شاخص Nikkei گزارش می گوید ژاپنی دوربین کنندگان برای ‘shake-up’ زیر کوه المپ در مقدونیه فروش


شاخص Nikkei Asian Review معاون سردبیر Masamichi Hoshi نوشته است یک ماده است که به تشریح یک عکس ترسناک برای آینده از دوربین های کسب و کار پس از المپ های اخیر فروش خصوصی سهام شرکت Japan Industrial Partners (JIP).

مظنون معمول ذکر شده در Masamichi کلی: ظهور گوشی های هوشمند و مداوم COVID-19 بیماری همه گیر. ‘ژاپن دوربین دیجیتال صنعت بود یک بار در نظر گرفته شده در رقابت با این کشور در بخش خودرو در شرایط رقابت بین المللی’ می گوید: Masamichi. اما گوشی های هوشمند رانده اند سازندگان دوربین به آستانه انقراض قرار داشت و در این سال رمان coronavirus ناودان در حال حاضر hobbled میباشد.’

بیشتر اساسا Masamichi معتقد است این دوربین, صنعت, خود مقصر است, به عنوان ” بیش از حد رقابت ایجاد کرده است یک حرکت سریع ناپایدار بازار که به ناچار منجر به تولید کنندگان دوربین پرداخت قیمت نهایی:

‘گوشی های هوشمند هستند و نه تنها به دلیل ژاپنی سازندگان دوربین که تا به حال تاسیس یک oligopoly تقریبا در همه جا در سراسر جهان باید به این نقطه رسیده ایم. ژاپنی, صنعت که دارای یک میل شدید برای رقابت در برابر خود و محصولات همچنین می توانید سرزنش خود.’

Masamichi منابع یک بیمنبع قول او می گوید به اشتراک گذاشته شده 11 ماه پیش توسط هیروشی حمدا سابق رئیس اجرایی از Hoya که تا به حال به دست آورد پنتاکس در زمان تصدی خود:

‘دوربین دیجیتال شرکت قصد خفه رقبای خود را از طریق بیش از حد رقابت اما در پایان آنها را خفه خود را’

کانن خط مونتاژ با خدا ممنوع مایستر (او نشان به ما می گوید او بوده است مایستر برای 17 سال) با این نسخهها کار در مقابل مجلس از لنزهای تله فتو لنز نخست در داخل کانن Utsunomiya لنز کارخانه.

قیمت گذاری و کوتاه محصول, چرخه به طور خاص به سرزنش و با توجه به Masamichi. در حالی که نزدیک به سالانه 10 درصد قیمت قطره در دوربین محصولات (حدود یک دهه پیش) و کوتاه محصول, چرخه, با توجه به سرعت گام پیشرفت های تکنولوژیکی شد به نفع مصرف کنندگان Masamichi می گوید آن را نیز کاهش تولید کنندگان سرمایه گذاری ظرفیت.’ به عنوان یک نتیجه از این توانایی برای سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه — و همچنین به عنوان توانایی برای ذخیره کردن دور پس انداز برای دوران وخیم — به طور چشمگیری کاهش یافته است. یا حداقل شروع به تاثیر خط پایین از تولید کنندگان دوربین.

با استناد به دوربین و تصویربرداری محصولات انجمن (CIPA) ارقام Masamichi برجسته که سال 2020 دوربین فروش در مسیر به حدود 1/10th آنچه که آنها در سال 2010 زمانی که دوربین دیجیتال فروش به اوج خود رسید و در 121 میلیون واحد است.’

به عنوان مبرم به این شماره ها و چشم انداز است که وجود دارد هیچ امیدی تنها در خانه در منفی اجتناب ناپذیر است. به جای Masamichi می پرسد ” کجا این برندهای نمادین از اینجا بروم؟’

لنز تست وقوع در پاناسونیک Yamagata لنز کارخانه.

هیچ یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل اما Masamichi به نقل از یک مقام ارشد اجرایی در یک unnamed بانک سرمایه گذاری به عنوان به خوبی به عنوان unnamed تحلیلگران که همه به نظر می رسد به توافق برسند که اصلاح و بازسازی است برای رفتن به لزوم اگر, ژاپنی, دوربین, صنعت, است برای زنده ماندن:

‘با بازار کاهش در سرعت از جمله شرکت هایی هستند که در معرض خطر سقوط به ثابت-هزینه های بحران1. برخی از تحلیلگران بر این باورند که کل صنعت سقوط خواهد کرد مگر اینکه شرکت انجام اصلاحات عمده مانند تقسیم طراحی و توسعه از تولید و تقویت تولید است.’

فوق بانکدار سرمایه گذاری اجرایی به طور خاص گفت: “یک دوربین, ریخته گری, مدل, یکی, گزینه,’ نشان می دهد برون سپاری قطعات و اجزای شخص ثالث کارخانه می تواند کمک به کاهش هزینه های تولید. این روش در حال حاضر دیده می شود در تصویربرداری سنسور کنار عکاسی به عنوان تولید کنندگان مختلف با استفاده از سنسور سونی در دوربین های خود را, اما بیشتر برون سپاری تولید می تواند کمک به کاهش سربار و حتی بیشتر.

وجود دارد به احتمال زیاد تغییر زیادی در پیش رو; آیا توان خرید از تولید کنندگان کوچکتر یا آشکار خروج از بازار وجود دارد می تواند دیگر تلفات فراتر از کوه المپ در مقدونیه. اما اگر گذار از فیلم به دیجیتال هر چیزی به ما آموخت این است که مردم را حفظ خواهد کرد در عکس گرفتن و تا زمانی که عکاسان وجود دارد خارج وجود دارد هنوز هم نیاز به یک دوربین و لنز وجود خواهد داشت تولید کنندگان رقابت برای پول خود را.


1 هزینه های ثابت در این زمینه هستند که هزینه های شرکت های متحمل شده در طول جریان همه گیر است که – به عنوان فروش آهسته در سراسر جهان شده اند جبران درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de