کوه المپ در مقدونیه خواهد شاتر دوربین خود را به کسب و کار در کره جنوبی در تاریخ 30 ژوئن

کوه المپ در مقدونیه به پایان خواهد رسید دوربین خود را به کسب و کار در کره جنوبی در تاریخ 30 ژوئن با توج

توسط DASTESALAMATT در 1 خرداد 1399

کوه المپ در مقدونیه به پایان خواهد رسید دوربین خود را به کسب و کار در کره جنوبی در تاریخ 30 ژوئن با توجه به یک گزارش جدید از تایمز کره. این تصمیم 'بیشتر' بر اساس پایین دوربین حجم فروش این گزارش ادعا می کند. کوه المپ در مقدونیه همچنان به فروش پزشکی و تجهیزات علمی در کشور است.

در بیانیه ای به انتشار کوه المپ در مقدونیه گفت که با وجود تمرکز بر روی دوربین های بدون آینه و با قابلیت تعویض لنز, 'آن را تبدیل به ندرت ممکن است به حفظ کسب و کار با سود' ترغیب به تصمیم گیری کسب و کار.

هر چند این شرکت را تعطیل خود را با نام تجاری فروشگاه و فروشگاه آنلاین برای کره جنوبی برای مشتریان در تاریخ 30 ژوئن آن را ادامه خواهد داد به کار خود نگهداری تاسیسات در این کشور تا ماه مارس 31, 2026 را قادر می سازد مشتریان موجود خود را برای دریافت دوربین دنده تعمیر.

کوه المپ در مقدونیه می گوید آن را به حال به این تصمیم با وجود 'تلاش های شدید برای افزایش سودآوری و بهره وری از آن تصویربرداری کسب و کار در کره جنوبی. کوه المپ در مقدونیه گفت: کره بار است که تصمیم خود را برای پایان دادن به دوربین فروش در کشور نیست که هر چیزی برای انجام با یک جنبش اجتماعی در میان ساکنان برای تحریم محصولات از شرکت های ژاپنی است.

خبری نیست خیلی تعجب آور به عنوان دوربین فروش در واقع پایین در سراسر جهان است. بازگشت در ماه نوامبر سال 2019 شایعات ظاهر که کوه المپ در مقدونیه برنامه ریزی شده بود به طور کامل خروج از دوربین های کسب و کار چیزی است که این شرکت را رد کرد و به جای آن مشغول به کار بود در بهبود 'سودآوری و بهره وری از آن تصویربرداری و تجهیزات علمی کسب و کار.

با توجه به CIPA آمار و ارقام منتشر شده در ماه گذشته دوربین محموله به آسیا در ماه مارس رسیده تنها 39.8 درصد از حجم حمل و نقل گزارش شده در مارس 2019. به طور کلی در سراسر جهان حمل و نقل تنها به 47.8 درصد از این حجم در مقایسه با ماه مشابه در سال 2019 با دوربین بدون آینه مدل های اثبات محبوب تر از دوربین های SLR.

معلوم نیست چه بزرگ از تاثیر رکود اقتصادی ناشی از COVID-19 همه گیر تا به حال در این کاهش در حجم فروش است اما بعید به نظر می رسد که دوربین های شرکت می توانید انتظار افزایش فروش در هر نقطه در آینده نزدیک. با توجه به این واقعیت است که کوه المپ در مقدونیه تصویربرداری " کسب و کار در حال حاضر در تلاش برای زنده ماندن در کره جنوبی آن را حس می کند که این شرکت را انتخاب کنید این بار برای خروج از دوربین های کسب و کار در بازار است که به طور کامل.

ما تماس کوه المپ در مقدونیه برای نظر و به روز رسانی خواهد شد این مقاله بر این اساس اگر ما دریافت پاسخ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن