ما 10 محبوب ترین خیار دستور العمل های تمام دوران

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود هر چیز رضایت بخش تر از سرد, ترد, خیار در این زمان از سال به عنوان درجه حرارت واقعا شروع به افزایش است ؟ من فکر می کنم نیست. آنها فقط طراوت تسکین من و من با خوشحالی نگاهی به آبرسان سبزی در فقط در مورد هر فرم — توان آن را به سالاد و نوشیدنی و یا میان وعده.

من همیشه یک زن و شوهر در آشپزخانه (همیشه ذخیره شده در دمای اتاق و هرگز در یخچال) و حتی بیشتر از یک نقطه به سهام تا در طول ماه های تابستان. گاهی اوقات من چنگ زدن به انگلیسی, خیار (شما می دانید نوع پیچیده شده در پلاستیک) که برای سالاد و نوشابه و ماست و خیار از آنها تقریبا بی هسته فارسی خیار که برای وعده یا پایه برش خیار.

و با بسیاری از مختلف, خیار, دستور خارج وجود دارد من با تمرکز بر روی بهترین بهترین ها در این تابستان — crunchiest خیار سالاد سرد ماکارونی طرف و کوکتل تابستان ساخته شده و حتی بیشتر با طراوت با cukes. خود را صهلر آماده در اینجا 10 محبوب خیار دستور من بود تبدیل تمام تابستان.

1. خامه ترش و شوید سالاد خیار

نمک خیار را قبل از انداختن آنها را در سس خامه ترش راز سالاد که خامه و ترد و نه خیس.

دریافت دستور العمل: خامه ترش و شوید سالاد خیار

2. ساده ترین زبانه دار خیار سالاد

بهترین قسمت در مورد این سالاد خیار است که آن را در واقع می شود بهتر است دیگر به آن استوار در یخچال — بنابراین احساس رایگان به آن را شب قبل از اینکه شما به آن نیاز دارید.

دریافت دستور العمل: ساده ترین زبانه دار خیار سالاد

3. پر رو با فلفل قرمز و سیر و خیار رشته فرنگی

این آسیایی الهام گرفته از خیار رشته فرنگی هستند به همان اندازه تند و با طراوت است. اگر شما لازم نیست که یک spiralizer استفاده از یک ابگوشت سبزیجات بریده شده پوست و یا یک پایه گیاهی مؤثر برای اصلاح خیار به روبان به جای.

دریافت دستور العمل: پر رو با فلفل قرمز و سیر و خیار رشته فرنگی

4. آناناس-سالاد خیار

کشیدن نیست این ترکیب تا زمانی که شما آن را امتحان کنید. فوق العاده شیرین آناناس تکه های ازدواج فوق العاده خوبی با خیار ترد و سبزی تازه.

دریافت دستور العمل: آناناس-سالاد خیار

5. نمک و سرکه خیار

این سریع-خیار ترشی مکمل به فقط در مورد هر وعده غذایی تابستان. لذت بردن از آنها را به عنوان یک ظرف سمت یا فقط انباشت اشیاء بدست آمده در سمت راست بالای همبرگر خود را.

دریافت دستور العمل: نمک و سرکه خیار

6. خیار Caprese Salad

Caprese سالاد بسیار مناسب است اما اضافه کردن خیار آشنایی کمی از بحران به این وضعیت است که سخت به ضرب و شتم.

دریافت دستور العمل: خیار Caprese Salad

7. زعفراني شکست خیار

فوق العاده خیار می شکند و آنها را فقط به اندازه کافی به طوری که آنها را جذب و حتی بیشتر از خامه, ماست, سس و ایجاد بیشتر nooks و crannies برای تمام دیگر پر کردن.

دریافت دستور العمل: زعفراني شکست خیار

8. خیار Gin & تونیک پارچ کوکتل

9. سرد لیمو-سس گوجه فرنگی خیار رشته فرنگی

10. درخشان توت فرنگی خیار سان گری

توت فرنگی کلاسیک جفت شدن با خیار و دلیل خوب: خود شیرینی خوش طعم مکمل به طراوت سبزی.

دریافت دستور العمل: درخشان توت فرنگی خیار سان گری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>