ما 25 راه های مورد علاقه به نوبه خود سیاه دانه به شام

در حالی که ما همیشه ترکیبی از کنسرو لوبیا مواجه نگردند در pantries ما به صورت سریع و سالم وعده های غذایی ما اغ

توسط DASTESALAMATT در 7 مرداد 1399

در حالی که ما همیشه ترکیبی از کنسرو لوبیا مواجه نگردند در pantries ما به صورت سریع و سالم وعده های غذایی ما اغلب خودمان را برای رسیدن به لوبیا سیاه و سفید بیشتر است. شما تقریبا هرگز پیدا آشپزخانه های ما بدون حداقل می توانید یک یا دو.

لوبیا سیاه و سفید ایستادگی کردن از دیگر گونه های مشترک مانند cannellini لوبیا و نخود نه فقط به خاطر خود رنگ قابل توجه است و چه غنی و عملا گوشتی هستند. آنها در حال نهایی انتخاب اگر شما به دنبال گیاهی پروتئین است که نمی کم در عطر و طعم. همه کاره این عنصر را می توان در بسیاری از راه های مختلف. از سوپ و chilis به enchiladas و سالاد امکانات به ظاهر بی پایان. در اینجا 25 ما دستور العمل های مورد علاقه است که نشان دهد چقدر توانا لوبیا سیاه و سفید می شود.

1. گیاهی-شکم پر, سیب زمینی شیرین,

شما نمی خواهد ترک میز گرسنه پس از حفاری به یکی از این شکم پر سیب زمینی شیرین. ادویه لوبیا با کمی chipotle در نرم افزار adobe است که راز ساخت آنها را به طوری دودی و طعم-بسته بندی شده.

دریافت دستور العمل های گیاهی-شکم پر, سیب زمینی شیرین,

2. لوبیا سیاه و سفید Tostadas با نارگیل-ذرت سالسا

شما می خواهید را انتخاب کنید تا می توانید از refried لوبیا سیاه و سفید برای این ترد tostadas. اما اگر شما نمی توانید آنها را پیدا کنید, سعی کنید ترکیب منظم لوبیا سیاه و سفید در یک پردازنده مواد غذایی با کمی پودر فلفل قرمز و نمک و فلفل و یک چلپ چلوپ از روغن زیتون.

دریافت دستور غذا: لوبیا سیاه Tostadas با نارگیل-ذرت سالسا

3. پروتئین های گیاهی بسته بندی شده ادم خوش ظاهر و فلفل

چیزهای رنگارنگ فلفل با مرزه مخلوط لوبیا سیاه و سفید و برنج و ذرت و ادویه جات ترشی جات و پنیر و شما تقریبا یک وعده غذایی کامل در دست شما است.

دریافت دستور غذا: پروتئین های گیاهی بسته بندی شده ادم خوش ظاهر و فلفل

4. یک گلدان قشنگ تاکو ماکارونی

شما مقدار زیادی از پنیر نیش ترمزی میزند از این فوق العاده آرامش ماکارونی. در حالی که این گوشت در داخل جمع لوبیا به تنهایی آن را دلچسب بنابراین احساس رایگان برای ترک گوشت اگر شما به جای آن گیاهی بود.

دریافت دستور العمل: یک گلدان قشنگ تاکو ماکارونی

5. لوبیا سیاه و سفید سالاد با ذرت & آووکادو

در حالی که این دستور غذا خواستار کنسرو ذرت به منظور آن را فوق العاده شربت خانه, دوستانه, احساس رایگان برای استفاده از هوای تازه و یا یخ زده و دانه, اگر شما ترجیح می دهند. فقط به سرعت در روغن سرخ کرده و آنها را در کمی روغن زیتون بپزید و اجازه دهید سرد قبل از اضافه کردن به سالاد.

دریافت دستور العمل: سیاه و سفید, لوبیا, سالاد با ذرت & آووکادو

به این سوپ راه درست استفاده از خشک لوبیا سیاه و اجازه دهید آنها را خیس یک شبه. شما همچنین می خواهید به آن را به زمان کافی برای طبخ در اجاق گاز پس واقعا آن را می سازد بهتر است آخر هفته دستور العمل. بالاخره کم نیست در سرکه — آن چه را می دهد سوپ که کمی اضافی و پا زدن.

