آن را معروف مانند یک خط خوب بین احمق و هوشمندانه است. و برای این موضوع بین یک قطعه درخشان از برنامه ریزی محصول و کامل سر-خراشنده. تاریخچه و آمار فروش را به خوبی ممکن است ثابت کند من اشتباه اما من شخصا فکر می کنم که نیکون Z5 حس می کند کامل در یک راه Z50 نیست. و که ممکن است آن را جالب ترین ورود به سطح کامل قاب دوربین.

من انتقاد نیکون زمانی که آن را راه اندازی Z50 چون من نمی تشخیص Instagram-دوستانه دوربین این شرکت ادعا می ساخته اند. به جای آن که من پیدا کردم یک جای خوب علاقه مندان پسند دوربین در یک سیستم با چند واضح لنز گزینه های. Z5 به نظر می رسد بسیاری مانند یک فول فریم Z50 اما مخاطبان متفاوت است که قیمت بالاتر آن پیداست و تغییر در اندازه سنسور باعث می شود تمام تفاوت.

یک Z6/Z50 ترکیبی

بصری Z5 به نظر می رسد مانند یک Z6/Z50 ترکیبی با حالت معمولی شماره گیری از Z50 پیوند در محل Z6 برتر-پنل ال سی دی. شما می توانید از توصیف آن به عنوان یک فول فریم Z50 یا کمی ساده Z6 و شما می خواهم هنوز هم می شود درست است.

آن را با استفاده از یک front-side illuminated CMOS حسگر است که به احتمال زیاد به معنی آن نیست و کاملا مطابقت با برادر بزرگ خود را از نظر کیفیت تصویر اما تفاوت هستند به احتمال زیاد به جز در بسیار کم نور است.

با آن تاشو زوم و حالت شماره گیری Z5 احساس می کند مانند یک ترکیبی از Z50 و Z6.

Z5 را نمایاب است همان قطعنامه به عنوان Z6 و کنترل آن طرح است که اساسا همان. خود را پشت پنل تقویت شده با پلاستیک به جای آلیاژ منیزیم اما نیکون می گوید: آب و هوا آب بندی فقط به عنوان گسترده و هر دو این ابعاد و وزن دارد اما یکسان است.

لنز

در حالی که یک APS-C سنسور برگ Z50 صاحبان با انتخاب یک زن و شوهر از دیافراگم متغیر زوم (و وعده 18-140mm در آثار) حرکت به قاب کامل و کمی بلند تر از جاه طلبی های Z5 خیلی بهتر مناسب برای Z-ماونت لنز در حال حاضر در دسترس است.

به گسترده تعمیم من گمان انواع عکاسان (و با توجه به نیکون غیر عکاسان) حاضر به صرف $1400 در Z5 خواهد بود به احتمال زیاد به می خواهید و خرید خوبی قیمت هر چند هنوز هم گران F1.8 اعداد اول شرکت معرفی کرده است. و زور بودن کامل قاب فاصله کانونی از کسانی که اعداد اول به احتمال زیاد مفید در این دوربین از Z50.

کامل ترین مطلب در سطح

حتی با آن بیشتر از متوسط تصویری تنظیمات Z5 نیست کردن-به ضرب گلوله کشته آن ورود به سطح همسالان. اما شما لازم نیست که به دنبال از طریق آن بالاتر-res منظره یاب برای Z5 به شبیه ترین جالب ورود به سطح کامل-قاب دوربین بدون آینه. شما می توانید یک چشم انداز مشابه اگر شما نگاهی به دیگر دوربین های backstories.

Sony a7 II طراحی شده به عنوان یک mid-range اما پیری اواسط محدوده دوربین لزوما بهتر از مدرن و ورود به سطح یک. تمایز است و حتی بیشتر چشمگیر است اگر شما مقایسه بالاتر پایان a7R دوم (که کاهش یافته است به Z5 را راه اندازی قیمت) این a7R دوم بسیار خوب سنسور اما بسیار متفاوت تجربه تیراندازی.

سونی بسیار انجام می شود محصول خود را توسعه در عرصه: هر مدل a7 سری شده است به طور قابل توجهی بهتر از سلف خود (برای اولین بار با اضافه کردن ثبات و سپس با ارائه یک باتری بزرگتر بهتر AF و تجدید نظر ارگونومی). این برگ در حال حاضر شش ساله a7 Mark II به دنبال بی دست و پا: آن را بسیار دشوار است به استفاده از به عنوان به زودی به عنوان شما را دیده ام و یا تجربه پیشرفت های معرفی شده با Mark III, مهم نیست که چگونه کاملا قیمت آن است.

پس از آن به صورت خودکار معامله که قبلا 1700 دلار برای 1000 دلار ممکن است به نظر می رسد. مناطق که در آن یک بار سرآمد هستند حداقل همسان با آن ورود به سطح همسالان و آن را نه به دست آورده هر یک از ارگونومیک و یا بهبود رابط است که پس از آن توسعه داده شده است. بنابراین این تنها دوربین اینجا بدون صفحه نمایش لمسی و آن را نمی کردم به بهبود قابلیت استفاده از Mark III. در مقابل Z5 شامل تمام AF بهبود که Z6 به دست آورده در سیستم عامل بیش از دو سال گذشته.

Canon EOS RP واقعا دوست داشتنی دوربین و حداقل-گران فول فریم دوربین دیجیتال هنوز راه اندازی شد اما نیکون فراهم کرده است بسیاری از دوربین برای راه اندازی قیمت فقط 100 دلار بالاتر است.

کانن با نزدیک شدن به چیزهایی که از جهت دیگر با EOS RP: ساختمان چه توسعه دهندگان نرم افزار ممکن است به عنوان توصیف یک حداقل قابل دوام محصول: لخت اساسی مشخصات به ارائه معتبر دوربین. نتیجه این است که در واقع به جای دوست داشتنی: آن را بسیار سریع در تیراندازی های تصویری را بزرگ و آن را با استفاده از یک حسگر است که هرگز در نظر گرفته شده است به خصوص خوب است اما صفحة هستند در جای مناسب آن را آسان برای استفاده و آن را به تولید تصاویر جذاب. تنها عمر باتری واقعا کاهد از این روز به بعد تجربه.

با Z5 نیکون به وضوح آغاز شده و با Z6 (در اصل یک $2000 دوربین) و یک راه برای ارائه آن را با یک قیمت عرضه 1/3 پایین تر است. شما حتی دوقلو اسلات کارت که اینترنت نظر به طور ناگهانی تصمیم ضروری بود که کانن و نیکون را شامل نمی شود آنها را در اواسط سال-مدل قیمت (بحث احساس می کند که قانع کننده تر وقتی که می آید به پایان بالاتر Z7).

پس از آن full-frame Digital Rebel که کانن ساخته شده است و نه خسته به دنبال ex-میان قهرمان که سونی ارائه می دهد. آن را حتی قابل مقایسه با Z50 با آن مخلوط عجیب و غریب از علاقه مندان پسند تجربه و انبوه زوم. به جای Z5 بیشتر مقرون به صرفه راه برای دریافت بیشتر از یک Z6 و آن را شامل بسیاری از پیشرفت های که نیکون ساخته شده است که در آن Z-کوه سفر تا کنون.

در حال حاضر من فقط واقعا امیدوارم که این آزمون ها و شاخه های به عنوان به خوبی به عنوان آن دسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net