ما 10 مطلق بهترین تربچه دستور

تربچه بسیار زیبا و غیر قابل مقاومت است, آینده در تمام انواع رنگ ها و اندازه های مختلف. و در حالی که آنها معمولا خام خورده غوطه ور در کره و پوسته پوسته نمک و یا قطعه قطعه نازک بر روی سالاد — این جواهر-باب روز سبزیجات نیز می تواند پخته شده مانند بسیاری از دیگر سبزیجات ریشه ای.

چه اتفاقی می افتد زمانی که تربچه, پخته شده? خود مشخصه نیش تند mellows به علاوه آنها به نوبه خود خوب و آبدار است. در اینجا پنج راه های خوشمزه برای طبخ تربچه — آنها را امتحان کنید!

تربچه را می توان ترشی و تخمیر اما هنوز هم حفظ طراوت بحران. فقط تعویض تربچه مورد علاقه خود را به خیار یا هویج, ترشی, دستور, و یا اضافه کردن آنها را به آینده خود را در خانه دسته ای از کیمچی.

ترشی یا تخمیر تربچه ی دستور غذاها:

هر دو چینی و ژاپنی غذاهای گرم کردن daikon تربچه اما همه تربچه برای تفتآبپزی. آنها جذب ومزه تفتآبپزی مایع دلپذیر و همه شیرین و آبدار است. آنها یک جایگزین سبک برای سیب زمینی — سعی کنید تربچه خود را در آینده گوشتی بپوشانید و یا اضافه کردن آنها را به خود بعد سبزی خورش; آنها و اضافه کردن ابعاد جدید از عطر و طعم و بافت.

آن را سخت برای پیدا کردن یک سبزی که نمی تواند به خوبی برشته و تربچه مستثنی هستند. آنها کباب تا با سرعت بیشتری از زمستان کدو یا سیب زمینی (فقط در 10 دقیقه!) اما فقط به عنوان خوشمزه به عنوان آنها را در برخی از caramelization.

بیشتر در بوداده تربچه:

اگر هر کس همه فن حریف بق کاهو در حال حاضر چرا تربچه? بازی شیر یا خط تمام و یا نصف تربچه با مقداری روغن یا کره و سپس پرتاب بر روی کوره تا برخی از علائم کوره به نظر می رسد. دودی کبابی تربچه یک راه سرگرم کننده برای اضافه کردن برخی از رنگ پر جنب و جوش و طعم تازه خود را بعد cookout.

5. پخته شده مانند دیگر سبزی

فراموش نکنید که تربچه ها خوراکی هستند! در حالی که شما می توانید آنها را بخورید خام مثل سالاد, شما نیز می توانید هم بزنید سرخ یا سرخ کرده و تاپس و یا رنگ پریده سبز و ترکیب آنها را با برخی از سیر و آجیل و پنیر به آرامی تند پستو. تربچه ها نیز می تواند پژمرده به غذاهای پاستا, ریزوتو و یا حتی سوپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>