ما 20 راه های مورد علاقه به پخت با ماست

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما دوست ماست در صبح با غلات و میوه و یا هر دو. ما هم دوست دارم با صدای تلپ به آن را به ما مخلوط و یا چرخش آن را به داغ و حبوبات. اما ماست نیز بسیار عالی لبنی به پخت ، به دلیل اسیدیته ماست واکنش نشان می دهد با جوش شیرین برای تشویق ور آمدن. آن همچنین می افزاید: خوب دارای مزه تند و طعم است که به سختی overpowers اما به جای نگه می دارد همه چیز در تعادل است.

هر دو ساده یونانی و نازک تر و منظم ماست جادویی هستند مواد تشکیل دهنده برای رسیدن به زمانی که پخت. سعی کنید برای رسیدن به full-fat مسائل هر چند که به من قرض بدهید ترین رطوبت و عطر و طعم. و اگر دستور غذا خواستار منظم ماست و شما فقط باید یونانی به سادگی نازک آن را با کمی شیر و یا آب تا زمانی که این بافت به طور منظم به سبک ماست. و اگر شما نیاز ماست یونانی اما فقط باید به طور منظم به سادگی با فشار کردن برخی از آب پنیر. در اینجا 25 دستور العمل های که شما نشان می دهد تمام راه هایی برای پخت با ماست.

پوسته پوسته بیسکویت و Scones

شاید شما فکر می کنم آن را با دوغ یا کرم های سنگین شما نیاز به اطمینان مطلق flakiest بیسکویت و scones. در واقع آن ماست: آن آشنایی و تنها مقدار مناسبی از چربی و رطوبت به آنها را کاملا مناقصه.

چه بسیار ویژه در مورد تکان دهنده ماست به خمیر کیک است آن را فورا باعث می شود آن را جالب تر است. شما یک ظریف اسفنجی خرده نان که نه بیش از حد شیرین است. شما حتی می توانید با استفاده از ماست در رویه خامهای کیک یا شیرینی.

به جای خوردن ماست برای صبحانه به عنوان لذت بردن از آن را در داخل جمع صبح مورد علاقه های شما مانند نان موز و لیمو و دانه خشخاش کلوچه. نه تنها آن را به نگه داشتن آنها را از خشک شدن, اما آن را نیز به آنها می دهد پروتئین افزایش می دهد.

دانا ولدنام

نویسندگان

دانا ولدنام این کتاب پیدا کردن خود را در آشپزخانه: آشپزخانه تأملات و الهام گرفته از دستور العمل های از یک فکر طبخ (Rodale کتاب) در دسترس است در هر جایی که کتاب به فروش می رسد. او زندگی در اوکلند, CA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im