O-فیلم نشان می دهد گوشی های هوشمند ماژول دوربین با 85-170 متر معادل زوم اپتیکال


زوم عملکرد دوربین گوشی های هوشمند به طور چشمگیری بهبود یافته در چند سال گذشته و یا اما هنوز نشدم پشت دوربین های معمولی و با وجود اختصاص تله لنز بسیار زیبا بودن هنجار در بالا پایان گوشی های هوشمند این روزها. آن را عادلانه می گویند که به طور کلی زوم در دوربین گوشی های هوشمند است که در این نقطه هنوز هم یک بیت از یک سازش است می تواند به زودی تغییر ،

چینی ماژول دوربین تامین کننده O-فیلم نشان داده periscope به سبک لنز گوشی های هوشمند فراهم می کند که یک زوم اپتیکال محدوده 85-170 متر (35mm equivalent). این نظریه باید بیشتر سازگار تصویر با کیفیت در سراسر محدوده بزرگنمایی از مدل های فعلی است.

اکثر دوربین های تله داخل گل سرسبد گوشی های هوشمند ارائه بزرگنمایی عوامل بین 3x و 10x نسبت به دوربین اصلی اما صحبت در مورد ‘zoom’ عوامل موثر در این زمینه است کمی گمراه کننده است. در اکثر موارد با استفاده از دوربین های تله لنز با فاصله کانونی ثابت و روشهای محاسباتی استفاده می شود برای ارائه اعلام زوم نسبت.

در intermediate تنظیمات زوم بین اولیه و تله دوربین اکثر مدل با استفاده از زوم دیجیتال/کشت و محاسباتی روش تصویر برداری است که ترکیب داده های تصویر از هر دو دوربین برای ایجاد یک تصویر خروجی. این سامسونگ سیستم نشان داده شده در ویدیو زیر یک مثال خوب:

در عمل این به این معنی است که اگر شما می خواهید به بهترین شکل ممکن تصویر با کیفیت شما باید به ساقه در بومی کانونی یا اولیه یا تله دوربین. در تنظیمات متوسط تصاویر خود را حداقل تحت بازرسی تقریبا به طور قطع نشان می دهد از دست دادن جزئیات و/یا طیف وسیعی از همجوشی مصنوعات. برای مثال در برخی از مدل های این سطح از جزئیات را در مرکز قاب بالا است چرا که این بخشی از تصویر گرفته شده با دوربین تله. اغلب فقدان جزئیات قابل مشاهده است به سمت لبه هر چند که این مناطق از قاب ‘پر’ با بزرگنمایی دیجیتالی داده های تصویر از دوربین اصلی.

O-فیلم حل باید برای جلوگیری از این نوع تصویر با کیفیت تناقضات با ارائه زوم اپتیکال در سراسر طیف وسیعی از فاصله کانونی از 85-170 متر (35mm equivalent). ماژول محدوده دیافراگم از f/3.1 در انتهای گسترده به f/5.1 در حداکثر تله تنظیم است که تقریبا در خط با دیافراگم بر روی اکثر ثابت-طول فاصله کانونی تله دوربین. در تنها 5.9 میلی متر ماژول نیز تحت نازک که به معنی آن را باید جا به براق عوامل شکل ترین زمان دستگاه های گل سرسبد.

محدوده بزرگنمایی از O-فیلم ماژول تقریبا معادل 3-زوم 7x عامل اما این شرکت ادعا می کند این نیز می تواند ارائه 3-5x 5-8x و 3.5-9.5 x انواع.

مانند دیگر periscope سبک لنز با فاصله کانونی ثابت مانند یک موجود در Oppo را 5x ماژول دوربین O-فیلم ماژول با استفاده از یک لوسیون مرطوب کننده-تثبیت منشور برای منحرف کردن نور ورودی بر روی سنسور تصویر. چه متفاوت در O-خط ماژول یک موتور پیزوالکتریک است که همواره یک ماژول با سه لنز گروه برای انطباق با فاصله کانونی. این مکانیزم فوکوس اتوماتیک حرکت می کند با عناصر لنز.

اگر سیستم جدید کار می کند به عنوان آگهی در آینده نزدیک کیفیت تصویر در گوشی های هوشمند می تواند خیلی بیشتر سازگار در سراسر محدوده بزرگنمایی از آن است که در حال حاضر ارائه انعطاف پذیری بیشتر برای عکاسان موبایل. متاسفانه هیچ کلمه و در عین حال در زمانی که ما ممکن است زوم در تولید گوشی های هوشمند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im