منبع باز مدیریت عکس نرم افزار digiKam می شود به روز رسانی عمده به نسخه 7.0.0

منبع باز نرم افزار مدیریت عکس digiKam به روز شده به نسخه 7.0.0 یک به روز رسانی شده است که در یک سال کام

توسط DASTESALAMATT در 8 مرداد 1399

منبع باز نرم افزار مدیریت عکس digiKam به روز شده به نسخه 7.0.0 یک به روز رسانی شده است که در یک سال کامل در ساخت. به روز شده در digiKam می افزاید: تعدادی از ویژگی های جدید و رفع اشکال با توجه به تیم پشت این نرم افزار از جمله مهم به روز رسانی نرم افزار چهره-تشخیص قابلیت که در حال حاضر با بهره گیری از یادگیری عمیق فن آوری برای تشخیص بهتر هر دو انسان و حیوان مواجه است.

مدل شبکه عصبی در حال حاضر استفاده می شود برای digiKam را تشخیص چهره قابلیت تشخیص چهره در انواع متحده و ترتیبات از جمله مشخصات عکس burred چهره به چهره تا حدی مسدود شده توسط اشیاء دیگر مانند عینک آفتابی ، این digiKam تیم می گوید که تست به روز شده از ویژگی های با و 'مجموعه' نشان داد که سطح بالایی از دقت و در نتیجه چند مثبت کاذب.

هر چند گردش کار برای این به روز رسانی عملکرد تشخیص چهره باقی می ماند همان digiKam تیم اشاره می کند که کاربران نیاز به آموزش شبکه عصبی برای تشخیص چهره از مردم آنها اغلب در عکس با برچسب زدن آنها را در تصاویر متعدد. در موارد که در آن الگوریتم نیست روت, تشخیص چهره به جای مشخص شده به عنوان " ناشناخته است.'

پیشرفت های دیگر در حال آمدن به تشخیص چهره و ابزار مربوط به گردش کار و همچنین. کاربران به زودی قادر خواهد بود برای گفتن digiKam به چشم پوشی از برخی چهره با استفاده از رد را فشار دهید. این نرم افزار خواهد شد پین مهم صورت برچسب در نوار کناری و به طور خودکار اختصاص چهره برچسب آیکون برای یک سریع تر گردش کار بصری. این ویژگی همچنین به عنوان یک تعداد انگشت شماری از دیگران هستند که مشغول به کار در این تابستان.

یکی دیگر از پروژه های در دست انجام برای digiKam است بهبود به نرم افزار تشخیص چهره به کمک شبکه عصبی موتور. الگوریتم به روز خواهد شد به پیاده سازی چهره جدید طبقه به صورت سریع تر و دقیق تر تشخیص صورت, به علاوه آن را دریافت خواهد کرد یک چهره جدید تعبیه پایگاه داده ها و بیشتر. کد با این تغییرات انتظار می رود برای رسیدن مدتی در تابستان امسال با توجه به تیمی که می گوید که شما به احتمال زیاد افت با digiKam نسخه 7.2.0.

فراتر از آن, تشخیص چهره, تغییرات و برنامه ریزی تغییرات digiKam 7.0.0 به ارمغان می آورد LibRaw 0.20 نسخه جدید این کتابخانه را قادر می سازد که نرم افزار پس از پردازش انواع فایل های خام دوربین.

با این به روز رسانی digiKam به دست آورده است پشتیبانی از بیش از 40 اضافی خام فرمت های تصویری از جمله آنهایی که از دوربین های مانند سونی A7R4, DJI Mavic هوا Ricoh GR سوم PhaseOne IQ4 150MP GoPro HERO7 و بیشتر از جمله چندین مدل گوشی های هوشمند. کاربران می توانند پیدا کردن لیست کامل فرمت های پشتیبانی شده از جمله 0.20 شده در LibRaw سایت.

تغییرات در digiKam 7.0.0 ادامه از وجود دارد از جمله علاوه بر این از پشتیبانی بهبود یافته برای HEIF فرمت تصویر از طریق استفاده از libheif مشترک کتابخانه جدید پشتیبانی از Microsoft Visual C++ با هدف نهایی ویندوز فروشگاه انتشار رسمی پشتیبانی از FlatPak لینوکس, بسته نرم افزاری, گسترش ابرداده گزینه های جدید, 'HTML5Responsive' تم برای HTMLGallery پلاگین تنظیمات جدید برای تصاویر به صورت خودکار ابزار و خیلی بیشتر.

در نهایت digiKam تیم توضیح می دهد که در سال گذشته آنها رسیده جدید و قابل توجه' سطح توسعه برای این نرم افزار فراتر از آنچه که آنها زمانی در گذشته است. به روز رسانی گسترده است اضافه کردن پشتیبانی قابل توجه و ویژگی های جدید به چه باقی مانده است بسیار قدرتمند و منبع باز جایگزین برای تجاری نرم افزار مدیریت عکس.

همانطور که انتظار می رود digiKam 7.0.0 در دسترس است برای دانلود به صورت رایگان با پشتیبانی از ویندوز و macOS و لینوکس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن