نیکون می گوید این انتظار ‘فوق العاده ای زیان,’ به روز شده آن FY2020 بینی


نیکون شرکت کرده است با صدور بیانیه ای به سرمایه گذاران هشدار شرکت انتظار دارد که به پست فوق العاده ای زیان برای آن سال 2020 سال مالی (FY2020) به پایان رسید که در 31 مارس سال 2020 و پس از آن ساخته شده است یک تجدید نظر مالی هوا جلوتر از نسخه آتی از این نتایج در تاریخ 28.

اگر کانن آخرین نتایج مالی بودند چیزی به توسط آن اجتناب ناپذیر بود نیکون قرار بود به نگاه حتی بدتر است. در حالی که ما نمی باید تعداد دقیق هنوز نیکون پیشگیرانه سرمایه گذاران هشدار داد که نمی توان آن را زیبا. در یک سند با عنوان ” اخطار در مورد به رسمیت شناختن ضرر و زیان فوق العاده ای و واژگونی معوق مالیاتی دارایی های غیر تلفیقی, صورتهای مالی,’ نیکون می گوید زیر است:

‘با استفاده از برنامه های آینده است که نشان دهنده تاثیر و بیشتر ناشی از گسترش COVID-19 به فعالیت های کسب و کار شرکت مورد بررسی قرار داده است نشان می دهد که دارایی های ثابت ممکن است اختلال درانجام ارزیابی دارایی های مالی و بررسی recoverability از معوق مالیاتی دارایی.’

قرار دادن بیشتر به سادگی نیکون است گفت: تاثیر جهانی از COVID-19 همه گیر باعث شده است که بسیاری از کسب و کار خود را به آهسته یا متوقف کردن تولید در آن امکانات و به طور چشمگیری کاهش فروش منجر به کاهش در ارزش آن خط تولید و تجهیزات. به نوبه خود برای کاهش ارزش این بخش نیکون قادر خواهد بود به کاهش درآمد مشمول مالیات برابر با مقدار آن را کاهش ارزش این بخش. نیکون به طور خاص منابع آن تصویربرداری محصول کسب و کار گفت آن است که با ارسال یک 5.7 میلیارد ین اختلال در از دست دادن.

یک کارگر قطعات سفارشی سنسور دکل برای تست در نیکون سندای کارخانه.

علاوه بر موارد فوق متوجه نیکون نیز منتشر شده تجدید نظر به پیش بینی های خود را برای آینده FY2020 نتایج. به عنوان شما ممکن است انتظار این شماره ها به طور چشمگیری پایین.

نیکون انتظار دارد درآمد و سود عملیاتی به 591 میلیارد ین و 6 میلیارد ین به ترتیب کاهش 4.7 درصد و 70 درصد به ترتیب در مقایسه با نیکون پیش بینی های قبلی. نیکون یادداشت این ارقام تقویت شده با توجه به “شناخت اختلال ضرر و زیان از 11.1 میلیارد ین’ ذکر شده در بالا. نیکون به طور خاص اشاره 7.5 میلیارد ین در اختلال ضرر و زیان برای آن تصویربرداری محصولات کسب و کار است به طور عمده برای اموال کارخانه و تجهیزات و دارایی های نامشهود.’

خلاصه نیکون انتظار بسیار کمتر از درآمد حاصل از آن تصویربرداری محصولات کسب و کار و بخش های دیگر با توجه به ادامه COVID-19 همه گیر و به عنوان یک نتیجه, آن را تنزل ارزش دارایی های آن بخش به حساب درآمد گفت: بخش نخواهد ساخت در تلاش برای کاهش بدهی مالیاتی. قرار داده و حتی بیشتر به سادگی نیکون است که هوشمندانه با آن حسابداری به کمک کوسن ضربه مالی از چه شکل دادن به یک سال است.

چقدر خشن باقی مانده است دیده می شود اما ما می دانیم که برای برخی on May 28, زمانی که نتایج کامل منتشر می شوند.

اعلامیه:

اخطار در مورد به رسمیت شناختن ضرر و زیان فوق العاده ای و واژگونی معوق مالیاتی دارایی های غیر تلفیقی صورتهای مالی

NIKON CORPORATION (از این پس “شرکت”) انتظار دارد به پست فوق العاده ای زیان و به عقب بخشی از معوق مالیاتی دارایی در غیر تلفیقی صورتهای مالی که در حال آماده مطابق با GAAP برای سال مالی منتهی به 31 مارس سال 2020 است.

