عکس توسط Joe McNally مورد استفاده با اجازه.

مندل Mendlowits کاریزماتیک بنیانگذار دوربین غول خرده فروشی Adorama گذشت در صبح روز 8 آوریل سال 2020 در سن 76. شرکت او در تاسیس 1970s اعلام این خبر دیروز در وبلاگ خود.

‘اگر شما تا به حال افتخار صحبت با مندل Mendlowits برای هر یک بیش از پنج دقیقه شما نیست به احتمال زیاد او را فراموش کرده ام. او پیرسینگ, چشم کنجکاو ماند پرچ در شما در طول مکالمه. کنجکاوی سیری ناپذیر خود را به نوبه خود می تواند سریع “سلام” به یک ساعته بحث است. این کنجکاوی و درایو غیر قابل توقف به انجام آنچه که دیگران فکر می تواند انجام نمی شود, ساخته شده است که مندل Mendlowits چنین تاثیرگذار رقم در صنعت عکاسی برای بیش از 40 سال’ خواند ادای احترام.

Mendlowits متولد شد و در سال 1943 و بازمانده هولوکاست همراه با خواهر خود که او را مخفی می کردند و دور در یک پناهگاه در کار اجباری برگن-بلزن. هنگامی که نیروهای متفقین آزاد شد و آنها در سال 1945 او و خواهر او همراه با پدر خود نقل مکان به ایالات متحده و حل و فصل در ویلیامزبرگ, New York.

در 17 سالگی شروع به کار برای خود و خانواده کسب و کار. تجربه خود را در بروکلین بر اساس Mazel یک عمده فروش فیلم باتری و عکس-اتمام تجهیزات را الهام بخش او برای باز کردن اولین Adorama نمای در 34 خیابانی در منهتن. Adorama است مشتق شده از واژه عبری ‘ador,’ درخت استفاده می شود به تقویت مرزهای باستانی اسرائیل است. او همچنین ایجاد یک کلمه شروع با ‘A’ پس از آن خواهد بود ذکر شده به سمت بالا جمع شاخص های کسب و کار.

Mendlowits غوطه ور خود را در جامعه عکاسی شروع در 70s به. او به دنبال درک هر جنبه ای از هنر و صنعت است. از طریق ارتباط خود را, او ماهر در پیدا کردن بهترین محصولات و معاملات – اغلب تبلیغات آنها را در بالا نشریات روز مانند عکاسی و عکاسی مدرن. توانایی های خود را برای تنوع بخشیدن به جنبه های کسب و کار خود را همراه با فراست کمک Adorama به نام خانواده است که رقابت به طور مستقیم با دیگر خرده فروشان عمده از جمله آمازون و B&H عکس به این روز است.

‘اگر شما تا به حال افتخار صحبت با مندل Mendlowits برای هر یک بیش از پنج دقیقه شما نیست به احتمال زیاد او را فراموش کرده ام. او پیرسینگ, چشم کنجکاو ماند پرچ در شما در طول مکالمه.’

در سال 2014 Mendlowits دست از کسب و کار به پسرش یوجین که ادامه خواهد داد تا میراث خود را در کنار مدیر عامل شرکت مایکل Amkreutz. ‘کل Mendlowits خانواده و همچنین به عنوان Adorama خانواده ادامه خواهد داد به او احترام و حافظه خود را. ما به عنوان سوگواری این از دست دادن قدردانی ما را برای آقای Mendlowits رشد می کند. ما می دانیم در این خصوص نامشخص زمان, چگونه یک بنیاد قوی می تواند حمایت یک سازمان است.

ما از کل جامعه برای فوران عشق و تسلیت و ما افتخار مندل و میراث او با ادامه خودمان را اختصاص به Adorama و آن آینده بسیار روشن,’ نتیجه اعلام خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im