کودک نو پا من حاضر به خوردن هر چیزی حتی کمی تند. سپس من Chrissy Teigen را Miso رشته فرنگی.

تمام بهار من چشم Chrissy Teigen تند, miso, پاستا ترکیبی از یکی از غذاهای مورد علاقه (carbonara) فوق العاده با اومامی از miso و یک ضربه از ادویه. عکس ظهور در Instagram من خوراک توییتر به نظر می رسید به طعنه زدن من با آن محبوبیت و مورد پسند carby گرما. اینترنت به نظر می رسید وسواس به طور کلی, اما همچنین یک آزمایشگاه طراحی مواد غذایی مورد علاقه من می تواند تنها آمده اند نزدیک به نحوی در کار کمی بستنی در پایان. که آن را از یکی از مواد غذایی مورد علاقه افراد مشهور—که دستور تمایل به کار—تنها دو برابر رسم. اما زمانی که من در نهایت آن را تند, miso ماکارونی تبدیل به بیش از فقط یک ظرف بزرگ آن را نشان دهنده یک نقطه عطف در شام در خانه من

تمام بهار Chrissy را بازتوییت کرد عکس مردم ارسال شده از ظرف و من قوی هیکل. اما در حالی که قفل شده است وجود دارد بدون وعده های غذایی بدون کودکان: یکی از مسن تر که احساس کردند که کرافت ماکارونی و پنیر بیش از حد تند, هرگز آن را بخورم و جوانتر که تقلید او هر حرکت هرگز خوردن هر چیزی خواهر او را نمی خواهد. بنابراین پیشنهاد تند miso ماکارونی برای شام خواهد مرا تا شب نبرد. در حال حاضر وظیفه با سه وعده غذا و دو میان وعده در روز برای یک خانواده چهار من در خلق و خوی برای مبارزه یا یک وعده غذایی فقط بنابراین من می توانید سعی کنید ظرف.

سپس این هفته فرصت: یک وعده غذایی کیت آمده بود با سس به اندازه کافی برای خانواده اما تنها به اندازه کافی رشته برای دو نفر. من می خواهم با استفاده از رشته فرنگی از شربت خانه به جای و هنوز هم به پایان رسید تا با باقی مانده و همچنین به عنوان پاستا تازه آن آمده بود با فقط به اندازه کافی به نوبه خود به تند miso ماکارونی برای شوهرم و خود روز بعد. به عنوان من بو چغندر در فر با ما غذا من microwaved باقی مانده برای دختران و تنظیم به ساخت تند miso ماکارونی. آخرین لحظه تغییر می کرد چرا که این دستور تنها متکی به مواد تشکیل دهنده است که از نظر ما اساسی در خانه ما: بیکن و تخم مرغ پارمسان, فلفل قرمز و سیر و یا sambal oelek و scallions که ما شده ایم regrowing برای مدت طولانی.

ظرف ابلهانه آسان به را حتی به عنوان بچه ها موج در داخل و خارج زیر پا — مطمئن شوید که من تبدیل به اطراف برای یک ثانیه و آنها می خواهم کشیده شده در سراسر چهره خود را با نشانگر اما این که همتراز برای دوره. از آن آسان بود به اندازه کافی است که به عنوان من از آن ساخته شده به نظر من من فقط ممکن است مایل به آن را در کنار یک غذای دوم برای بچه های من.

ما در خدمت دختران خود را قرمز-سس پاستا و خودمان تند ماکارونی — نبود سطح آتش بود اما خوب حرارت است که ساخته شده است به عنوان شما آن را خوردند آرام تنها کمی با خامه carbonara. سس را در آغوش کشید رشته ضخیم و گرم, ازدواج کربوهیدرات به eggy عطر و طعم. برای چند مختصر ثانیه سکوت graced جدول و معشوق سوزاندن مواد غذایی تند است که من تنها قادر به اعمال می شود در سس داغ قالب برای مواد غذایی پخته شده برای بسیاری از ماه شسته بیش از من.

پس از آن آغاز شد: “این عادلانه نیست!” داد زدم 4-year-old, شکایت که ما می تواند ما را انتخاب کنید از ظروف بیشتر از او. “شما می خواهم برخی از ادویه رشته فرنگی؟” من پرسیدم skeptically. برای تمام زندگی “این تند” شده است بهترین راه برای نگه داشتن او از خوردن هر گونه مواد غذایی است. او نگاه وحشت زده اگر چه هنوز هم ناراحت است. “این عادلانه نیست!” خود را تکرار اکو 2 ساله. من پیشنهاد او را تند, رشته فرنگی بیش از حد, اما او پذیرفته شده است. این اتفاق افتاده بود یک بار یا دو بار قبل از من می دانستم که مته: من چک که او را شیر کامل بود — او را چند گزش سپس chug برخی از شیر و از دست دادن علاقه به بازگشت به غیر غذاهای تند. اما این بار متفاوت بود.

او خوردند رشته من قرار داده شده بر روی صفحه است.

و سپس او را برای بیشتر.

من در نگاه شوهر من در حیرت. این واقعا اتفاق می افتد ؟ وجود دارد امید است که همه ما می تواند با پیوستن به یکدیگر برای غذاهای سیچوان مرغ و پاکستان nihari غذاهای من داده بود تا در به اشتراک گذاری شادی با کودکان برای بسیاری از سال است ؟

من سعی کردم به جلوتر از خودم اما در این روز زمانی که جوانتر از بچه پرسید برای چند ثانیه و سپس سوم از تند, پاستا, من خودم تصور حول یک مجموعه کوچک با تشکر از شما یادداشت ها به هوا خواهم شیرینی امید یکی را در رسیدن به Chrissy Teigen.

تفاوت بین نیمی از مردم در خانه خوردن یک بشقاب و یک اکثریت از آنها ممکن است تنها یکی کوچک, کودک نو پا, اما آن را یک معامله بزرگ وقتی که می آید به برنامه ریزی وعده های غذایی. من نمی خواهد را جداگانه وعده های غذایی اما اگر بچه بزرگ گاهی اوقات می خورد یک غذای کامل و از بو چغندر (به عنوان او به نظر می رسید که شب گذشته) بقیه از ما می تواند لذت بردن از ادویه رشته فرنگی. به ویژه هنگامی که آن را به معنی تنظیم جوان و کودک را در یک مسیر به نشویل مرغ گرم و berbere رنگ و لعاب kitfo در آینده است. اما در حال حاضر من فقط خوشحال دانستن من می توانید Chrissy تند miso ماکارونی در آینده بدون شروع یک میز شام نبرد.

“آیا ما می توانیم این دوباره پرسید:” یک کمی. زمانی که من گفت: بله دختر من را تشویق می کردند. و بنابراین I.

نائومی Tomky

نویسندگان

مستقر در سیاتل نویسنده Naomi Tomky با استفاده از شور و شوق بی امان برای خوردن همه چیز را به حرکت خودش را در سراسر جهان به عنوان برنده جایزه غذا و سفر نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im