Migas Tacos, Tex-Mex با چیپس و تخم مرغ

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده یک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

در طول چند هفته گذشته من زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد غذا من دوست دارم زمانی که ما همه را آزادنه در جهان است.

یک ظرف من نمی تونم از ذهن من تند migas تاکو از تمل خانه شرق در Austin, TX. من آن را خوردند بیش از دو سال پیش اما حافظه را تحمل کرده است. من از دست این احساس از سفر و رفتن به رستوران. و حتی اگر ما به سختی می دانیم هر یک از دیگر از دست من که تاکو ،

اما خوشبختانه برای من migas یک ظرف است که همه در مورد استفاده از آنچه شما را در دست به ایجاد یک وعده غذایی خوشمزه. و این که دوستان من می افتد به استفاده از-همه چیز/زباله-هیچ چیز پخت و پز رویکرد است که مهم برای پخت و پز در طول خود انزوا. پس واقعا چیزی که سعی دارم بگویم این است که شما می توانید Austin-سبک migas tacos, این که آیا شما در آستین و یا حومه نیوجرسی.

در حال حاضر قبل از ما شروع, توجه داشته باشید سریع: وجود یک میلیون راه برای ایجاد migas. این Tex-Mex نسخه—بسته بندی شده با مواد تشکیل دهنده مانند پیاز و رب—رشد از بیات-نان ذرت مکزیکی-بر اساس ظرف مکزیکی که خود به خود رشد از کلاسیک نسخه اسپانیایی از migas ساخته شده از تخم مرغ و نان پاشیده. و وقتی که می آید به آنچه شما را در خود migas خوب هر کس تنظیمات خود را. (خوشبختانه Austinite و کمک غذایی ویرایشگر ریک مارتینز و من تقریبا در همان صفحه.) بنابراین در اینجا ما بروید. Migas تعامل. (این را به حدود 6 tacos, در صورتی که شما نگرانم.)

پوشش پایین کتری ریخته گری آهن با ½ ” خنثی روغن و حرارت بیش از متوسط به بالا است. به عنوان آن را گرم برش 4 چیپس ذرت (اگر آرد به کار بیش از حد) به هشتم و سرخ کنید تا طلایی عمیق قهوه ای و ترد. انتقال به یک حوله کاغذی, فصل را با نمک حلالو ذخیره برای بعد. نه که خیلی بعد. فقط سه چهار دقیقه از در حال حاضر.

اگر شما لازم نیست که چیپس اما شما باید یک کیسه از تراشه های نان ذرت مکزیکی شما کاملا می توانید با استفاده از آن به جای. من ترجیح می دهم ماهی خود من به خاطر آنها بهتر بافت و شما را وادار به استفاده از بالا, پیر چیپس اما استفاده از هر آنچه شما باید.

بعد ریز ریز ریز ½ پیاز سفید, نازک برش 2 حبه سیرو بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن 1 از چیلس از یک می توانید از chipotles در adobo. حذف 4 تمام پوست کنده گوجه فرنگی از می توانید. حرارت glug یا دو تا از خنثی نفت در یک کتری نچسب بیش از متوسط به بالا و اضافه کردن پیاز, سیر, chipotle و گوجه فرنگی خرد کردن آنها با دست های خود را به عنوان شما اضافه کردن آنها را به کتری. فصل را با نمک. شما همچنین می توانید استفاده از سالسا, پیکو د گالو یا بوداده فلفل در اینجا. نترس به انحراف از migas مسیر من تخمگذار پایین برای شما. آن را ایمن می پرسه زمانی که ما دیدار در پایان.

از کار افتاده مخلوط گوجه فرنگی برای حدود 5 دقیقه چند بار تکان دهنده در میان است. شما می خواهید به منظور توسعه برخی از رنگ بر روی همه چیز به شدت عطر و طعم. در حالی که مخلوط گوجه فرنگی آشپز, crack 8 تخم مرغ را در یک کاسه کوچک و ماهوت پاک کن زدن آنها را تا زمانی که سفیده و زرده ها گنجانیده شده است. فصل را با نمک حلال. در حال حاضر اضافه کردن خود سرخ شده چیپس به کتری و بازی شیر یا خط آنها را تا زمانی که پوشش داده شده در مخلوط گوجه فرنگی. اضافه کردن تخم مرغ به کتری و هم بزنید در سکته مغزی طولانی تا زمانی که تخم مرغ ها را در مجموعه ای در سراسر.

در حال حاضر شما می توانید غذا خوردن migas مستقیم, اما اگر شما واقعا می خواهید برای رفتن به Austin-سبک و شما رو بیشتر آرد ذرت در, دست, شما می توانید غذا خوردن migas به عنوان tacos.

برای انجام این کار حرارت کتری ریخته گری آهن در حرارت بالا. (شما می توانید استفاده کنید که یکی از شما سرخ شده در.) پرتاب یک نان ذرت مکزیکی آرد در کتری و گرما برای 30 ثانیه. تلنگر نان ذرت مکزیکی و اضافه کردن یک نم meltable پنیر خرد شده (جک, پنیر چدار, آمریکا, مونستر (ابهامزدایی) یا هر آنچه شما). گرما تا نان ذرت مکزیکی را گرفته در رنگ و پنیر نرم است کمی در حدود 1 دقیقه. حذف نان ذرت مکزیکی را از تابه و بالای آن را با آب گرم و migas به ادامه ذوب شدن پنیر.

سپس با استفاده از هر آنچه شما را بالا damn thing. شاید آووکادو و یا خامه ترش? کمی گشنیز? Spritz آهک آب ؟ واقعا هر جهنم شما و یا می خواهید. آنچه مهم است این است که شما با استفاده از چه چیزی در یخچال شما. و فکر کردن در مورد من فکر کردن در مورد که تند migas تاکو من تا به حال در تمل خانه ایست. چون من هستم. من قول می دهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im