دریافت دستور العمل: کوبا لوبیا سیاه سوپ

7. آسان 5-ماده سیاه باقلا برگر گیاهی

این نه تنها خوب برگر گیاهی — آنها خوب همبرگر دوره! و من فقط گفت که چون آووکادو له شده استفاده می شود به عنوان چسب برای نگه داشتن patty با هم.

دریافت دستور العمل: آسان 5-ماده سیاه باقلا برگر گیاهی

8. آسان سبزیجات سرخ Enchiladas

این روشن کردن enchiladas هستند آنهایی که شما می توانید احساس خوبی در مورد خدمت خانواده خود را. آنها پر از لوبیا سیاه و سفید و سرخ شده و سبزیجات صدر با خامه گشنیز و لیمو ترش و سس ماست.

دریافت دستور العمل: آسان, سبزیجات سرخ Enchiladas

(اعتبار تصویر: لورن Volo)

9. 10-Minute سیاه باقلا Tacos

شام در دقیقه 10 برای تلفن های موبایل مانند نوع از چیزی که ما می توانید پشت در مشغول weeknight. این تکیه در کنسرو لوبیا و چند فروشگاه خریداری چاشنی به گرد هم می آیند سریع.

دریافت دستور العمل: 10 دقیقه لوبیا سیاه Tacos

10. کدو بو داده, ذرت و لوبیا سیاه Enchiladas

با شروع قبل از برش های کدو به این گیاهی پر enchiladas بسیار سریع تر و آسان تر را به میز شام. شما همچنین می توانید تعویض در فروشگاه خریداری enchilada sauce اگر شما می خواهم و نه با زحمت خود را ساخت.

دریافت دستور العمل: کدو بو داده, ذرت و لوبیا سیاه Enchiladas

11. لود لوبیا سیاه و Nachos در

یک زن و شوهر از قوطی لوبیا سیاه و سفید و اضافه کردن پروتئین به این ورق تابه پر از ooey, چسبناک, nachos. بالا همه چیز با یک زن و شوهر dollops از ماست یونانی و شما می توانید احساس خوبی در مورد خوردن چیپس برای شام.

دریافت دستور العمل: لود لوبیا سیاه و Nachos در

12. سرد لوبیا سیاه و سفید فتا و خیار سالاد

این یکی از کسانی که سالاد می شود که در واقع بهتر با زمان بیشتری را صرف در یخچال به اجازه پانسمان کار سحر و جادو خود را. ما توصیه می کنیم ساخت یک دسته بیش از آخر هفته و بهره گیری از آن برای ناهار تمام هفته.

دریافت دستور العمل: سرد لوبیا سیاه و سفید فتا و خیار سالاد

13. ترد سیاه باقلا Tacos

این پان سرخ شده tacos ساخته شده با نرم چیپس و جایی بین یک شخص و یک quesadilla. شما می توانید آنها را با هر چیزی که شما می خواهید و آنها یک راه عالی برای استفاده از مقدار کمی از باقی مانده.

دریافت دستور العمل: ترد سیاه باقلا Tacos

دودی ماهی قزل آلا شور گوشتی همتای خاکی لوبیا سیاه و سفید. این سالاد که می تواند پرتاب با هم در دقیقه است و به همان اندازه رضایت بخش برای صرف شام به عنوان آن را برای ناهار.

دریافت دستور العمل: تند ماهی قزل آلا, سیاه, لوبیا, سالاد

15. آرام پز Black Bean Enchiladas

آرام پز enchiladas کمی جادویی. آنها ممکن است زیباترین غذا در بلوک اما آنها یکی از خوشمزه ترین. به علاوه آنها به راحتی سازگار بنابراین شما در واقع می تواند در تمیز کردن یخچال خود را و در نهایت با یک دهان آبیاری وعده غذایی.

