مادر من (و اینترنت) درست بود: سحر Powerwash بهترین راه برای صرف زمان کمتر انجام ظروف

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

مثل همه داستان های بزرگ, این یک شروع می شود با یک وسواس است. ببینید من مادر آغاز شده raving در مورد سحر Powerwash به من بیش از این تلفن ماه پیش. “شما فقط اسپری غذاهای خود را و سپس پاک/شستشو” او به من گفت در حالی که ما commiserating بیش از تعداد مطلق از غذاهای ما شده است و نیاز به شستشو در قرنطینه. من توجه زیادی به بررسی اولین یا دومین بار او مشترک آنها, اما بار سوم من بود شروع به تبدیل شدن به علاقه مند است. (ببخشید مادر من باید به شما گوش اولین بار!) این زمانی است که من هم شروع به درک که مردم از اینترنت بودند به همان اندازه وسواس به عنوان او بود. من تا به حال به یک بطری.

اجازه دهید من فقط می گویند: آن را سخت به هیجان زده در مورد یک ظرف صابون و در عین حال در اینجا ما هستند. شاید به دلیل جدید سحر Powerwash نیست واقعا یک ظرف صابون? بله, آن را پاک ظروف, اما شما لازم نیست کف آن را با یک اسفنج یا لیف آن را در اطراف. با توجه به بسته بندی مواد از طریق کاهش چربی پنج بار سریع تر از دیگر ظرف صابون. شما به سادگی با اسپری فوم بر روی یک ظرف (یا سینک پر از ظرف ها!) و سپس بسته به اینکه چقدر بد ظروف سرباز یا مسافر است که شما یا شستشو حق دور با آب و یا شما اجازه دهید آن را برای چند دقیقه نشستن و پس از پاک کردن و شستشو.

من شده است با استفاده از سحر Powerwash برای چند هفته در حال حاضر و من واقعا صرف زمان کمتر انجام ظروف! من استفاده از آن را چرب تابه ظروف غذای مرکب از گوشت وارد با سوخته-در مواد غذایی و حتی فقط به آرامی خاکی شام صفحات. من اساسا نمی scrubbed هر چیزی پس از این بطری را به زندگی من. من حتی با استفاده از فوم برای تمیز کردن سینک شده اند و فکر کردن در مورد تلاش آن را در وان حمام! من در زمان برخی از عکس های شب گذشته بنابراین شما می توانید آن را ببینید در عمل است. (با عرض پوزش آنها کمی تیره! دوباره شد شب.) آماده است ؟

من تا به حال بو داده یک تن از سبزیجات با شام و در دست داشته باشد برای بقیه روز. من عاشق این ورق پخت, اما آن را همیشه پاک آمده در ماشین ظرفشویی و پیدا کنم که من باید به توجه اضافی به چین در گلدوزي زمانی که من دست آن را بشویید. بنابراین من آن اسپری.

من اجازه دهید مسائل نشستن (فقط برای چند دقیقه در حالی که من یک زن و شوهر دور از بهانه با من pup).

سپس من با استفاده از یک اسفنج را به تابه یک ضربه تند وشدید زدن سریع و پس از آن من گردد. (من هم با استفاده از اسفنج برای تمیز کردن پایین و دو طرف پان; فراموش نکنید که برای تمیز کردن کف خود را تابه مردم!) نگاه کنید که چگونه آن را تمیز است! معمولا آن را گرفته اند من برخی از تلاش واقعی برای دریافت این تابه به دنبال حتی نیمی به عنوان خوب. و به جای من برای قرار دادن این تلاش به بازی با سگ من!

وجود دارد دو نفر دیگر از چیزهایی که من واقعا در مورد سحر Powerwash. اولین, آن را مانند بوی “پاک”. در حالی که بوی پرسه در آشپزخانه هوایی آن باقی نمی ماند در ظروف که من هم دوست دارم. و در نهایت آن را دوباره پر کردن سیستم. بنابراین وقتی شما بطری خالی است جای خود غلت بزنید همه چیز شما می توانید ماشه/اسپری نازل و پیچ آن را بر روی یک دوباره پر کردن بطری. هر زمان که من می توانید استفاده مجدد از یک بیت از پلاستیک و من خوشحال هستم.

و هر وقت مادر من می شود می گویند حق با او بود در مورد چیزی او را خوشحال.

آیا شما سعی سحر Powerwash هنوز ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>