کوه المپ در مقدونیه مصاحبه: ‘ما بسیار سپاسگزار برای همه مشتریان ما برای وفاداری و حمایت خود’


Setsuya Kataoka, VP استراتژی جهانی کوه المپ در مقدونیه, تصویربرداری بخش تصویر برگزاری آینده M. Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25X است نرم افزار.

این زمان دشوار برای عکس صنعت و حتی قبل از COVID-19 همه گیر اقتصادی تنش ها و کاهش فروش شده بود ارائه headwinds به دوربین و لنز تولید کنندگان. پس از اعلام اخیر که کوه المپ در مقدونیه در حال برنامه ریزی برای فروش آن تصویربرداری بخش ما با Setsuya Kataoka, 29-سال کهنه از شرکت و زمان VP استراتژی جهانی. در این مصاحبه آقای Kataoka به ما افکار خود را در فروش, آنچه در آن به معنی برای طرفداران این برند و چه در آینده برای Olympus-مارک دوربین و لنز.

این مصاحبه انجام شد و از طریق مترجم و ویرایش شده برای وضوح و جریان.


چه فوری تاثیر وجود خواهد داشت از فروش تصویربرداری بخش است ؟

اول من می خواهم به استرس است که فروش تصویربرداری بخش به این معنا نیست که ما برداشت از تصویربرداری کسب و کار. ما ادامه خواهد داد به ارائه منحصر به فرد و هیجان انگیز محصولات. البته وجود خواهد داشت برخی از تغییرات در مدیریت و تحول سازمانی, ساختار پس از انتقال اما این تغییرات برای ایجاد ثبات در کسب و کار و تقویت سازمان و عملیات ما. ما فکر می کنم انتقال تصویربرداری بخش خواهد شد که اثر مثبت بر ما تصویربرداری کسب و کار.

بر ما زمان, جدول زمانی, اگر همه چیز می رود هموار خواهیم یک توافق قطعی در محل در ماه سپتامبر و شرکت جدید تاسیس خواهد شد در ماه ژانویه 2021.

فروش تصویربرداری بخش مورد بحث قبل از COVID-19 همه گیر و یا آن را در مورد به عنوان یک نتیجه از به چالش کشیدن شرایط بازار در این سال ؟

این COVID-19 همه گیر تا به حال تاثیر بر تصویربرداری کسب و کار است به طور مستقیم مرتبط با این تصمیم.

OM-D E-M5 Mark III واقعا کوچک, سبک وزن, ILC. آن را با هدف و علاقه مندان به طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به سفر و روزمره عکاسان که نمی خواهید به وزن پایین توسط یک DSLR یا فول فریم جایگزین.

پس از تاسیس شرکت های جدید, خواهد, دوربین و لنز تولید همچنان در همان سرعت و در همان کارخانه ؟

تولید سیستم است که هنوز هم تحت بررسی, بنابراین من نمی توانم ارائه هر گونه اطلاعات در حال حاضر, اما لطفا اطمینان می شود که وجود خواهد داشت هیچ مشکلی با تولید هر چه اتفاق می افتد. تولید مدل های موجود ادامه خواهد داد.

چه مدت شما مشغول به کار در تصویربرداری بخش در داخل کوه المپ در مقدونیه ؟

از سال 1991 تا 29 سال است.

از اعلام فروش تصویربرداری بخش یک روز غم انگیز برای شما و یا شما در خوش بینانه در مورد آینده ؟

من فکر نمی کنم که این یک روز غم انگیز برای ما در همه. این انتقال به این معنی است که تصویربرداری بخش خواهد بود حک شده از کوه المپ در مقدونیه اما من این را به عنوان یک فرصت برای ما تصویربرداری کسب و کار به رشد بیشتر در آینده است. این ممکن است به خوبی شناخته شده اما JIP – Japan Industrial Partners – یک کسب و کار سرمایه گذاری صندوق و چشم انداز خود را برای احیا و رشد کسب و کار با حمایت از کسب و کار طولانی مدت مدیریت. این است که چرا ما معتقدیم JIP مطلوب شریک است.

ما باور داریم که این انتقال بهترین گام برای حفظ فن آوری های ما, محصولات ما, خدمات ما و میراث الیمپوس با نام تجاری. ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما را قادر به ادامه به ارائه محصولات است که رضایت مشتریان را در زیر آرایش جدید. من انتظار نداریم که هر چیزی که اتفاق می افتد که نمی خواهد خوب برای کاربران ما. در تمام صحبت های ما در مورد انتقال کاربر اول’ شده است به پایین خط.

آیا شما فکر می کنم که خود محصول ترکیب کوچکتر خواهد شد?

ما تمرکز بر روی بازار بالا پایان تر از همیشه. High-end دوربین و لنز در ILC صف. ممکن است برخی از تغییرات در صف محصول استراتژیک دلایل اما ما طرح نیست به سادگی به کاهش تعداد محصولات.

می تواند با افزایش تمرکز بر روی محصولات بالا پایان طلسم پایان برای ورود به سطح PEN E-مدل PL?

چگونه فروش تصویربرداری بخش را تحت تاثیر قرار گارانتی و خدمات پشتیبانی برای موجود Olympus مشتریان ؟

لطفا اطمینان می شود که وجود خواهد داشت هیچ اثر. من می خواهم مشتریان ما اعتماد به نفس است که محصولات خود را ادامه خواهد داد پشتیبانی در آینده است.

آیا شما فکر می کنم وجود خواهد داشت زمان هنگامی که دوربین های دیگر خواهد بود ساخته شده در زیر کوه المپ در مقدونیه’ نام تجاری است ؟

سوال از کوه المپ در مقدونیه نام تجاری است که هنوز هم تحت بررسی است اما هیچ برنامه ای برای متوقف کردن با استفاده از المپ با نام تجاری بلافاصله پس از انتقال. دوربین نامگذاری مانند OM-D قلم و Zuiko ادامه خواهد داد به استفاده می شود.

ما ادامه خواهد داد به منظور توسعه چهار سوم میکرو سیستم [و تمرکز بر] مناطق که در آن ما می تواند اهرم منحصر به فرد از محصولات ما

آیا شما فکر می کنم که OM-D صف تکامل خواهد بود و بیشتر بالا پایان سیستم ؟

ما اعتقاد داریم که ما OM-D صف ارائه می دهد مزایای منحصر به فرد است که دیگر تولید کنندگان دوربین نمی تواند. نه تنها درحد و سبک وزن سیستم اما بسیاری از فن آوری است که رقبا نمی توانند بازی مانند وضوح بالا و لنزهای قوی و تثبیت کننده و برجسته گرد و غبار-تصحیح و آب و هوا-آب بندی. من نمی توانم با اطمینان می گویند که چگونه این فن آوری خواهد شد اما ما همچنان به توسعه چهار سوم میکرو سیستم [و تمرکز بر] مناطق که در آن ما می تواند اهرم منحصر به فرد از محصولات ما برای مثال در زمینه طبیعت و عکاسی در فضای باز.

آخرین بار صحبت کردم و او به اکی Murata در اواخر سال 2019 او ابراز امید که E-M1X را جذب عکاسان بودند که به ‘تغییر’ از dslr ها. است که اتفاق افتاده است ؟

E-M1X توسعه داده شد برای عکاسان حرفه ای به منظور مقاومت در برابر استفاده در محیط های خشن. توسعه این محصول که بسیار برای ما مهم است. ما می خواستیم برای دیدار با خواسته های عکاسان حرفه ای و همچنین به جمع آوری دانش در سراسر بهبود قابلیت اطمینان است که ما پس از آن می تواند اعمال می شود به مدل های دیگر است.

اگر چه E-M1X فروش نیست در همان دوره به عنوان E-M1 و E-M5 سری آن پذیرفته شده است توسط بسیاری از عکاسان حرفه ای. ما در حال حاضر در حال توسعه هوشمند موضوع تشخیص فوکوس خودکار به روز رسانی برای پرنده عکاسی برای E-M1X. که سیستم عامل قرار است منتشر شود این زمستان. همراه با M. Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25X طرفدار لنز ما با اعتماد به نفس که ما می تواند بسیاری از عکاسان حرفه ای بسیار راضی است.

کوه المپ در مقدونیه’ گل سرسبد ILC (OM-D E-M1X سمت چپ) است که به دور از کوچک و یا نور اما آقای Kataoka معتقد است که زمانی که حرفه ای ها و علاقه مندان پرنده و حیات وحش عکاسان دیدن آنچه در آن می توانید انجام دهید در ترکیب با آینده 150-500mm لنز برخی از آنها را می خواهید به سوئیچ را دور فعلی خود را از دوربین.

چقدر مهم است که خاص به لنز حرفه ای خود را استراتژی ؟

ما باور داریم که این لنز خواهد بود بسیار ویژه گزینه نه تنها برای حیات وحش و عکاسان ورزشی, اما برای همه نوع از مشتریان که نیاز به لنزهای تله فتو زوم. این لنز نماد برتری سیستم ما و ما حتی ممکن است آن را یک پرچمدار. شما می توانید دستی در 1000mm [equiv.], و آن را بسته بندی شده با فن آوری های نوآورانه. این قابل توجهی خواهد بود لنز و [نماینده] فصل جدیدی در تصویربرداری کسب و کار.

آیا شما فکر می کنم که کوه المپ در مقدونیه-مارک دوربین تا به حال خواهد شد رقابت در برابر فول فریم حرفه ای گزینه های ورزشی و عکاسی خبری?

ما اعتقاد داریم که ما سیستم دوربین پتانسیل پذیرفته شده در حرفه ای بازار است. در واقع بسیاری از عکاسان حرفه ای با استفاده از سیستم ما به خصوص ورزشی و حیات وحش عکاسان پس از راه اندازی E-M1 Mark II. ما ادامه خواهد داد برای جمع آوری بازخورد از این عکاسان به خصوص وقتی که می آید به مزایای که فول فریم دوربین نمی تواند ارائه دهد.

با توجه به وضعیت بازار به چالش که در آن شما بزرگترین فرصت برای Olympus-مارک دوربین و لنز?

ما مفتخر به ارائه محصولات منحصر به فرد است که مارک های دیگر نمی تواند. به خصوص وقتی که می آید به جور و سبک وزن از سیستم ما. این فراهم می کند روشن مزایای به مشتریان خود را هنگامی که آن را می آید به تحرک. اگر چه بازار قراردادی اخیرا با توجه به اثرات COVID-19 گیر هنگامی که مردم قادر به شروع دوباره سفر و خارج از منزل ما اعتماد به نفس است که محصولات ما را برآورده کاربران و اجازه می دهد آنها را به لذت بردن از عکاسی خود را.

آیا شما پیش بینی هر گونه ضرر و زیان کار پس از فروش ؟

به عنوان یک نتیجه از روند انتقال این فرمول ساختار سازمانی است که به وضوح چیزی است که خواهد شد مورد بحث قرار گرفت. اما من نمی توانم به هر جزئیات در این نقطه است.

آیا شما فکر می کنم که کوه المپ در مقدونیه به عنوان یک عکاسی تجاری خواهد شد در یک موقعیت قوی تری در یک سال را هم از آن امروز است ؟

من واقعا بر این باورند ، من فکر می کنم موضع ما قوی تر خواهد بود در یک سال است. تولید ما تیم ما تیم R&D و همچنین فروش و بازاریابی – همه از تیم ما در حال کار سخت را که اتفاق می افتد.

ما بسیار سپاسگزار برای همه مشتریان ما برای وفاداری و حمایت خود

من می خواهم این فرصت را به می گویند با تشکر از شما برای حمایت بسیاری از پیام ها و نظرات است که ما دریافت کرده اند پس از این خبر از انتقال. ما بسیار سپاسگزار برای همه مشتریان ما برای وفاداری و حمایت خود. برای نشان دادن ما ادامه تعهد ما به مشتریان ما به تازگی افشا ما لنز نقشه راه و توسعه ما 150-400mm PRO لنز است که به خوبی در جریان است. وجود دارد هیچ برنامه ای برای تغییر هر محصول راه اندازی آمدن در سال 2020 است. ما همچنان با تمرکز بر انتشار محصولات جدید پس لطفا در ارتباط باشید برای اخبار در مورد هیجان انگیز تر تحولات آینده است.

در حالی که این انتقال ممکن است تغییرات در برخی از عملیات یکی از چیزهایی است که نمی خواهد تغییر این است که هر کس در تصویربرداری تیم ادامه خواهد داد به کار سخت در ابتکارات نوآورانه برای مشتریان ما.


یادداشت سردبیر: Barnaby Britton

آخرین بار صحبت کردیم آقای Kataoka بود در سال 2015 پس از راه اندازی OM-D E-M5 Mark II. در آن زمان او ارج فضائل که دوربین با وضوح بالا حالت عکاسی و پیش بینی بهبود یافته – دستی – تکرار از تکنولوژی های آینده در مدل های آینده. این پیش بینی درست در E-M1X و E-M1 Mark III, اما نه ما و نه آقای Kataoka تواند پیش بینی کرد که در سال 2020 – تقریبا یک دهه پس از این رسوایی مالی را لرزاند که این شرکت در سال 2011 – ما می خواهم به بحث در مورد (دوباره) آینده کل Olympus تصویربرداری کسب و کار. اما این زمان های عجیب و غریب.

در کوتاه مدت ما گفت: هیچ چیز تغییر خواهد کرد. محصول نقشه راه (حداقل از طریق 2020) ثابت شده است که محصولات را در ادامه منتشر می شود و به فروش می رسد – و کارت و خدمات پس از فروش پشتیبانی برای مشتریان موجود ادامه خواهد داد به عنوان قبل از. در حالی که آینده از کوه المپ در مقدونیه’ نام تجاری نامشخص است, OM-D قلم و Zuiko-مارک محصولات ادامه خواهد داد تا تولید و به فروش می رسد.

به گفته آقای Kataoka ما دیدن بیشتر از تمرکز بر بالا پایان دنده رو به جلو از نوع او امیدوار است که درخواست تجدید نظر به حرفه ای. که در آن محصولات مانند مدتها در انتظارش 150-400mm در آمده است: ‘قابل توجهی لنز و [نماینده] فصل جدیدی در تصویربرداری کسب و کار.

استراتژی اساسی پشت کوه المپ در مقدونیه توسعه از بالا پایان تصویربرداری محصولات به نظر می رسد بدون تغییر

البته این لنز خود را در آن بعید است برای متقاعد کردن تعداد قابل توجهی از متخصصان به انتخاب کنید تا یک E-M1 Mark III و یا E-M1X اما هرگز نقطه. به نظر می رسد به عنوان اگر استراتژی پشت کوه المپ در مقدونیه توسعه از بالا پایان تصویربرداری محصولات همان است که در حال حاضر به عنوان آن بوده است گذشته چندین بار صحبت کردم به مدیران ارشد: هدف بالا تمرکز بر دیفرانسیلی (يعنى استادانی مزایای M43 مانند کاهش وزن و سایز بسیار عالی در بدن تثبیت و نسبتا کوچک لنزهای تله فوتو) و دادگاه حرفه ای با بالا پایان تله اپتیک ناهموار ساخت با کیفیت و عالی از آب و هوا-آب بندی.

چالش این است که تعداد کمی از این چیزها (و یا نیاز به بود و یا در برخی موارد تا کنون مجبور شده است) منحصر به فرد به میکرو چهار سوم. که گفت:, کوه المپ در مقدونیه دارای سابقه خوب وقتی که می آید برای به حداکثر رساندن مزایای استفاده از یک سنسور کوچکتر و تلاش برای به حداقل رساندن شکاف عملکرد با استفاده از فن آوری است.

دستی بالا res حالت عکاسی در E-M1 Mark III و E-1MX است یک مثال خوب از یک راه حل تکنولوژیکی برای کوچک سنسور ‘مشکل’ فراهم می کند که گزینه افزایش وضوح و تا حدودی بهبود یافته بالا-ISO کیفیت تصویر در مقایسه با معمولی به تک قرار گرفتن در معرض تصرف از یک سنسور 20MP.

ما می دانیم که محصولات جدید در حال آمدن است و آقای Kataoka به ما می گوید که تیم او باقی مانده است با تمرکز بر ارائه کیفیت بالا ‘نوآورانه راه حل های. اگر همه چیز به برنامه ریزی به گفته آقای Kataoka یک توافق نهایی با presumptive صاحبان جدید شرکای صنعتی ژاپن (JIP) خواهد بود در محل در ماه سپتامبر و یک شرکت جدید خواهد شد در اوایل تشکیل 2021. طولانی مدت, چیزهایی کمتر, روشن,, اما آن را بی خطر است که فرض کنیم که JIP مشق شب خود را انجام داده و معتقد است که کوه المپ در مقدونیه دوربین های دیجیتال و لنزهای آینده است. به دقیقا همان چیزی است که در آینده به نظر می رسد مانند ما فقط باید صبر کنید و ببینید.

ادامه مطلب مصاحبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im