Nimbu Pani ترش است و طراوت تابستان نوشیدنی های ساخته شده تنها با سه مواد تشکیل دهنده

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش

توسط DASTESALAMATT در 1 مرداد 1399

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده استیک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

Nimbu pani است به یک جزء اصلی از تابستان در جنوب آسیا به فروش می رسد از چرخ دستی در گوشه و کنار خیابان و خدمت به مهمان خانه—و همانطور که من نقل مکان کرد و در سراسر جهان از هنگ کنگ به ویتنام به اسکاتلند به نیویورک آن را انتخاب کنید-من که همیشه حمل و نقل me back صفحه اصلی.

هیچ یک راه به nimbu pani (که ترجمه به لیمو/آهک آب در Hindi) و بی پایان وجود دارد تغییرات منطقه ای از lebur shorbot در بنگلادش به guccha نوشابه در نپال. در دهلی نو آنها را از آن اولی است و آن طول می کشد به شکل لیمو حاوی نوشابه و بسته بندی شده در بطری های شیشه ای است که با باز کردن یک رضایت بخش پاپ و یک صدای هیس کردن از مرکبات معطر غبار هنگامی که شما فشار یک سنگ مرمر به شکستن مهر و موم. در کلکته که در آن بزرگ شدم من همیشه سفارش تازه آهک و سودا که همراه با seltzer نعناع و لیمو ترش شربت ساده همه خدمت به طور جداگانه که به من می دهد لذت خالص از بازی دانشمند دیوانه زمانی که من مواد را با هم مخلوط.

اما مهم نیست که راه آن را ساخته nimbu pani است که همیشه خوشمزه و ترش و مرکبات احساسات شما را بیدار. آن را نیز سبک تر و سالم تر و با طراوت تر از لیموناد به دلیل آن است که بیشتر در میوه آب و نمک از شکر.

در جنوب آسیا و مرکبات (nimbu) استفاده می شود برای این نوشیدنی می تواند به رنگ زرد یا سبز و آن را کوچک و نازک پوست مانند آهک و به خصوص دارای مزه تند. ما همیشه نگه داشتن برخی در جدول برای اضافه کردن عطر و طعم به ما وعده های غذایی. اگر شما در خارج از جنوب آسیا و شما می توانید با استفاده از هر یک از لیمو یا لیمو ترش برای nimbu pani, و شما می توانید نوشیدنی ترش و شیرین یا حتی هر دو (تماس با ما این طعم khatta meetha). در راه است که شما را وادار به می دانم که مردم قهوه سفارشات شما همچنین یاد بگیرند که چگونه مردم مانند خود nimbu pani. نسخه خود من است که همیشه ساده و بسیار خوشمزه با آب لیمو و کالا نمک (نمک سیاه).

من اضافه کردن کالا namak به همه چیز.

عکس های لورا موری

Kala namak یکی از جنوب آسیا ادویه که من اضافه کردن به همه چیز—پاپ کورن و بتها ا, سیب, شما نام آن را. این یک addictively ومزه سنگ نمک از هیمالیا است که شناخته شده برای آن chatpata طعم آن را شور, ترش و زبانه دار همه در یک بار. آن را معمولا به اضافه چات, chutneys, raitas و هند سالاد (یک بشقاب خیار خرد شده و پیاز و گوجه فرنگی و nimbu برش خدمت با هر وعده غذا). در آیورودا کالا namak در نظر گرفته شده است یک خنک کننده نمک چون آن متعادل کردن دمای بدن خود را بنابراین شما احساس نمی کنید بیش از حد گرم. همچنین جایگزین نمک از دست رفته از طریق عرق که باعث می شود این نوشیدنی به خصوص طراوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de