وقتی که می آید به انتخاب مورد علاقه های بزرگ, بریتانیایی, پخت کردن اونا (نزدیک کار غیر ممکن است) پاسخ من خواهد بود: همه آنها. هر بیکر در چادر احساس می کند مانند یک دوست, و من ویران هر زمان که کسی تا به خانه بروم. اما اگر من تا به حال به را انتخاب کنید پنج مورد علاقه (هنوز هم سخت است اما غیر ممکن نیست) و سپس من می دانم که نادیا حسین خواهد بود که در استخر.

Nadiya برنده فصل ششم بزرگ, انگلیسی, Bake کردن در سال 2015. او تلاش می کرد در ابتدا اما به سرعت افزایش یافت تا صف با او باور نکردنی پزد. (منظورم این است که آیا شما با دیدن او شناور نوشابه می توانید کیک؟) چه چیزی بیشتر شخصیت او است که به سادگی عفونی و حتی پس از نشان دادن او در ادامه به لذت و آموزش آشپز در سراسر جهان است.

با توجه به تمام این را نمی به عنوان یک شگفتی آمده که Netflix اعلام کرد یک نمایش جدید با پخت کردن ملکه. نادیا زمان غذا خوردن را اولین در مارس 29 — و شما بهتر است باور کنیم که ما در حال تنظیم است.

اگر شما فکر می کنید این نشان می دهد فقط می تواند در مورد پخت شما را در برای تعجب. به عنوان تریلر فوق نشان می دهد, نادیا خواهد شد با تمرکز بر کمک به خانواده ها مشغول غذا بر روی میز است. “بدون توجه به آنچه من دستکاری من هنوز هم می خواهید برای تغذیه خانواده غذای خوشمزه,” او توضیح می دهد. به منظور پخت و پز لذت بخش تر, در حالی که همچنین زمان مصرف کمتر, نادیا می گوید او را در آغوش میانبر. “من متوقف شد و احساس گناه در مورد گرفتن کلید های میانبر و شروع کردم به آغوش هر تقلب در کتاب.”

در علاوه بر این به اشتراک گذاری مورد علاقه خود را “بازی” نادیا نیز کشف دقیقا چگونه برخی از مورد علاقه های میانبر مواد ساخته شده است.

در حالی که ما ممکن است یک انگلیسی پخت و خاموش نشان می دهد در حالی که این تعجب از Netflix بکشد ممکن است فقط برای آن است. نادیا تسکین دهنده وضع و تمرکز بر خانواده-سبک پخت و پز چیزی است که ما همه می خواهم (و نیاز) در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im