نیکون FY2020 نتایج مالی: ¥225.8 B در درآمد ¥17.1 B کاهش در سود عملیاتی برای تصویربرداری محصولات کسب و کار


آن را به عنوان وعده داده شده هنگامی که آن را در ابتدا به عقب رانده تاریخ انتشار نیکون منتشر کرده است که نتایج مالی امروز برای آن سال 2020 سال مالی (FY2020), ending, مارس 31 سال 2020 و همچنین پیش بینی خود را برای آن 2021 سال مالی (FY2021).

به طور کلی Nikon Corporation ثبت ¥591B در درآمد و ¥6.7 B در سود عملیاتی. این اعداد تراز با آنچه نیکون به روز شده در هوا مشکوک و کاهش ¥117.6 B ¥75.9 B به ترتیب سال بیش از سال (سالانه).

بررسی اجمالی از نیکون درآمد سود عملیاتی و بیشتر برای FY2020.

جالب نیکون تلاش برای تعیین کمیت تاثیر COVID-19 گیر با گزارش خود گفت: آن معتقد است همه گیر باعث شده است که 10 میلیارد ین در سود عملیاتی زیان. به طور خاص نیکون ویژگی ‘حدود 4 میلیارد ین که از دست دادن آن تصویربرداری بخش محصولات ‘با توجه به ترکیب محصول تغییر توسط [این] تعلیق از توزیع کنندگان عمده فروش اواسط و دوربین های بالا پایان و تاخیر در راه اندازی در محصولات اصلی از جمله استفاده حرفه ای از محصولات با رکود در زنجیره تامین است.’

غواصی به طور خاص به آن تصویربرداری کسب و کار محصولات نیکون ثبت ¥225.8 B در درآمد و از دست دادن ¥17.1 B در سود عملیاتی. این اعداد هر دو بدتر از نیکون فوریه سال 2020 پیش بینی و در حال کاهش ¥70.3 B ¥39.1 B بود. اسناد فاش نیکون به فروش می رسد 1.62 میلیون قابل تعویض لنز دوربین (ILC) واحد و 2.65 میلیون لنز قابل تعویض واحد فقط با 840,000 دوربینهای دیجیتال جمع و جور به فروش می رسد. این تعداد واحد در حال کاهش 21.4%, 16.4 درصد و 47.5 درصد (سالانه).

نیکون تفکیک FY2020 نتایج جستجو برای تصویربرداری محصولات کسب و کار.

در یادداشت بر روی درآمد حاصل از آن تصویربرداری کسب و کار محصولات نیکون می گوید درآمد شد ‘پیشرفت بیشتر در خط با پیش بینی های قبلی تا اواسط ماه فوریه زمانی که COVID-19 شروع به انتقام ویران کردن در زنجیره تامین و خرده فروشان. نیکون دوباره تکرار است که آن را تا به حال به تاخیر محصول جدید راه اندازی ‘مانند بالا پایان دوربین های DSLR و [آینه لنز]’ با توجه به تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر. این مرجع تاخیر نیکون D6 حمل و نقل و نشان می دهد که نیکور Z 70-200mm F2.8 S VR zoom تاخیر در ژانویه می تواند بوده ام با توجه به COVID-19 عوارض و همچنین حتی اگر در زمان نیکون گفت: آن ناشی از تولید،’ نیکون همچنین اشاره می کند و فروش آن Z-سری دوربین های بدون آینه و Z-سری لنزهای افزایش یافته و حجم فروش نسبت mid-range و high-end دوربین بهبود یافته به طور پیوسته’ (سالانه).

نظرات اضافی تحت ‘سود عملیاتی’ تیتر توجه نیکون وارده ¥2.7 B در بازسازی و هزینه های ارسال شده ¥6.6 B در دارایی های ثابت اختلال ضرر و زیان که مفصل در بیانیه خود در اوایل این ماه.

همانطور که برای FY2021 نیکون نیست به اشتراک گذاری بیش از حد اطلاعات گفت: عملکرد جزئیات پیش بینی را ‘فاش شود پس از برآورد معقول می توان با توجه به تاثیر COVID-19 نامشخص است.’ اعداد کنار نیکون یادداشت های فروش خود را برای تصویربرداری محصولات کسب و کار به طور قابل توجهی کاهش و در مقیاس سالیانه در ماه های آوریل و مه این سال و اشاره می کند که ” کسب و کار کالاهای لوکس است که انتظار می رود برای ادامه در شدید محیط کسب و کار برای زمان حال و کسری برای دومین دوره متوالی به سال مالی اجتناب ناپذیر است.’

قسمت خلاصه اجرایی این گزارش جزئیات چگونه نیکون قصد دارد به روش های مختلف آن بخش در سال آینده است.

تحت اجرایی تیتر نیکون می گوید استراتژی خود را برای تصویربرداری محصولات کسب و کار است که به ” بازسازی کسب و کار با درک درستی از شتاب بازار shrinkige [و] برای رسیدن به هدف اولیه سودآوری است.’ به عبارت دیگر نیکون برنامه های خود را برای بهینه سازی تصویربرداری بخش محصولات به جلوتر از سرعت کاهش, دوربین بازار با محدود کردن و به حداقل رساندن هزینه های.

شما می توانید تمام از آخرین نتایج مالی و ارائه مواد اشاره شده در بالا را در نیکون روابط سرمایه گذار وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>