ما Editor-in-Chief را دوست دارد این بازی در حال تغییر دماسنج گوشت — و آن را به 20 ٪ تخفیف فقط برای Kitchn خوانندگان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد هیچ چیز غمگین تر از برش به یک زرق و برق دار برش از گوشت گران تنها به کشف کنند که آن را نپخته و یا بدتر: پخته و استخوان خشک می شود. وقتی که می آید به پخت و پز گوشت به کمال تنها ادم راه برای تعیین doneness است که با استفاده از یک دماسنج. اگر شما به دنبال برای اضافه کردن به زرادخانه خود ما مناسب انتخاب کنید: یک Thermapen! ما Editor-in-Chief, ایمان متعلق به یک سال و در نظر آن را یک “تغییر بازی” برای هر دو جدید آشپز به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که تجربه. Thermapens هستند مسلما گران سرمایه گذاری در $99, اما در حال حاضر Kitchn خوانندگان می توانند به طور انحصاری نمره 20 درصد خرید خود را با کد KITCHN20 معتبر تا مارس 19.

بنابراین چه چیزی باعث می شود یک Thermapen از جمله یک مادر باید داشته باشد ؟ برای شروع, آن را به طور کامل طول می کشد کار حدسی از پخت و پز. با وجود آن براق طراحی Thermapen مجهز به ترموکوپل سنسور است که معمولا مورد استفاده در آشپزخانه حرفه ای, دادن به شما دقیق بخوانید فورا! مطمئن شوید که وجود دارد ارزان تر “فوری-به عنوان خوانده شده” دماسنج در بازار, اما بر خلاف Thermapen آنها می تواند تا 20-30 ثانیه به تحویل دقیق درجه حرارت خواندن. “این است که میلیون ها در زمان پخت و پز هنگامی که فر یا گریل باز است و گرما فرار است” توضیح می دهد ایمان است. “این Thermapen واقعا به یک لحظه به عنوان خوانده شده.”

علاوه بر استفاده از آن برای به دست آوردن دقیق بخوانید در گوشت های Thermapen می تواند برای فقط در مورد هر کار پخت و پز. مثلا ایمان با استفاده از او به بررسی درجه حرارت از اجاق گاز و حتی برای شکر جوش. به علاوه محکم گجت ساخته شده است به آخرین. “من از طریق رفته حداقل نیم دوجین دماسنج در بزرگسالان, آشپزی, زندگی,” او می گوید. “آنها به نظر می رسد به شکستن غالبا — دماسنج آب نبات در خاص است. من شده اند با استفاده از Thermapen در حال حاضر برای سال.”

این Thermapen است فوق العاده آسان برای استفاده و ایمان و یادداشت ها. “آشکار شدن این کاوشگر به نوبه خود آن را در برابر بازگشت به خاموش کردن. آن را خاموش به طور خودکار پس از یک مقدار مشخصی از زمان بیش از حد.” و بر خلاف دیگر دماسنج پروب بسیار نازک تر بنابراین شما هرگز به نگرانی در مورد mauling خود را کامل کیک یا خمیر ترش نان با کریه سوراخ.

این که آیا شما به دنبال به دقت بیشتر برای پخت و پز روزمره و یا فقط به سادگی خسته از خرید ارزان دماسنج که در نهایت پس از شکستن یک زن و در اینجا شانس خود را برای نمره یک معامله در یک آشپزخانه ضروری است که شما روزانه استفاده کنید!

خرید: Thermapen, $79 (به طور معمول $99) با کد KITCHN20

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>