المپیک وزن برطرف کننده کیت Nye, مذاکرات, سلامت روان, Gummy Bears, و توکیو 2021

نام: کیت نایمحل سکونت: Detroit, MIچگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 2; کیت و همسر

توسط DASTESALAMATT در 29 تیر 1399

نام: کیت نای
محل سکونت: Detroit, MI
چگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 2; کیت و همسرش.

در راه به یک وزن بزرگ برداشته شد برای کیت نای زمانی که کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد که بازی های المپیک تابستانی در توکیو که رسما به تعویق افتاد جولای 2021 (با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس). تیم ایالات متحده آمریکا وزن برطرف کننده بود که در حال حاضر واجد شرایط برای این بازی بیش از این طول 18 ماه خسته کننده بود فقط خوشحالم که آنها تا به حال نه لغو شده و در دسترس نباشد.

برای هم بودن کیت انتخاب است به دنبال در سمت روشن و تمرکز بر یک سال دیگر از آموزش به دست آوردن حتی قوی تر از او در حال حاضر است. (جدی اتمام او Instagram برای تماشای او در عمل است.) کیت هدف همان است که همیشه بوده است: برای ایستادن در بالای سکو تابستان آینده با پوشیدن مدال طلا.

ما موفق به فشار در برخی از ورزشگاه با کیت در دیترویت گاراژ که در آن او فقط اتفاق می افتد به آموزش در هر روز (حتی زمانی که اقامت در خانه سفارشات در محل نیست). در اینجا چیزی است که کیت برای گفتن در مورد بهداشت روان, سفر های مورد علاقه میان وعده بین آسانسور و نگه داشتن چشم خود را بر روی این جایزه.

چگونه شما را به بلند کردن وزن است ؟
من تا به حال شده است در یک رقابتی ژیمناست برای 11 سال, اما من پاره من منيسک و نیاز به عمل جراحی است. پس از عمل جراحی, من تصمیم من نیست عشق آن نیست و تا به حال هیچ علاقه ای به رفتن به عقب. وقتی که من را متوقف آموزش 25 ساعت در هفته من نمی دانم چه چیزی برای انجام با خودم کردم از شکل و واقعا ناراضی بود. یکی از دوستان من امضا ما هر دو تا برای عبور مناسب معرفی کلاس حدود چهار سال پیش. چند سال در, من تصمیم به تبدیل به وزنه چرا که مربی تیم من و من می دانستم که من تا به حال بالقوه نامحدود رقابتی. آن چیزی که من می خواستم به یک شات.

من تصور آنچه که می خورید فوق العاده مهم است چگونه به شما آموزش می دهد. چه یک روز از مواد غذایی مانند نگاه?
هر روز صبح شوهر من باعث می شود من یک سفیده تخم مرغ تقلا با ترکیه سوسیس مقدار زیادی از سبزیجات و پیکو د گالو. من می خواهم برای قرار دادن سس داغ بر روی آن. این یک مقدار خوبی از پروتئین و تقلا است که معمولا همه من واقعا می خواهید. زمانی که من در حالت رقابت من معمولا اضافه کردن یک یا دو قطعه از کل گندم نان تست را به مطمئن شوید که من به کسانی که کربوهیدرات در. من معمولا نمی توان یک ناهار صادقانه میگویم. من میان وعده در طول روز باقی مانده از شام برخی از میوه یا چرب.

بعد از آموزش من واقعا گرسنه و آماده برای شام. ما همیشه فراموش اصلی گوشت و اطراف آن است. پاستا با گوشت مرغ با برنج شب گذشته بود brats. من نمی خورند فوق العاده به شدت با هر وسیله ای. من به صورت فله برای المپیک در وزن, کلاس, بنابراین من تا به حال برای به دست آوردن مقدار زیادی از وزن.

چگونه شما آن را انجام دهید ؟
رویکرد من این است که فقط به من زمان و نه خودم را بدبخت. من مطمئن شوید که من گرفتن مقدار زیادی از پروتئین و کربوهیدرات با کیفیت و اگر در شب من می خواهم برخی, بستنی, من به برخی از بستنی. شمارش کالری واقعا messes با ذهن من و به من تاکید کردن. من یک بدن است که می تواند به دست آوردن وزن واقعا به راحتی بنابراین من می دانستم که اگر من فقط می خوردند آنچه که من می خواستم و می خوردند به طور مستقیم من به دست آوردن وزن به طور طبیعی و من.

چه نوع از عوارض روانی می کند که ،
وقتی من اولین بار شروع وزنه برداری, من یک مقدار زیادی [وزن] برای ورود به یک وزن پایین تر کلاس. آن را احمقانه به انجام این کار است. من فقط 8 درصد چربی بدن و من خوشحال. من خواهد بود خشک از آب قطع و خواهد آسانسور بدجور در رقابت است. آن را در یک نقطه که در آن تلفات در من و من در رسیدن به پتانسیل کامل من. من قرار بود به طور متمرکز در رقابت بود اما همه چیز در مورد مواد غذایی است. سپس ما تغییر دوره و تصمیم گرفت برای رفتن به یک کلاس وزن به جای. این بهترین تصمیم برای هر دو عملکرد و سلامت روان. در وزن جدید کلاس من احساس خوبی در مورد خودم. حتی اگر من وزن بیشتر. من احساس اعتماد به نفس و نبود nitpicking خودم به اندازه.

زمانی که المپیک کلاس های وزن اعلام شد که در تابستان که زمانی که آن را به یک کمی دیوانه است. من یکی از آنهایی است که آنها تصمیم گرفته بودند از رفتن به دیگر را به بازی های المپیک است. من هم تا به حال به حرکت کردن یک یا حرکت دیگری کلاس بنابراین من فقط نقل مکان کرد. به دست آوردن اجباری 10 تا 15 پوند صدا عالی اما من مخوف برش و حتی بیشتر به طوری که جایی که من هستم در حال حاضر. آن را سخت به بحث در مورد. من اصلا نگاه در آینه و خودم متنفرم ، من دوست دارم خودم و قدردانی از بدن من و آنچه در آن اجازه می دهد تا به من برای انجام. اما در همان زمان من می خواهم آن را به صورت های مختلف در یک مکان ؟ آره. زمانی که من بازنشسته در سال 2024 من می تواند وزن تا آنجا که من می خواهم. اما در حال حاضر وزن خود را در کلاس کنترل شما است.

آیا مواد غذایی شما کاملا باید قبل از رقابت ؟
به دلیل المپیک صلاحیت سیستم من تا به حال به رقابت در سطح بین المللی شش بار. هنگامی که شما شروع به سفر, شما باید به یاد بگیرند که واقعا انعطاف پذیر خود را با روال و رژیم غذایی خود را. یکی از چیزهایی که من را یاد بگیرند هر چند که مرغ و برنج (در بعضی از فرم) است که تقریبا در همه جا در دسترس. من می توانم هر گونه سس تند ساده — برای من مهم نیست. به طوری که معمولا آنچه که من غذا خوردن قبل از من رقابت در هر زمان.

مربی تیم من را دوست دارد من به خوردن کربوهیدرات تا زمانی که من در رقابت من را میوه یا gummy bears حتی برای حفظ آن منبع رفتن. من میان وعده در بین کسانی که آسانسور. من قطعا خرافی نیست هر چند.

هنگامی که اخبار از المپیک به تعویق افتادن بیرون آمد چگونه شما احساس می کنید ؟
زمانی که قرنطینه شروع بازی های المپیک به سوال واقعا سخت بود. این اولین بار است که آن را به حال شده است موکول شده است که به نوعی تسکین به جای گرفتن لغو شد. من به 2020 به عنوان یک مدال مدعی و در حال حاضر فکر می کنم در یک سال من می تواند یک مدال طلا مدعی. بیشتر از یک سال می تواند بزرگ برای من است.

عمده غرفه برای تغییر البته که می خواهم.
آن را واقعا سخت به توضیح می دانید ؟ شده اند وجود دارد روز بزرگ و واقعا روز بد. من فقط تلاش برای نگه داشتن چشم در المپیک حتی اگر آنها یک سال دور.

که باید بسیار آسان با کسانی که در حلقه های المپیک پشت سر شما!
من همیشه می خواستم برای انجام این کار و شروع به کشیدن این پروژه هم در ژانویه. من می خواستم چیزی سرد بر روی دیوار علاوه بر پوستر. قرنطینه در واقع به من در زمان به پایان کار قرار داده است که یادآوری وجود دارد برای من — حتی اگر آن را بسیار بیشتر از ما برنامه ریزی شده است.

با تشکر بسیار برای صحبت کردن با من کیت!

راه ما با خوردن یک سری از پروفیل ها و گفتگو با افرادی مانند شما در مورد چگونه آنها را خوراک خود و خانواده خود را.ما به طور فعال به دنبال مردم به ویژگی های در این سری است. شما لازم نیست به معروف و یا حتی یک آشپز خوب! ما علاقه مند هستید در مردم از همه پیشینه ها و عادات غذا خوردن. اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با ما و یا اگر شما می دانید کسی که شما فکر می کنید خواهد بود برای این سری از اینجا شروع کنید با این شکل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im