بیشتر خیس کف! فصل جدید انگلیسی پخت آغاز فیلمبرداری دو هفته پیش.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور بسیاری از بخش های زندگی به عنوان ما آن را می دانم برای آمدن به توقف screeching از جمله فیلمبرداری از یکی از ترین-محبوب پخت را نشان می دهد به فضل سیاره: بزرگ انگلیسی پخت. در این طرح از همه چیز, این همه که مهم است ؟ نه واقعا. اما این چیزی است که بسیاری از مردم مشتاقانه به عنوان یک منبع آرامش و الهام پس از آن غم همه یکسان است.

در اوایل این بیماری همه گیر, عشق, محصولات, تولید, شرکت, پشت بزرگ, انگلیسی, پخت, اعلام کرد این امر به طور نامحدود به تاخیر فیلمبرداری آن در فصل جدید با توجه به نگرانی های بهداشتی. “ما همچنان به نظارت بر وضعیت و به دنبال مشاوره از بهداشت عمومی انگلستان” سخنگوی عشق گفت: مهلت در ماه مارس است. “[ما] را به تاخیر فیلمبرداری در پخت تا زمانی که آن را بی خطر است برای ادامه دهید.”

در این دوره انتظار بسیاری از ما شده اند غرقه شدن در فصل گذشته نشان می دهد شناخته شده در ایالات متحده آمریکا به عنوان بزرگ انگلیسی پخت نشان می دهد. اما در حال حاضر وجود دارد گزارش می دهد که GBBO مخفیانه آغاز فیلمبرداری دوباره پس از یک فصل جدید باید در راه آن سریع تر از ما فکر می کنم. (بساز!)

در یک پرس ناهار در هفته گذشته, گری دیوی, مدیر عامل شرکت آسمان استودیو (که شرکت مادر عشق Productions) و رئیس تجاری افسر جین Millichip اعلام کرد که فیلمبرداری برای فصل 11 بود حداقل دو هفته در جریان است — البته با تمرکز بر سلامتی و ایمنی از همه درگیر. با توجه به گزارش در مهلتمسابقه میزبان و قضات قرنطینه منتهی به و در طول فیلمبرداری نشان می دهد به طوری که آنها می تواند همه ارتباط برقرار کردن بیشتر از نزدیک.

در حالی که GBBO طرفداران نشئه که یک مجموعه جدید از نانوا در مورد جزئیات انتشار واقعی هنوز هم تیره است. هیچ تاریخ انتشار رسمی برای این فصل است که در حال حاضر فیلمبرداری حداقل برای آمریکا اما Milichip وعده داده شده در انگلستان ساکنان آنها می تواند لذت بردن از اولین از فصل 11 در سال 2020: “شما باید خود اسفنجی ویکتوریا در این سال او گفت:” در مطبوعات ناهار.

عبور از انگشتان ما می آید زودتر و نه بعد از آن!

اشلی آبرامسون

نویسندگان

اشلی آبرامسون یک مامان/نویسنده هیبرید زندگی در شهرهای دوقلو. او اغلب می نویسد در سلامتی مادری و فرهنگ و مکان های که در آن آنها را قطع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im