نیکون تایید اولین D6 واحد را کشتی تا پایان مارس پس از یک تأخیر کوتاه


در زمان اعلام آن در تاریخ 12 فوریه در این سال نیکون گفت: گل سرسبد آن D6 DSLR انتظار بود به کشتی در ماه آوریل سال 2020 با قبل از دستور شروع روز از اعلام آن است. با توجه به عرضه جزء مسائل ناشی از COVID-19 گیر نیکون مجبور شد به موضوع ‘اطلاع از تاخیر در مارس 9 بیان اول واحد نمی تواند حمل و نقل تا زمانی که ممکن است.

نیکون حقیقی است که وعده تایید در یک مصاحبه مطبوعاتی امروز که اولین D6 واحد شروع خواهد شد حمل و نقل به مشتریان در مارس 21. در علاوه بر این به نقل از تاریخ نیکون نیز به اشتراک گذاشته چند عکس گرفته شده با DSLR جدید به عنوان یک تیزر از انواع به جزر و مد بیش از مشتریان (و پیکسل peepers به طور یکسان):

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد نیکون D6 در پوشش اولیه مرتبط بالا و همچنین در دست ما-در پوشش از زمان ما با آن در WPPI. قبل از دستور هنوز زنده خرده فروشان در acros جهان با D6 بدن DSLR-تنها برای $6,500 (Adorama, B&H).

آزادی مطبوعات:

نیکون Inc. اعلام خرده فروشی در دسترس بودن شاخص نیکون DSLR D6

ملویل, NY (7 مه سال 2020) امروز, نیکون, Inc. اعلام کرد خرده فروشی در دسترس بودن جدید نیکون D6 DSLR که رونمایی شد و در ماه فوریه این سال است. این D6 در دسترس خواهد بود در آمریکا شروع و در روز شنبه, مارس 21 برای پیشنهاد قیمت خرده فروشی (SRP) از $6,499.95* برای بدن-تنها پیکربندی.

آیا در انتساب یا در استودیو نیکون گل سرسبد D6 DSLR همیشه ارائه می شود. این D6 شامل نیکون قدرتمند ترین AF به تاریخ, این برنامه شامل یک چگالی بالا سیستم با 105 انتخاب نوع کراس AF نقاط برای کمک به ضبط لحظات محوری دوباره و دوباره و حتی در بسیاری از به چالش کشیدن شرایط و محیط. پس هر فقره دوم سازش ناپذیر D6 شامل مهم ارتقاء به افزایش عکاسان گردش کار و سرعت بخشیدن به قابلیت انتقال فایل ارائه صرفه جویی در زمان و گزینه های قابل تنظیم در طول و پس از ضبط. علاوه بر این D6 ارائه می دهد قوی و قابلیت اطمینان بی نظیر نور کم قابلیت تطبیق پذیری شگفت انگیز 4K UHD قابلیت های چند رسانه ای و یک شاتر مکانیکی نرخ فریم است که می توانید در فروزان سریع 14 فریم در ثانیه (فریم در ثانیه).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im