جدید H. 266/VVC تصویری فشرده سازی استاندارد را کاهش می دهد اندازه های ویدئویی تا 50%

جدید رمزگذاری ویدئو استاندارد را کاهش می دهد که فایل تصویری با اندازه 50 درصد تنظیم شده است برای تبدیل

توسط DASTESALAMATT در 18 تیر 1399

جدید رمزگذاری ویدئو استاندارد را کاهش می دهد که فایل تصویری با اندازه 50 درصد تنظیم شده است برای تبدیل شدن به قابل استفاده تا پایان سال اجازه می دهد با وضوح بالا و فیلم ذخیره شود با کوچکتر اندازه فایل و منتقل می شود در زمان کمتر. H. 266/VVC (همه کاره تصویری برنامه نویسی) به شرح زیر در حال حاضر از H. 265 استاندارد فشرده سازی و توسعه داده شد Fraunhofer HHI در کنار شرکت هایی مانند سونی, اپل, اینتل, هواوی, مایکروسافت, اینتل و اریکسون.

این ایده از استاندارد جدید برای فشرده سازی فایل ها به طوری که 4K و 8K فیلم آسان تر و سریعتر به حرکت به خصوص کندتر اتصالات شبکه. اثر باید که همه فیلم طول می کشد تا فضای کمتر بر روی یک کارت حافظه و می توان کپی به هارد دیسک در کمتر زمان در حالی که همه استفاده کمتر از کامپیوتر قدرت. که در فیلم نیز می توان ارسال آنلاین به ذخیره سازی خارجی فرستاده شده به شخص ثالث و یا جریان سریع تر/به راحتی با توجه به کاهش حجم فایل.

جدید H. 266 استاندارد همچنین اجازه خواهد داد که سیستم و یا مکان های ضعیف با نرخ های داده برای دریافت فایل های بزرگتر با سرعت بیشتری پس از فیلم مثلا بافر را کمتر و بازی بیشتر هموار. دستگاه های تلفن همراه نیز قادر به ارسال فایل های با رزولوشن بالاتر و یا کلیپ های دیگر بدون استفاده از داده بسیار.

Fraunhofer می گوید که 'H. 266/VVC ارائه می دهد سریع تر انتقال ویدئو به صورت مساوی ادراکی کیفیت,' بنابراین ما نباید دیدن تفاوت بین فایل های فشرده توسط H. 266 و کسانی که فشرده با استفاده از H. 265. H. 265 نیز نصف اندازه فایل زمانی که معرفی شد, آیا به عنوان استاندارد H. 264 آمد که قبل از آن — و آن است که هنوز در استفاده از امروز.

استاندارد جدید نیاز به تراشه های جدید را بیشتر از آن و آزادی مطبوعات می گوید که آنها در حال حاضر در تولید و Fraunhofer عرضه خواهد کرد این نرم افزار اجازه می دهد تا استاندارد برای استفاده در پاییز این سال است. برای اطلاعات بیشتر, ببینید Fraunhofer سایت.

آزادی مطبوعات:

Fraunhofer HHI مفتخر به ارائه جدید دولت از-هنر در جهانی کدگذاری ویدئو: H. 266/VVC به ارمغان می آورد, انتقال ویدئو به سرعت جدید

پس از اختصاص چندین سال به آن تحقیقات و استاندارد Fraunhofer HHI (همراه با همکاران از صنعت از جمله اپل, اریکسون, اینتل, هواوی, مایکروسافت, کوالکام و سونی) جشن انتشار و رسمی تصویب جهانی جدید تصویری برنامه نویسی استاندارد H. 266/همه کاره تصویری برنامه نویسی (VVC). این استاندارد جدید ارائه می دهد فشرده سازی بهبود یافته است که باعث کاهش اطلاعات مورد نیاز توسط حدود 50 ٪ از نرخ بیت نسبت به قبلی استاندارد H. 265/بهره وری بالا تصویری برنامه نویسی (HEVC) بدون افت کیفیت بصری. به عبارت دیگر H. 266/VVC ارائه می دهد سریع تر انتقال ویدئو به صورت مساوی ادراکی با کیفیت. به طور کلی H. 266/VVC فراهم می کند کارآمد انتقال و ذخیره سازی از تمام قطعنامه های تصویری از SD به HD به 4K و 8K در حالی که حمایت از محدوده دینامیکی بالا تصویری و چندوجهی 360° تصویری.

