دوست من است داوطلبانه به طبخ برای افراد مسن که در حال حاضر housebound. او کاملا سالم به عنوان بچه های خود را. اما او نه با پوشیدن دستکش, او همیشه قرنطینه و رک و پوست کنده نیست دقیق در مورد شستن دست ها. است وجود دارد یک راه مودبانه من می آورد تا نگرانی های من?

— نگران

دوست شما ممکن است بهترین نیات اما او باید بیشتر آگاه در مورد دریافت کنندگان مواد غذایی خود را. بیش از نگرانی درباره ویروس من نگران مسائل ایمنی مواد غذایی. به عنوان مواد غذایی میکروبیولوژیست دکتر دان Schaffner اشاره “شما فقط نمی خواهید به پایان رسید تا در بیمارستان و یا نیاز به هر نوع از مراقبت های پزشکی در حال حاضر. این سیستم در حال حاضر بیش از حد سبب.” افراد مسن تمایل دارند که بیشتر ضعیف قانون اساسی و چه اشکال جزئی برای ما می تواند قرار داده و کسی که بیشتر آسیب پذیر در بیمارستان است. جالب است که دکتر Schaffner معتقد است که به عنوان از آوریل 7 (تاریخ او اشاره می کند آنجا که اطلاعات در مورد این ویروس این است که یک هدف در حال حرکت) “ما ندارد و شواهدی که وجود دارد (coronavirus) انتقال مواد غذایی و یا مواد غذایی بسته بندی.”

خبر خوب این است که گرما و در نتیجه پخت و پز از بین می برد هر دو بیشتر منتقله آلودگی و coronavirus. اما مواد غذایی می توانید تبدیل شدن به آلوده به برگزاری آن در دمای اشتباه و آن را می تواند تبدیل به صلیب آلوده پس از آن پخته شده است. همه این را می گویند شما حق می شود نگران است.

هنگامی که شما رویکرد دوست خود را, مهم است که به حمایت نه مقابله. اجازه دهید او را می دانم که چگونه فوق العاده چه او در حال انجام است که به منظور حمایت از تلاش های شما کاهش یافته است یک چیزی کمی برای او در آستان او. او یک لوله از لوسیون دست (شاید با یک روبان در اطراف آن) و به او بگویید که شما می دانید که او را مجبور به شستن دست به طور مداوم به منظور حفاظت از دریافت کنندگان از بیماری های منتقله و coronavirus و لوسیون است برای کمک به جلوگیری از دست او از گرفتن chapped. شاید که حتی می تواند منجر به یک گفتگو در مورد بهترین شیوه. هر آنچه که شما انجام دهید, لطفا به یاد داشته باشید دوستان خود را به معنی خوب و تعزیر او است و نه لازم است و نه موثر.

همه ما نیاز به انجام بخشی خود را برای کمک به نگه داشتن همه سالم — به ویژه آسیب پذیر ترین در میان ما. دوستان خود را انجام بخشی خود را و با در نظر گرفتن این مرحله دشوار را از صحبت کردن به شما کمک می کنند و همچنین.

— حاشیه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im