیس کردن جو نورد در شیر و ماست یک شبه که به آنها می دهد بسیار نرم و کمی toothsome بافت که فوق العاده خامه ای و ماهرانه شیرین است. در صبح شما اضافه کردن مورد علاقه خود را پر کردن — تازه یا میوه های خشک و آجیل و دانه ها و مهره کره همه بازی منصفانه.

اجازه ندهید که یک شب خیس کنید شما احمق — شبانه جو فوق العاده ساده برای ایجاد. آنها را بیش از پنج دقیقه به دبستان و سپس صبحانه باعث می شود خود را در حالی که شما خواب. اگر شما هم بزنید با هم یک دسته ای خود را در طول تعطیلات آخر هفته غذا در دبستان شما سمت چپ با چهار چنگ-و-برو صبحانه به خوردن در طول هفته (جو گذشته حدود چهار روز در یخچال). شما همچنین می توانید مقیاس دستور پایین و یک نفر به جای.

چه مواد تشکیل دهنده نیاز دارم برای یک شبه جو?

بهترین نسبت برای یک شبه جو?

ساخت یک شبه جو است که در واقع به عنوان آسان به عنوان حفظ ساده نسبت: استفاده از قطعات برابر از مد افتاده نورد جو و شیر, به علاوه نیمی از آنجا ماست. برای مثال دستور زیر تماس برای 2 فنجان جو نورد قدیمی, 2 فنجان شیر 1 فنجان ماست. از آنجا شما می توانید اضافه کردن پر کردن هر چه شما ترجیح می دهند (بیشتر در مورد کسانی که زیر).

چگونه می توانم در خدمت یک شبه جو?

در حالی که شما قطعا می توانید غذا خوردن آنها را به عنوان (فقط به یک کاسه خوب هم بزنید اول) شبانه جو حتی بهتر با پر کردن. میوه های تازه و میوه های خشک و آجیل و تخمه و گردو, کره, همه بازی منصفانه.

در حالی که کره مهره, میوه های خشک, برخی از میوه های تازه (مانند زغال اخته و سیب و مرکبات) را می توان در پیشرفت شما می خواهید به صبر کنید برای اضافه کردن ظریف یا ترد پر کردن مانند آجیل و دانه و نارگیل تست تا صبح شما قصد خوردن آنها را. زمانی که مخلوط با جو صف طولانی خیس برگ آجیل و دانه ها با نرم و جویدنی بافت. همان می رود برای بسیاری از انواع توت ها است که می تواند احساساتی که خیس را برای بیش از حد طولانی است.

در Kitchn, ما می دانیم چقدر مهم است برای پیدا کردن دستور العمل های است که ارزش وقت خود را. به همین دلیل در هر آموزش — مثل این یکی از ویژگی های دستور العمل های که محاکمه و تست شده توسط تیم ما از توسعه دهندگان و در-آشپز خانه از سراسر کشور است. سوالات و یا انتقادات و پیشنهادات برای ما ؟ سلام: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>