دوست من می خورد با صدای بلند بر ما تماس و آن را به رانندگی من دیوانه ای. باید چه کار کنم ؟

دوستان من و من به طور منظم زوم کوکتل ساعت یک بار در هفته. من عاشق دیدن آنها را (من آنها را از دست ندهید!!!) اما یکی از دوستان نه تنها slurps نوشیدنی او همچنین تنقلات واقعا با صدای بلند در طول تماس. این درایو من دیوانه — به نقطه ای که من حتی نمی تواند تمرکز بر روی مکالمه است. هیچ راهی وجود دارد من می توانم با او صحبت کنم به خوبی ؟ من واقعا او را دوست دارم و نمی خواهید به او صدمه دیده است اما این مرا عذاب می دهد فراتر از باور است.

ممنون از کمک شما
جویدن-به-خودتان

من احساس می کنم شما. من واقعا انجام دهد. من نیز رنج می برند از misophonia. برای برخی از ما این صدا از کسی خوراکی خود آدامس (من همه خاردار حتی تایپ کردن این کلمات) است مانند یک محرک است که ما مجبور به ترک این وضعیت برای جلوگیری از پاره شدن آدامس را از دهان فرد ما با دست خالی. (خوب است که ممکن است اغراق اما گاهی misophonia باعث می شود به فکر می کنم که در راه است.)

یک مطالعه کوچک گزارش شده در توسط دانشگاه هاروارد سلامت نشان داد که مردم با misophonia نشان داد نشانه هایی از املاک فیزیولوژیکی استرس — افزایش ضربان قلب و عرق کردن — هنگامی که در معرض خود را به ماشه برای تلفن های موبایل. اما در حالی که علم ثابت می کند آنچه که ما احساس واقعی است و ما می دانیم آنچه که ما احساس می کنیم که اکثر مردم فکر می کنم ما فقط pernickety و دشوار است.

که من به ارمغان می آورد به وضعیت خاص خود را. آن را برای تلفن های موبایل مانند او یک دوست نزدیک که شما می توانید صادقانه با. این موضوع را در شما و نه او: توضیح آنچه misophonia است که به دلیل این مشکل شما باید با تمرکز بر زوم تماس زمانی که شما او را بشنود خوردن و یا نوشیدن. توانایی خود را به مهار خود را misophonia ناشی از استرس ممکن است تا حد زیادی متفاوت است بسته به زمینه و آنچه در جریان است در زندگی خود را. آن است که مفید به برخی از مکانیسم های مقابله با استرس در محل در صورت امکان. به این منظور وجود دارد برخی از تکنیک ها و پشتیبانی در دسترس — به Misophonia ارتباط برای کسب اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im