توسعه دهنده نرم افزار ON1 منتشر کرده است که جزئیات خدمات جدید در آن ادعا می کند اجازه خواهد داد که عکاسان برای همگام سازی ویرایش و سازماندهی تصاویر در سراسر رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه بدون توجه به جایی که آنها ذخیره می شود. این ON1 360 درجه نرم افزار اتصال به رایانه و پنج دستگاه های تلفن همراه به طوری که تصاویر ذخیره شده بر روی هر یک از آنها و یا متصل سخت خارجی و درایوهای NAS سیستم های قابل دسترسی و ویرایش شده از هر یک از آنها – با تغییرات همگام سازی در سراسر همه آنها را.

این نرم افزار متکی بر یک سرویس ذخیره سازی ابر و تازه توسعه یافته فشرده RAW فرمت فایل. عکاسان انتخاب کنید که فایل ها و پوشه ها یا آلبوم های آنها می خواهم برای دسترسی به نسخه های فشرده در حال ارسال به ابر. دستگاه های متصل از جمله گوشی های هوشمند آن می توانید دسترسی آن دسته از فایل های فشرده شده به طوری که آنها را می توان ویرایش به صورت محلی و تغییرات ذخیره شده در همه همزمان نسخه از این تصویر است. جدید رایگان برنامه تلفن همراه در دسترس خواهد بود برای دستگاه های آندروید و iOS است که همان خام پردازش موتور به عنوان آن ON1 عکس خام 2020 نرم افزار طوری تنظیم می توانید مطابقت با کسانی که ساخته شده در نسخه دسکتاپ نرم افزار.

ON1 می گوید فشرده فایل های RAW است که عبور بین دستگاه خواهد بود 75 درصد کوچکتر از فایل های اصلی اما ما هستند گفت: آنها را حفظ همان رنگها و طیف رنگ به عنوان اصل. کاربران همچنین انتخاب برای فروشگاه خود را در اندازه کامل اصل در ابر به طوری که آنها می تواند بین دستگاه ها نیز هست.

ON1 ادعای خود را برنامه جدید ارائه خواهد شد ده برابر میزان ذخیره سازی به عنوان رقبای اما کاربرد آن هزینه خواهد شد 20 درصد کمتر است. بالا فشرده سازی جدید فایل RAW فرمت همه نیز به این معنی است که تصاویر بیشتر خواهد بود قادر به ذخیره می شود و در همان فضا.

این شرکت می گوید که می خواهد خود را حفظ مجوز دائمی در کنار گزینه های اشتراک خدمات با ماهانه یا سالانه پرداخت برنامه. این ON1 عکس خام 2020.1 نرم افزار دسکتاپ هزینه های یک $49.99 در این لحظه در حالی که ON1 360 درجه شروع می شود در $59.99 در هر سال با 200GB از ذخیره سازی و یا $109.99 هر سال با 1TB اگر شما در حال حاضر خود عکس خام است. اگر شما می خواهید برای خرید عکس خام و 360° خدمات هم از آن هزینه خواهد شد $89.99 برای 200GB و $179.99 1TB در هر سال است. ماهانه قیمت خواهد بود $5.99 و $9.99 برای کسانی که عکس های خام و $7.99 و $15.99 برای کسانی که نمی. قبل از سفارش 360° طرح همچنین شما یک دوره آموزشی و یک بسته اضافی قبل از مجموعه.

ON1 سازندگان ON1 عکس خام اعلام ON1 360 درجه در دسترس خواهد بود در اواخر ماه ژوئن.

ON1 360° جدید end-to-end photography workflow راه حل برای ضبط ویرایش و دسترسی به عکس های یکپارچه بین چندین کامپیوتر و دستگاه های تلفن همراه. ON1 360° متصل ON1 عکس خام 2020 در macOS و ویندوز کامپیوتر جدید رایگان ON1 عکس های تلفن همراه در iOS و دستگاه های آندروید. ON1 360 درجه کامل عکاسی اکوسیستم است که عکاسان شده اند در انتظار برای آنها انتخاب بیشتر و بیشتر کنترل. گزینه های متعدد برای همگام سازی فایل در فایل روش های ذخیره سازی و قابلیت های جدید برای مدیریت و ویرایش در سراسر دستگاه های خود بدون توجه به جایی که فایل های ذخیره شده در دسترس هستند در ON1 360 درجه.

در هسته ON1 360° است ON1 جدید ابر سرویس ذخیره سازی و همگام سازی فن آوری است که اجازه می دهد تا عکاسان به همگام سازی عکس, فراداده, و ویرایش, و همچنین آلبوم, فهرست پوشه ها و بیشتر در بین تمام رایانه ها و دستگاه های, درایوهای سخت خارجی و یا حتی درایوهای شبکه. بر خلاف دیگر سرویس ابری ارائه ON1 360° اجازه خواهد داد که مشتریان را انتخاب کنید که فایل ها و یا پوشه ها همگام سازی که در آن فایل های زنده و همچنین به عنوان مورد نظر خود را ذخیره سازی با فرمت های.

“تمرکز ما این است که در دادن عکاسان کنترل. کنترل از جایی که آنها ذخیره عکس های خود را به آنچه آنها می خواهند برای همگام سازی و چگونه آنها را می خواهید به ویرایش. وجود ندارد راه حل دیگری در خارج وجود دارد ارائه این انعطاف پذیری یا قابلیت. ما هنوز هم برای رفتن به مشتریان ارائه مجوز دائمی گزینه های که در آن آنها به نگه داشتن این نرم افزار حتی اگر آنها را انتخاب کنید و در ادامه با استفاده از این سرویس. البته طرح اشتراک خواهد بود یک گزینه خوب به عنوان به خوبی و فوق العاده رقابتی وقتی که می آید به قیمت و امکانات. این ON1 360° اشتراک طرح شامل 10x سازی در 20 درصد هزینه کمتر نسبت به برنامه های دیگر. به علاوه اختیاری ON1 فشرده-فایل raw فرمت نیاز به به طور قابل توجهی کمتر ذخیره سازی برای دسترسی به تمام عکس های خود را از تمام دستگاه می گوید:” دن Harlacher VP محصول.

با ON1 360° مشتریان می توانید بین همگام سازی اصلی خود فایل های raw یا همگام سازی عکس های خود را با استفاده از ON1 را فشرده-raw فرمت فایل است که 75 درصد کوچکتر از نسخه اصلی فایل RAW در حالی که حفظ همان مربوطه به اهنگ صدا و رنگ. آنها مناسب برای کنترل از راه دور, ویرایش, های, و حتی چاپ های رایج اندازه بدون از دست دادن قابل توجه در کیفیت و صرفه جویی در مشتری ذخیره سازی اضافی هزینه های.

“برخی از مردم می خواهم با استفاده از درایوهای خارجی و برخی از مردم مانند ذخیره سازی عکس ها در ابر. و برخی هر دو. بخش بزرگی در مورد ON1 360° است که شما را وادار به انتخاب کنید که در آن عکس ذخیره می شود در حالی که هنوز هم نیاز به دسترسی به آنها را در تمام دستگاه های خود را بنابراین شما می توانید به اشتراک گذاری از هر نقطه” اضافه کردن Matt Kloskowski, ON1 مربی و گورو.

“این همه فن آوری های جدید است که بنیاد ON1 360° شده اند در حال توسعه برای برخی از زمان و ما بسیار هیجان زده به ارائه آنها را در ماه ژوئن. این کامل عکاسی راه حل اجازه می دهد تا مشتریان ما را به عنوان سمبل ON1 در هر مرحله از عکاسی خود را. با ویژگی های بنیاد در محل ما شروع به یکپارچه سازی جدید AI ابزار و امکانات به تمام محصولات ما است. شده است وجود دارد هرگز هیجان انگیز تر در ON1.,” رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کریگ Keudell می افزاید.

ویژگی های کلیدی
یک گردش کار — کامل end-to-end گردش کار بین دسکتاپ و موبایل فقط با یک نرم افزار دسکتاپ در ON1 عکس خام 2020. هیچ تندرست بین برگزارکنندگان خام پردازنده و لایه پیکسل-ویراستاران. ON1 عکس خام 2020 مدرن عکس, سازمان, خام, پردازنده, لایه, ویرایشگر و افکت های نرم افزار all-in-one خوب و مقرون به صرفه نرم افزار.

ارزش — ON1 360° طرح گزینه های شروع در 10x ذخیره سازی مقدار 20% هزینه کمتر در مقایسه با رقابتی برنامه های امروز در دسترس است.

کنترل کامل از عکس ها — عکاسان می توانند سازماندهی چگونه آنها را انتخاب کنید که در آن آنها را ذخیره و آنها چگونه به عقب تا عکس های خود را. آیا عکس ها بر روی دیسک های محلی, آپلود تمام یا بعضی از آنها را به ON1 360° ابر ذخیره سازی آن را انتخاب کنند. همه ابرداده و ویرایش را به طور خودکار با ON1 360 درجه.

با کیفیت بالا با فضای کمتر — ON1 منحصر به فرد فشرده-raw فرمت فایل را نیز اجازه می دهد تا عکاسان برای ذخیره عکس های بیشتر در همان مقدار فضا بدون از دست دادن قابل توجه در کیفیت تصویر در هنگام پردازش. فرمت فایل جدید را نیز به عکاسان اجازه مشاهده و ویرایش و به اشتراک گذاری عکس های خود را بدون نیاز به ذخیره عکس اصلی در ابر.

ON1 عکس موبایل — جدید رایگان ON1 عکس همراه خواهد بود یک برنامه برای ضبط ویرایش و همگام سازی عکس ها به رایانه های رومیزی که در آن هر عکس نیز دوباره قابل ویرایش. بیش از یک پایه اولیه پردازنده ON1 عکس موبایل با استفاده از همان خام پردازش موتور توسعه یافته برای ON1 عکس خام است. تنظیمات شامل قرار گرفتن در معرض, مقابل, سایه اواسط زنگ های لایت, سفید پوستان, سفید, تعادل, سر و صدا, و جوش. ساخته شده است در فیلتر شروع خواهد شد با سیاه و سفید و اضافه کردن فیلم دانه تیره با لبه های یک شکل و افزایش کنتراست محلی. ON1 عکس موبایل در دسترس خواهد بود برای هر دو سیستم عامل iOS و دستگاه های آندروید و رایگان است برای هر کسی است.

ضبط و ایجاد هر نقطه — جدید رایگان ON1 عکس تلفن همراه را در حالت دوربین کار می کند مانند دوربین دستگاه شما برنامه اما با بسیاری از ویژگی های پیشرفته. ضبط خام عکس ها در گوشی های هوشمند خود را با تمام طیف رنگها و جزئیات انتظار شما از یک لنز قابل تعویض دوربین. نرم افزار-سطح کنترل های دستی عبارتند از: توانایی برای تنظیم نوردهی سرعت شاتر عمق و تعادل رنگ سفید.

عکس های اقامت در همگام سازی — به طور خودکار و یا انتخابی همگام سازی عکس ها و ویرایش از ON1 عکس خام 2020 بر روی دسکتاپ و یا لپ تاپ به رایگان ON1 عکس موبایل با استفاده از ON1 360° ارائه کامل ویرایش عکس و سازماندهی سیستم. ON1 360° اجازه خواهد داد که عکاسان به صورت بی سیم ارسال عکس ها بین دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه. عکس ها را می توان ویرایش و یا دانلود شده به طور مستقیم به ON1 عکس خام 2020 در هر دو دسکتاپ و یا لپ تاپ با غیر مخرب ویرایش تنظیمات دست نخورده است. شما همچنین می توانید فشار ویرایشهای از ON1 عکس خام 2020 بر روی دسکتاپ و یا لپ تاپ به صورت خودکار و یا انتخابی همگام سازی آنها را به ON1 عکس موبایل.

حریم خصوصی — حریم خصوصی مهم است و با ON1 360°, همه عکس ها را خصوصی نگه داشته شود. ON1 هرگز تجزیه و تحلیل هر عکس با استفاده از ON1 360 درجه برای ساخت راه به بازار برای عکاسان است.

در دسترس بودن و قیمت گذاری
ON1 360° طرح ثبت نام و اشتراک خواهد شد نورد به تدریج از امروز شروع و در ادامه به انتشار کامل در اواخر ماه ژوئن 2020 زمانی که ON1 360° خدمات رسما آغاز می شود و همه گزینه خرید در دسترس است. امروز صاحبان عکس خام 2020 می توانند از مزایای ویژه قیمت گذاری مقدماتی در 1 سال پیش پرداخت اشتراک برای ON1 360° (خدمات تنها edition) با کاهش قیمت قبل از سفارش از جمله پاداش های جدید ON1 بسته حرفه ای با 360 ایستگاه از پیش تنظیم سفارشی (100 دلار ارزش) تحویل امروز و جدید ON1 360° دوره آموزشی تحویل در ماه ژوئن هنگامی که ON1 360° سرویس آغاز می شود. مشتریان جدید می توانید خرید یک مجوز دائمی برای ON1 عکس خام 2020 در قیمت کاهش می یابد و ON1 360° خدمات Add-on یا ON1 360 درجه نرم افزار و خدمات اشتراک است که شامل همه چیز است. برای یک مدت زمان محدود ON1 است برش قیمت ON1 عکس خام 2020 50 درصد در طول منجر به ON1 360 درجه در دسترس بودن در اواخر ماه ژوئن.

در ماه ژوئن سال 2020 ON1 خواهد کرد که رول کردن تمام ON1 360° قصد دارد از جمله اشتراک ماهانه طرح که شامل ON1 عکس خام 2020 ON1 عکس موبایل اتصال و 360° همگام سازی خدمات. مثل همیشه ON1 ادامه خواهد داد ارائه عکس خام به عنوان دائمی-مجوز محصول جداگانه از ON1 360°, برای کسانی که ترجیح می دهند خود را به نرم افزار خود را. این اجازه می دهد تا مشتریان برای ارتقاء به نسخه های آینده در یک زمان از خود را انتخاب و آن را اجازه می دهد تا آنها را به اضافه کردن و یا لغو هر گونه ON1 360° اشتراک بدون از دست دادن دسترسی به ON1 عکس RAW یا عکس های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im