مادر من است به همین دلیل من تنظیم جدول قبل از خواب هر شب

بهترین پخت و پز خانه مشاوره گرفتم از مامان من نمی آمد ایستاده در اجاق گاز. جوان بودم که مامان رفت و برگشت به مدرسه و به دنبال بازگشت او شده اند باید کشیده نازک ضعف با ایجاد توازن بین مسئولیت های هر دو مادر و دانشجوی کارشناسی ارشد. آن را بر خلاف چالش من به عنوان یک کار پدر و مادر امروز. مادر من موفق این همه با اطمینان از ما آغاز شده و هر روز نشسته در اطراف میز آشپزخانه.

نشسته شام شد اما غیر ممکن است هنگامی که فعالیت های بعد از مدرسه با هم ادغام شدند با مامان جدید تعهد به دانشگاه. پس او اغلب دور در شام, صبحانه بود ما وعده غذایی خانواده. در شب خواهر من و من می خواهم پاک کردن جدول از نیم ساخته dioramas ریاضی برگه های کوچک من, اسبان, ساخت فضا به مجموعه ای از جدول برای وعده غذایی صبح است. جدول تنظیمات نبودند فانتزی — پس از همه, ما بچه ها بودند آنهایی که تنظیم placemats. اما ما آموخته است که چگونه برای تنظیم یک جدول ساده تاشو دستمال پارچه ای و به درستی قرار دادن ظروف نقره در سمت درست از کاسه غلات. در مرکز میز یک گلدان کوچک از گل های تازه و یا یک شمع — بله حتی در صبحانه.

تنظیم جدول در شب مجموعه روز

تنظیم جدول در شب باعث می شود صبح روز بعد آسان تر و لذت بخش تر است. این تاکتیک را من قبل از استفاده قرنطینه عمدتا برای جشن ها و تعطیلات. در حال حاضر زمانی که آن را دشوار است برای تمایز یک روز از بعد عمل ساده تنظیم جدول است و یکی از راه های ساده من سعی کردم برای ایجاد یک حس ظاهر ، در شب بچه ها من — 4 و 6 ساله — کمک به من در تنظیم جدول در انتظار صبح نیمرو و تخم مرغ و خمیر ترش نان تست. و هیچ مشکلی با این مراسم احساس مانند کارهای عادی و روزمره به آنها (اجازه دهید آن را مانند آن است!), اما آنها فراموش پیدا کردن شادی در انتخاب یک چیزی کمی زیبا برای مرکز میز. دختر من اغلب میدارد یک گیاه گلدانی یا انتخاب یک نقاشی او مشغول به کار در آن روز در حالی که پسر من اغلب می رسد برای لگو خلاقیت و یا مورد علاقه خود را قدرت رنجر و قیافه.

این کمی لوکس از نشستن در میز صبحانه است, یکی از ما کاسته و به عنوان محل کار و مدرسه به خانه آمد در این بهار. آزاد از قبل از سحر, اتوبوس, pick-up, ما می توانیم زمانی را برای غذا خوردن هم قبل از روز زوم تماس آغاز خواهد شد. روز برنامه شل به عنوان ساعت عبور می روم شب برای پیاده روی سگ بازی بازی ها و یا فقط توفنده بر روی نیمکت. برای ما در حال حاضر به عنوان آن را برای خانواده من زمانی که من در حال رشد بود تا صبحانه بهترین زمان برای وعده های غذایی خانواده.

چه شد مادر خود را بهترین پخت و پز مشاوره ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>