در حال حاضر زمان به سهام تا در Le Creuset کلاسیک قطعات ظروف غذاخوری (آنها عمده فروش!)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Le Creuset به دست آورده است آن نقطه را به عنوان یک نام خانگی به لطف بسیار کلکسیونی خط رنگی گالوانیزه چدن. براق قطعات نه تنها طراحی یک بیانیه بلکه اتفاق می افتد به طور فوق العاده با دوام! بنابراین هیچ جای تعجب است که لو Creuset خط غذاخوری حمل بر این سنت با قطعات است که می تواند به راحتی خود را تکمیل موجود در لوازم آشپزی و یا ایستادن خود را. و پس از آنها ساخته شده از لعاب ظروف سفالین سنگ نما که تراشه خراش و مقاوم در برابر حرارت آنها عملا غیر قابل خراب کردن. اگر شما بوده ام به دنبال اضافه کردن برخی از روشن و رنگارنگ غذاخوری قطعات به مجموعه خود را و یا یک شروع جدید در حال حاضر شانس خود را به سهام. به عنوان بخشی از لو Creuset تابستان پس انداز رویداد غذاخوری — از جمله مجموعه لیوان و ماکارونی کاسه است — تا 50 درصد تخفیف! نگه داشتن در ذهن است که موجودی محدود است بنابراین اگر شما قلب خود را بر روی یک رنگ خاص شما بهتر عمل سریع قبل از آن رفته! را بررسی کنید برخی از مورد علاقه ما فروش میدارد زیر.

1. رنگین کمان مجموعه, چای, صفحات

اگر یک تکه از کیک است که بهترین راه برای آوردن لبخند به چهره کسی تصور کنید در خدمت آن در رنگارنگ چای صفحات! این مجموعه از شش است که 50 درصد فعال است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خدمت به نان تست یک تکه از پای و یا حتی یک ظرف سمت.

خرید: رنگین کمان مجموعه چای صفحات (مجموعه 6), $50 (به طور معمول $100)

3. 16-قطعه ظروف غذاخوری مجموعه

هنگامی که شما انجام محاسبات ریاضی این ظروف غذاخوری مجموعه جدی سرقت. با چهار تنظیمات هر یک از لو Creuset با دوام شام و سالاد بشقاب سوپ کاسه و لیوان آن را مناسب برای تجهیز یک آپارتمان کوچک با یک نگاه واحد در حالی که دو مجموعه خواهد دور از هر اندازه کامل ظروف غذاخوری مجموعه است. یکی دیگر از ایده سرگرم کننده? خرید یک مجموعه در یک رنگ پر جنب و جوش و متنوع سفید برای یک راه سرگرم کننده برای ترکیب و مطابقت!

خرید: 16 قطعه ظروف غذاخوری مجموعه $210 (به طور معمول $252)

7. میراث بیضی غذای مرکب از گوشت وارد

اگر چه یک غذای مرکب از گوشت وارد نیست در نظر گرفته غذاخوری ما نمی تواند کمک کند اما شامل این ظرف زیبا در خلاصه ما. آن را علاوه بر مناسب برای هر tablescape و فقط به اندازه مناسب برای پخت ضخیم وتکه مک و پنیر و یا برشته کردن گوشت. هر دو ظرف و درب محکم هستند و فریزر, یخچال و اجاق بی خطر است.

خرید: میراث بیضی غذای مرکب از گوشت وارد 80 دلار (به طور معمول $115)

ونسا Spilios

نویسندگان

ونسا و دریافت آموزش آشپزی در بوستون ایالات متحده و دارای یک پس زمینه در خانمان توسعه محصول و بازاریابی. زمانی که لوازم تست و یا در حال توسعه دستور العمل های او وقت خود را صرف نقاشی و رسیدگی به او کوچک اما توانا ایوان باغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im