امروز ویدئویی فشرده سازی داده ها را تا 80% جهانی اینترنت ترافیک. H. 266/VVC نشان دهنده اوج (حداقل) چهار نسل از استانداردهای بین المللی به صورت تصویری برنامه نویسی. قبلی استاندارد H. 264/Advanced Video Coding (AVC) و H. 265/HEVC که تولید شد با سهم قابل توجهی از Fraunhofer HHI باقی می ماند فعال در بیش از 10 میلیارد دستگاه های پایان پردازش بیش از 90 درصد از مجموع جهانی حجم تصویری بیت است. هر دو استانداردهای قبلی نیز به رسمیت شناخته شده و توسط جمعی سه امی مهندسی جوایز برای کمک قابل ملاحظه ای به پیشرفت های تلویزیونی فن آوری است.

از طریق کاهش داده های مورد نیاز, H. 266/VVC باعث انتقال ویدئو در شبکه های تلفن همراه (که در آن داده ها با ظرفیت محدود است) بیشتر کارآمد. به عنوان مثال قبلی استاندارد H. 265/HEVC نیاز به ca. 10 گیگابایت از داده ها برای انتقال یک 90 دقیقه UHD تصویری. با این تکنولوژی جدید تنها 5 گیگابایت از داده ها مورد نیاز برای رسیدن به همان کیفیت. چون H. 266/VVC توسعه یافته بود با وضوح فوق العاده بالا محتوای تصویری در ذهن استاندارد جدید است که بسیار مفید هنگامی که جریان 4K یا 8K فیلم در یک تلویزیون صفحه تخت. بعلاوه H. 266/VVC است ایده آل برای همه نوع از تصاویر متحرک: از بالا و رزولوشن 360° تصویری پانورامای برای صفحه نمایش های مطالب.

"پس از اختصاص حدود سه سال به سمت این استاندارد ما مفتخریم شده اند به ابزاری در توسعه H. 266/VVC می گوید:" بنیامین Bross های تصویری برنامه نویسی سیستم های گروه در Fraunhofer HHI و سردبیر +500-صفحه مشخصات استاندارد H. 266/VVC. "به دلیل جهش کوانتومی در برنامه نویسی بهره وری ارائه شده توسط H. 266/VVC استفاده از تصویری افزایش خواهد یافت و بیشتر در سراسر جهان. علاوه بر افزایش تنوع H. 266/VVC باعث می شود استفاده از آن جذاب تر برای طیف وسیع تری از برنامه های کاربردی مربوط به انتقال و ذخیره سازی ویدئو."

"اگر شما در نظر بگیرید که Fraunhofer HHI در حال حاضر نقش کلیدی در توسعه قبلی تصویری برنامه نویسی استاندارد H. 264/AVC و H. 265/HEVC پس ما خوشحال هستند با این واقعیت است که بیش از 50 درصد از این بیت در اینترنت تولید شده توسط یک Fraunhofer HHI تکنولوژی" می افزاید: دکتر Detlev Marpe های تصویری برنامه نویسی و تجزیه و تحلیل بخش در Fraunhofer HHI.

یکنواخت و شفاف صدور مجوز مدل بر اساس FRAND اصل (یعنی عادلانه و غیر تبعیض آمیز) برنامه ریزی شده است به تاسیس برای استفاده از استاندارد ضروری اختراع ثبت شده مربوط به H. 266/VVC. برای این منظور رسانه ها برنامه نویسی صنعت فروم (MC-IF) تاسیس شد. در علاوه بر این به Fraunhofer جامعه MC-اگر در حال حاضر شامل +30 شرکت و سازمان. جدید تراشه های مورد نیاز برای استفاده از H. 266/VVC مانند کسانی که در دستگاه های تلفن همراه در حال حاضر در حال طراحی شده است. دکتر توماس Schierl های تصویری برنامه نویسی و تجزیه و تحلیل بخش در Fraunhofer HHI اعلام کرد "این پاییز Fraunhofer HHI منتشر خواهد شد اولین نرم افزار (برای هر دو encoder و decoder) به پشتیبانی از H. 266/VVC."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن