یک فروشگاه مواد غذایی بسیار هوشمند و بسیار کاربردی راه گرفتن ملزومات به خریداران

با کل کشور در تلاش برای عمل اجتماعی فاصله و کسب و کار و رستوران و مواد غذایی زنجیره ای در حال گرفتن بیشتر و بی

توسط DASTESALAMATT در 2 اردیبهشت 1399

با کل کشور در تلاش برای عمل اجتماعی فاصله و کسب و کار و رستوران و مواد غذایی زنجیره ای در حال گرفتن بیشتر و بیشتر خلاق به منظور رسیدن ما به غذا نیاز داریم (و نگه داشتن همه امن). عمده فروشی مواد غذایی-خدمات توزیع کنندگان در حال حاضر ارائه تحویل خانه, رستوران ها, فروش مواد غذایی, فروشگاه های در حال اجرای سختگیرانه تر اقدامات ایمنی و آنلاین تحویل خدمات در حال کار در سراسر ساعت به ما کمک می کند تا مجموعه تماس تحویل. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما در حال دیدن و ما را تحت تاثیر قرار (و سپاسگزار!) هر یک. اما ما فقط یک ایده در اخیر Reddit موضوع بود که خیلی درخشان آن در واقع ما بریده بریده نفس کشیدن.

"من آرزو می کنم فروشگاه های مواد غذایی تا به حال 50 $/هفته بسته با ضروری کالاهای اساسی در آن در محدود کردن و آماده برای رفتن ... ضروری بسته اند: یک دوجین تخم مرغ نیم گالن شیر بسته سینه مرغ و گوشت و موز و پرتقال و همه فن حریف, سبزیجات, کوچک, کیسه, برنج, بسته, کوکی ها, قرص نان, رول, TP, رول کاغذ حوله. فروشگاه بسته می توانید یک دسته از جعبه جلوتر از زمان و شما می توانید پرداخت جلوتر از زمان. شما pull up و pop تنه آنها قرار داده و آن را در" snoogins355 نوشته شده (و ملاقات با 193 upvotes و 94 نظرات).

نظر به ذکر است که روسیه را یک عمده فروشی مواد غذایی و زنجیره ای در بوستون واقع شده و در حال حاضر قرار داده و این عمل را به. به عنوان پاسخ به این گیر خرده فروش است که بسته بندی جعبه کالاهای اساسی (در اندازه های مختلف) که مردم می توانند خرید آنلاین جلوتر از زمان و انتخاب کنید تا خارج از فروشگاه. همه خریداران باید انجام دهید این است باز کردن تنه خود را به محض ورود و Russo کارمند بسته خواهد شد ماشین خود را منظقه.

روسیه در حال حاضر ارائه می دهد چهار گزینه: پایه ($55) این جعبه بزرگ ($105) وگان جعبه ($55) و آلی جعبه ($125). جعبه های پر شده با نان تازه تولید آروماتیک (به عنوان مثال, پیاز, سیر و زنجبیل), پاستا, شیر, تخم مرغ, کوکی ها, گل, لوبیا, توفو, پنیر و سس (همه متفاوت بر اساس کدام یکی از شما را انتخاب کنید). به عنوان بسیاری از نظر با اشاره گوشت حذف شده است برای ایمنی مواد غذایی به دلایل; با توجه به راه جعبه نگهداری می شوند در خارج از فروشگاه آن باید حذف شود.

این دقیقا همان نیست اما ما دیده ایم تازه مستقیم ارائه یک "منجمد جعبه" با مجموعه ای از میوه ها و سبزیجات و برخی از بازارهای کشاورزان در حال ارائه جعبه های مختلف تولید مخلوط با شربت خانه استیپلز. این جعبه به نظر می رسد فوق العاده هوشمند و کارآمد راه برای نگه داشتن هر کس امن و به خوبی تغذیه در همان زمان. ما واقعا امیدواریم که بیشتر خرده فروشان به دنبال کت و شلوار در سراسر کشور و این گزینه بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.

آیا فروشگاه های مواد غذایی و یا بازارهای کشاورزان در منطقه شما ارائه این نوع از جعبه است ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب