صادقانه نقد من جنوب زندگی کلاسیک, No-Frills سالاد مرغ

هنگامی که آن زمان برای انتخاب رقیب برای ما سالاد مرغ دستور العمل مرحله نهایی مسابقات شروع کردم به جستجو برای یک جنوبی دستور — برخی از قدیمیترین و شناخته شده آمریکایی سالاد مرغ دستور العمل ها ریشه در غذاهای جنوبی. من به سرعت فرود در مرزه نسخه از جنوب زندگی می کنندکه بسیار no-frills به عنوان نوشته شده است اما ارائه می دهد پیشنهادات مختلفی برای چگونگی زنده شدن آن.

چه جلب من بیشتر به این دستور غذا را به روش پخت و پز مرغ. این دستور تنها از چهار تست کردم که به شما تجاوز کردن مرغ در سوپ به جای آب است. آن هم تنها آشپز برای 15 دقیقه پس از آن نقطه آن را سرد در مایع کردن گرما. من نیز قدردانی سادگی از این دستور و کنجکاو برای دیدن چگونه آن را طعم در مقایسه با دیگران است که شامل همه چیز بیشتر mix-ins.

چگونه به زندگی جنوبی را در خانه سالاد مرغ

شما شروع با قرار دادن استخوان در پوست-بر سینه مرغ در اجاق هلندی همراه با کم سدیم سوپ مرغ و آویشن ارتوپدی. آن را مخلوط به جوش و به مدت 15 دقیقه بپزید یا تا زمانی که درجه حرارت داخلی مرغ می رسد 160°F. غیرفعال کردن گرما و اجازه دهید مرغ در دمای اتاق خنک در مایع پخت و پز برای حدود 45 دقیقه تا یک ساعت است.

انتقال مرغ از گلدان به سطح کار و حذف پوست و استخوان. تکه تکه گوشت و سپس مجموعه آن را کنار گذاشته در حالی که شما را پانسمان که متشکل از کرفس خرد شده, آب لیمو, نمک, فلفل و سس مایونز. اضافه کردن مرغ و مخلوط کنید تا به خوبی پوشش داده شده و سپس خنک, تحت پوشش, تا سرد.

صادقانه نقد من جنوب زندگی را با سالاد مرغ

این دستور غذا را به عنوان نوشته شده بود فقط خوب. این روش شکار بسیار هوشمند است — پر-آشپزی سینه مرغ در سوپ و سپس اجازه دادن به آنها در ادامه به اب پز کردن گرما ساخته شده برای خوش طعم محصول نهایی با یک مناقصه در عین حال سکس بافت (بافت بهترین و در واقع از چهار دستور امتحان کردم). اما وقتی که می آید به سالاد مرغ خود, آن را فقط بیش از حد استخوان لخت. بسیار وجود دارد در اینجا علاوه بر کرفس و مرغ است که آن را بسیار شیرین و مطلوب.

من نه متصل کردن بیش از حد بسیاری از نقاط, چند, چون این دستور نشان می دهد چندین اختیاری add-ins در headnotes که من فکر می کنم به طور قابل توجهی بهبود این دستور غذا.

اگر شما به جنوب زندگی مرغ, سالاد, چند نکته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>