نه میگو هستند و نه فقط واقعا میگو بزرگ — در اینجا تفاوت

این که آیا آن را در یک منو و یا در غذاهای دریایی, ضد, شانس هستند که شما تا به حال برای ایجاد یک روده تماس بین کوچک و شیرین میگو یا بزرگ و گوشتی میگو در واقع بدون دانستن آنچه تفاوت بین این دو هستند. برای مثال من همیشه فکر می کردم “میگو” شد و در زبان انگلیسی کلمه برای حیوانات که آمریکایی ها تماس با “میگو” و هر چند که این مورد نیز وجود دارد که در واقع یک علمی تفاوت بین میگو و میگو و آن را فقط در مورد مربوطه می اندازه.

میگو و میگو در واقع دو متمایز حیوانات.

در حالی که در ظاهر بسیار شبیه میگو و میگو دو گونه مختلف با مختلف گیل سازه زیستگاه های مختلف و تفاوت در طعم و مزه.

میگو آمده از هر دو آب شیرین و شور و زندگی می کنند در هر دو سرد و آب گرم; اگر آنها را از آب سرد و سپس آنها را در اندازه کوچکتر. وجود دارد بیشتر نمک-آب از آب شیرین گونه میگو.

میگو آمده از آب تازه و بسیار بزرگتر و meatier از میگو مانند یک langoustine. گوشت آنها را بسیار شیرین تر از کسانی که از میگو. میگو نیز بزرگتر موچین و دیگر ،

وقتی که می آید به خرید و پخت و پز یا میگو یا میگو, برچسب زدن می تواند باعث برخی از غذاهای دریایی-ضد سردرگمی است. میگو بزرگ اغلب به عنوان برچسب میگو و برخی از میگو در واقع پس از نام میگو (مانند کوتاه-چاشنی نقطه میگو). در حالی که درست میگو باید اندکی طعم و مزه شیرین ترین دستور العمل های تماس برای میگو می توانید با استفاده از میگو و بالعکس. فقط مطمئن شوید که شما خرید میگو یا میگو در اندازه دستور خود خواستار و شما لذت بردن از پخت و پز و خوردن آنها!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de