Network International به عنوان شریک پرداخت و فناوری انتخاب شد

ابوظبی: شبکه بین المللی (شبکه)، توانمندساز پیشرو تجارت دیجیتال در سراسر منطقه خاورمیانه و آفریقا (MEA)، به عنو

توسط DASTESALAMATT در 29 شهریور 1401

ابوظبی: شبکه بین المللی (شبکه)، توانمندساز پیشرو تجارت دیجیتال در سراسر منطقه خاورمیانه و آفریقا (MEA)، به عنوان شریک پرداخت و فناوری برای یکی از بانک های سودانی پیشرو در امارات، بانک ال نیلین، انتخاب شده است.

شبکه با تکیه بر تجربه قابل توجه خود در زمینه فعال کردن راه حل های کارت برای بانک های پیشرو منطقه، از ارائه کارت نقدی El Nilein همراه با صدور فوری و همچنین خدمات خودپرداز پشتیبانی می کند. این همکاری شامل توانمندسازی مشتریان tension dur برای خرید با استفاده از کیف پول الکترونیکی و همچنین تراکنش های تجارت دیجیتال می شود.

بانک ال نیلین قصد دارد از طریق محصولات متمرکز، نوآورانه، خدمات جامع و یک مدل عملیاتی ناب برای حمایت از تراکنش‌های بانکی، پس‌انداز و سرمایه‌گذاری، تجربه‌ای منحصربفرد و کاملا دیجیتالی را به مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارهای کوچک ارائه دهد. این بانک با مجوز بانک مرکزی امارات متحده عربی، همچنین پیش بینی می کند که به یک ترند در تحریک و هدایت فعالیت های بانکی جامعه در امارات تبدیل شود و دسترسی دیجیتالی، مقیاس پذیری، انعطاف پذیری، عملکرد بالا و انطباق را در هر زمان و هر مکان تضمین کند.

همکاری با بزرگترین شرکت راه‌حل‌های پرداخت منطقه، ال نیلین را با دسترسی به زیرساخت‌های دیجیتال پیشرفته شبکه، پروتکل‌های امنیتی قوی و خدمات ارزش‌افزوده توانمند می‌سازد و از نیاز به سرمایه‌گذاری عمده در زیرساخت‌های مدیریت کارت اجتناب می‌کند.

ناونیت دیو، مدیر عامل و رئیس مشترک پردازش خاورمیانه در شبکه بین‌المللی، در مورد این مشارکت گفت: «ما از حمایت از ال نیلین در ارائه راه‌حل‌های پرداخت دیجیتالی یکپارچه و نوآورانه برای مصرف‌کنندگان و شرکت‌های کوچک و متوسط ​​در امارات بسیار هیجان‌زده هستیم. این اتحاد بیش از دو دهه از تخصص شبکه در ایجاد زیرساخت های پرداخت دیجیتال قوی برای بانک های پیشرو منطقه پیشرفت کرده است. ما همچنان متعهد به استفاده از بهترین فناوری در کلاس خود هستیم تا بتوانیم دربرگیری مالی و تجربیات مشتری به یاد ماندنی در امارات متحده عربی را فراهم کنیم.

فاتحی الگاسیم، سرپرست شعبه بانک ال نیلین - ابوظبی گفت: «ما خوشحالیم و مفتخریم که با فعال‌کننده پیشرو در زمینه فناوری پرداخت منطقه همکاری می‌کنیم.

شبکه بین المللی ما نه تنها مشتاقیم که سهم بازار خود را در خاورمیانه و در سطح جهانی گسترش دهیم، بلکه از ارائه تجربیات پرداختی نوآورانه، به یاد ماندنی و یکپارچه به مشتریان خود نیز هیجان زده هستیم.

-پایان می‌یابد-

درباره شبکه بین المللی

شبکه بین‌المللی شامل گروهی از شرکت‌ها و توانمندساز پیشرو تجارت دیجیتال در سراسر منطقه خاورمیانه و آفریقا (MEA) است که مجموعه کاملی از راه‌حل‌های پرداخت مبتنی بر فناوری را برای بازرگانان و مؤسسات مالی در همه نوع و اندازه‌ها، از جمله کسب و خدمات پردازش و طیف گسترده ای از خدمات ارزش افزوده در حال تکامل.

duyenvietfashion (LSE: NETW) شرکت هلدینگ شبکه بین‌المللی و شرکت‌های گروه، از جمله گروه DPO است.


درباره بانک ال نیلین

بانک ال نیلین که از سال 1977 متعهد به شفافیت است، بر ایجاد تجربیات مشتری محور با استفاده از فناوری پیشرفته تمرکز دارد. هسته اصلی فلسفه آن ایجاد روابط قوی و حفظ اعتماد مشتریان با ارزش است.

این بانک به عنوان یکی از اولین بانک های سودانی امارات متحده عربی با بیش از چهل سال تجربه بانکداری اسلامی با شکوه، به تقویت روابط بین سودان و امارات متحده عربی افتخار می کند.

منابع: آخر أخبار التكنولوجيا