دریافت دستور العمل پخت و پز آهسته Black Bean Enchiladas

16. لوبیا سیاه و سفید همبرگر با Chipotle سس گوجه فرنگی

17. کلم و لوبیا سیاه Tacos با Chimichurri

هیچ chimichurri نبود در اصل در نظر گرفته شده برای وگان tacos اما سیر سس می افزاید: یک بعد جدید به این خوشمزه tacos. البته تکه های بزرگ از آووکادو و سرخ کرده کلم نمی صدمه دیده است یا نه.

دریافت دستور العمل: کلم و لوبیا سیاه Tacos با Chimichurri

18. پخته لوبیا سیاه و آووکادو Burritos

جایی بین یک burrito و enchilada این آووکادو و لوبیا سیاه به وجد اقامت. شما می توانید در سراسر بازی با پر کردن اضافی مانند سرخ کرده فلفل و یا سبزی; مطمئن شوید که شما طعم و مزه-تست پر به ادویه جات ترشی جات به شهوت و میل خود را.

دریافت دستور العمل: پخته لوبیا سیاه و آووکادو Burritos

19. لوبیا سیاه و ذرت سالسا

در شب شما احساس نمی مانند پخت و پز, قاشق, این دلچسب salsa به یک نرم ترتیلا بالا با یک دسته علف و غیره از ماست یونانی و guac و شما رو شام.

دریافت دستور غذا: لوبیا سیاه و ذرت سالسا

20. جنوب غربی پیتزا لوبیا سیاه و ذرت

یکی از مورد علاقه ما غیر منتظره لوبیا سیاه و دستور العمل های این غربی پیتزا. در محل سنتی قرمز سس سیاه باقلا مش. کل پیتزا می شود صدر با ذرت و فلفل و سالم دسته علف و غیره از آووکادو کرم.

دریافت دستور العمل: جنوب غربی پیتزا لوبیا سیاه و ذرت

21. دودی و سیب زمینی شیرین و لوبیا غذای مرکب از گوشت وارد

فلفل قرمز دودی آتش کبابی, گوجه فرنگی و دودی پنیر موزارلا تمام پیوستن به نیروهای در اینجا برای ایجاد یک آرامش غذای مرکب از گوشت وارد است که جدی عمق از عطر و طعم.

دریافت دستور العمل: دودی سیب زمینی شیرین و لوبیا غذای مرکب از گوشت وارد

22. ورق تابه سیب زمینی شیرین و لوبیا مخلوط

این دلچسب هش مناسب برای تغذیه یک آخر هفته صبحانه جمعیت. همه چیز آشپز در یک ورق تابه که بدان معنی است که شما می توانید زمان را صرف نوشیدن mimosas با مهمانان خود را به جای ایستاده بر روی اجاق گاز.

دریافت دستور العمل: ورق تابه سیب زمینی شیرین و لوبیا مخلوط

23. آرام پز لوبیا سیاه و فلفل قرمز

یک بیت از مصرف کاکائو قدرت آشنایی عمیق و غنی از عطر و طعم به این meatless فلفل قرمز. اجازه دهید آن را به آرامی طبخ در حالی که شما در محل کار هستید و به شما پاداش با آرامش غذا به عنوان به زودی به عنوان شما راه رفتن را از طریق درب.

دریافت دستور العمل: آرام پز لوبیا سیاه و فلفل قرمز

24. لوبیا سیاه و سفید و سایه صبحانه کاسه

یک دسته از این کوبا-سبک لوبیا سیاه و سفید و جلوتر از زمان و هنگامی که صبح می آید همه شما باید انجام دهید این است سرخ تا درخت چنار و برخی از تخم مرغ در حالی که شما reheat آنها.

دریافت دستور غذا: لوبیا سیاه و سفید و سایه صبحانه کاسه

25. صبحانه Burrito تخم مرغ غذای مرکب از گوشت وارد

این فوق العاده ساده خورش ترکیبی از همه چیز شما در مورد صبحانه burritos — از تخم مرغ به سیب زمینی و لوبیا و پنیر و bakes آن را به کل جمعیت pleaser. چیپس اختیاری اما بسیار توصیه می شود.

دریافت دستور غذا: صبحانه Burrito تخم مرغ غذای مرکب از گوشت واردtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن