از تمام چیزهایی که من در آمازون خریداری این نمک و فلفل به ارمغان آورده است من بیشتر شادی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در تعطیلا

توسط DASTESALAMATT در 20 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در تعطیلات در سیاتل در سال گذشته من در انجام برخی از فرصت مرور در یک فروشگاه محلی صنعتگر کالا زمانی که من خال خال به خصوص زیبا شیشه از حریصا از واشنگتن ساز ویلا جرادة. (به زمانی که هر دو تعطیلات و فرصت قدم زدن از طریق مغازه ها شد و همه چیز ما بود البته.) شیشه را مینیمالیستی طراحی لیبل و برچسب برانگیخته شمال آفریقا کاشی کار کوتاه عنصر لیست الهام بخش اعتماد به نفس و Seattleite دوست من با raved در مورد آن. برای کسانی که به دلایل من حاضر به بررسی چمدان من در راه خانه. (شیشه در شش اونس است فقط یک کمی بیش از حد بزرگ برای TSA حمل مورد نیاز.)

کیسه هزینه به تنهایی ارزش آن را به مورد علاقه من حریصا: پر از وزوز اما نه آتش زا خاکی با توست عمق آجر قرمز خشک چیلس هنوز روشن با لیمو حفظ و به آرامی بافت با nubby ادویه جات ترشی جات. رایحه زیره و لمونی گشنیز در حال سس را یادداشت بالا اما یک مشک زمزمه زیره فراهم می کند در عمق. تند و پیچیده و دارای مزه تند کمی شور — من این حریصا در همه چیز.

تنها مشکل من با این شیشه بود که چگونه سریع ما موفق به پایان آن است. بنابراین تصور کنید که شادی من برای پیدا کردن که مناسب حریصا در دسترس است در آمازون است. (قیمت متفاوت است; در حال حاضر آن را 17 دلار اما من و بعد فورا رفت واز آن برای $12 در گذشته است.) آن را نیز در دسترس در ویلا جرادة خود سایت اما توجه داشته باشید که شما باید به منظور 60 دلار ارزش کالا برای حمل و نقل رایگان (عالی گزینه اگر شما می خواهید به سهام تا در شمال آفریقا الهام گرفته از چاشنی و ادویه جات ترشی جات!).

از تمام چیزهایی که من تا کنون خریداری شده در آمازون این حریصا (که من در سوم jar) ممکن است به ارمغان آورده اند من بیشتر لذت بردن هر دلار بیش از هر مورد دیگر.

من با استفاده از این حریصا در هر وعده غذایی و میان وعده زمان بیش از حد. به عنوان یک فن خوش طعم و تند صبحانه من آن را دوست دارم swirled به shakshuka, dolloped در دشت ol' تخم مرغ نیمرو و یا گسترش در بشقاب سفالی کوچک انگلیسی با سوسیس مرغ patty به zingy صبحانه ساندویچ. البته آن می درخشد در بیشتر مرسوم ناهار ساندویچ و همچنین هر دو به هم زده مایو اول را ساده گسترش و یا بر روی خود را دارد. یک ساندویچ بوقلمون با منداب و آووکادو ساده بزرگ است اما متعالی با این حریصا.

در شام گزینه های بی پایان هستند: لذت بردن از این حریصا در کبابی یا پخته شده مرغ هم زده را به یک گیاهی-غنی سوپ یا درست به آن درهم ریشه های اضافه شده به tagines یا دیگر خورش. آن را فوق العاده آسان-به-متفاوت سالاد ، اما من فکر می کنم مورد علاقه من استفاده از فقط ممکن است مستقیم به عنوان یک شیب برای سبزیجات خام. من می توانم تظاهر من علاقه داشتن و آن را "crudités" اما حقیقت این است که من بیشتر فقط قار قار کردن نوزاد هویج یا برش رازیانه راست به شیشه در حالی که من شام پخت و پز.

من باید می گویند: من خیلی psyched قادر به خرید این نمک و فلفل است که به ارمغان می آورد روشن-مزه یادآوری از تعطیلات به میز من است.

آیا شما یک نام تجاری مورد علاقه از حریصا? اشتراک در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de