ما 20 روز پدر دستور العمل های شام به صورت منو بابا را دوست دارم

در صورتی که شما در حال حاضر نمی دانم روز پدر است این جمعه. با دو بچه های کوچک ما سعی کنید به نگه داشتن چیزهای ساده است برای این نوع از تعطیلات جزئی پس از یک وعده غذایی خاص و چند دست ساز کارت است که همه ما باید برنامه ریزی برای جشن شوهر من در این سال است. و با توجه به وضعیت فعلی جهان در حال حاضر, یک, کوچک, در خانه غذا احساس می کند و حتی مناسب تر از همیشه است.

من اما واقعا زمان افسانه و چند خوب می خندد درخواست شوهر من آنچه که او فکر کردم خوب خلاصه ای از دستور العمل های برای روز پدر شام این سال است. وجود دارد برخی از آثار کلاسیک مانند یک کبابی استیک همبرگر و گوشت خوک. اما او نیز تا به حال چند تعجب میدارد در مخلوط مانند یک مرغ سرخ شده و بیسکویت ساندویچ صبحانه — نوع untraditional بلکه کاملا ایده های فوق العاده برای خانواده ما جشن غذا.

ما رو 20 خوشمزه گوشتی وعده های غذایی مناسب برای پدر خود را شام روز این سال است. شما نگاه کنید و ببینید چه چیزی الهام بخش.

از همه شوهرم شام درخواست این ساندویچ استیک (لایه لایه با تند منداب, ترشی, پیاز, و Dijoinnaise) توسط رئیس در میان آنها اما او می گویند او می خواهم برای حل و فصل هر گونه استیک کبابی کره-basted balsamic-لعاب.

این مهم نیست که آیا شما آنها را با گوشت گاو یا بوقلمون (یا حتی سبزیجات!), آنها را طبخ در کوره و یا در stovetop همبرگر به سادگی نهایی-پیش غذا که تضمین شده است لطفا کل جدول. می خواهید را به همبرگر خود را کمی بیشتر pizzaz? بیکن گریل شده با آناناس و حتی برخی از قطعه قطعه jalapeños سریع به انجام ترفند. و یا شما می توانید طبخ همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده در یک ظرف ورق به نگه داشتن ظروف را به حداقل.

آبدار, گوشت خوک و گوشت

استیک است که به دور از تنها گوشتی اصلی را به یک فوق العاده رضایت بخش و به یاد ماندنی غذا. گوشت خوک و گوشت دو نادیده گرفته و گزینه های برای پخت و پز به یاد ماندنی روز پدر شام. این که آیا شما آنها را طبخ در فر یا در کوره درمان آنها را مانند استیک و به شما پاداش با یک شام فقط به عنوان رضایت بخش است. یا طبخ یک بسته گوشت خوک در یک کتری همکاری با خامه و خردل و یا سس سالسا و سبزیجات. همچنین در نظر حول یک سخت بازپرسی کردن از دنده در کوره برای شام و یا بسته بندی بدون چربی گوشت پشت مازو گوشت خوک با نوار بیکن.

وقتی که من پرسید که شوهر من آنچه که او ممکن است به یک روز پدر دستور العمل ارزیابی گذشته خود پیشنهاد مرا شگفت زده کرد: صبحانه برای شام. در فانتزی روز پدر منو ؟ بیسکویت سوسیس نا مشروع و مرغ سوخاری ساندویچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de