یک مقایسه بین 24mm F/2 Aporia و استاندارد لایکا کلاه بدن.

بوتیک ژاپنی تولید کننده نوری MS اپتیک منتشر کرده است که آخرین آن قرار دادی لنز 24mm F2 کلوچه لنز Leica M-mount cameras.

MS اپتیک Aporia 24mm F2 متر-ماونت لنز بازگشت به میازاکی تخصص — زاویه گسترده و لنز pancake. این گاوس لنز است که به سختی بزرگتر از یک لنز Leica M کلاه بدن و در عین حال موفق به بسته داخل شش عنصر در چهار گروه و تمرکز بر طیف وسیعی از .5m (1.5ft) به بی نهایت.

ما قول می دهم که یک لنز در Zeiss Ikon.

با توجه به MS اپتیک موسس و لنز طراح آقای Sadayasu Miyazaki گاوس لنز تمایل به مبارزه با ” کما شعله ور از اواسط قاب به گوشه باعث کاهش کنتراست و نور محیطی falloff.’ میازاکی می گوید: این یک مبارزه برای به دست آوردن این کمبود او را موفق به آن را به یک سطح رضایت بخش از عملکرد’ با تشکر از پایین پراکندگی عناصر.

لنز اقدامات فقط 50mm (2″) قطر 5.8 mm (.23″) ضخامت دارد و وزن آن فقط 45 گرم (1.59oz) — تقریبا به وزن یک توپ گلف. در زیر چند نمونه عکس های گرفته شده توسط Bellamy شکار , ژاپن, دوربین شکارچی (JCH):

این 24mm F2 Aporia است که مجهز در تعداد محدود در JCH وب سایت در کروم سیاه و سفید و نقره ای کروم. در حال حاضر همه مدل ها به فروش می رسد اما Bellamy شکار JCH به ما می گوید واحد در حال حاضر قرار داده و از طریق تضمین کیفیت و خواهد به زندگی می کنند در هفته های آینده.’