با استفاده از برنامه های آینده است که نشان دهنده تاثیر و بیشتر ناشی از گسترش COVID-19 به فعالیت های کسب و کار شرکت مورد بررسی قرار داده است نشان می دهد که دارایی های ثابت ممکن است اختلال در انجام ارزیابی دارایی های مالی و بررسی recoverability معوق مالیات بر دارایی.

به عنوان یک نتیجه, این شرکت تصمیم گرفته است برای ارسال یک اختلال زیان 5.7 میلیارد ین برای دارایی های ثابت برگزار شده توسط تصویربرداری محصول و کسب و کار. و برای نیکون اندازه NV شرکت را تثبیت فرعی کاهش در ارزش سرمایه گذاری در شرکت های تابعه و وابسته و ارائه برای از دست دادن در کسب و کار از شرکت های تابعه و وابسته به رسمیت شناخته خواهد شد 6.7 میلیارد ین و 9.2 میلیارد ین بود. این شرکت همچنین تصمیم گرفت برای معکوس کردن بخشی از دارایی های مالیاتی معوق و پست معوق مالیاتی هزینه های 20.6 میلیارد ین است. اما ضرر و زیان مربوط به شرکت های فرعی ذکر شده در بالا خواهد شد که هیچ تاثیری بر تثبیت نتایج مالی به عنوان ضرر و زیان آن حذف خواهد شد در صورتهای مالی تلفیقی.

اطلاع در مورد تجدید نظر در تثبیت مالی پیش بینی برای سال مالی منتهی به 31 مارس سال 2020 و شناخت اختلال زیان

این است که اعلام کند که تثبیت مالی هوا اعلام کرد در فوریه 6 سال 2020 است که تجدید نظر به شرح زیر منعکس اخیر ما عملکرد کسب و کار روند و به افشای آن اختلال زیان انتظار می رود به رسمیت شناخته شود.

1. تجدید نظر در تثبیت مالی هوا
تجدید نظر مالی تلفیقی پیش بینی برای سال مالی منتهی به 31 مارس سال 2020 (از 1 آوریل 2019 تا 31 مارس سال 2020)

2. دلیل برای تجدید نظر از تثبیت مالی هوا

کاهش در درآمد انتظار می رود که با توجه به عواملی از قبیل تاخیر در تاسیسات FPD لیتوگرافی سیستم تحت تاثیر گسترش COVID-19. در ضمن سود عملیاتی سود قبل از مالیات بر درآمد و سود قابل انتساب به صاحبان پدر و مادر نیز انتظار می رود به پایین تر از پیش بینی قبلی با توجه به شناخت اختلال ضرر و زیان از 11.1 میلیارد ین برای غیر جاری دارایی های, به عنوان نشان داده شده در زیر “3. شناخت اختلال ضرر و زیان است.”

بر اساس این شرایط تثبیت مالی هوا اعلام کرد در فوریه 6 سال 2020 است که تجدید نظر به عنوان بالا.

3. تشخیص اختلال زیان

برای سال مالی منتهی به 31 مارس سال 2020 نشانه ای از اختلال به صورت غیر دارایی های جاری مورد بررسی قرار گرفت و بر اساس آن در آینده استفاده و تاثیر ناشی از گسترش COVID-19 در عملیات کسب و کار. به عنوان یک نتیجه از اندازه گیری و بازیابی مقدار پول-تولید واحد است که در آن اختلال شد نشان داد یک کافی قابل بازیابی مقدار بود و نه برآورد شده در تصویربرداری محصولات کسب و کار و صنعتی اندازه کسب و کار و دیگران. بنابراین اختلال ضرر و زیان از 11.1 میلیارد ین در حال به رسمیت شناخته شود. در تصویربرداری محصولات, کسب و کار, اختلال ضرر و زیان از 7.5 میلیارد ین عمدتا برای اموال کارخانه و تجهیزات و دارایی های نامشهود در حال به رسمیت شناخته شود. صنعتی, اندازه کسب و کار و دیگران, اختلال ضرر و زیان از 3.6 میلیارد ین عمدتا برای حسن نیت, خاصیت گیاه و تجهیزات و دارایی های نامشهود در حال به رسمیت شناخته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>