ما Editor-In-Chief عاشق این ظروف نام تجاری — و آنها را به یک هدیه ای برای Kitchn خوانندگان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این هیچ راز است که ما طرفداران بزرگ از زیره سیاه را ceramic cookware. علاوه بر این به دنبال کاملا زرق و برق دار و در آوردن شاد پاپ رنگ برای هر آشپزخانه, با کیفیت بالا, nonstickt قطعات نیز شادی به طبخ ، به طوری که آنها حتی به دست آورده تصویب ما Editor-in-Chief, ایمان, که کاملا دوست دارد “درجه یک احساس ظریف” از زیره تنظیم شده است. اگر شما به دنبال برای مبادله های قدیمی خود را, گران-تا قابلمه و ماهی تابه به صورت زیره رنگارنگ وسایل آشپزی و ما باید برخی از اخبار خوب: به عنوان یک هدیه ویژه به Kitchn خوانندگان زیره سیاه است که از جمله رایگان جفت potholders (به ارزش $30) با هر cookware set منظور از در حال حاضر از طریق اوت 9. فقط اضافه کردن potholders به سبد خرید شما همراه با cookware set و شما می توانید آنها را به صورت رایگان در طول پرداخت. جایزه: وسایل آشپزی خود را اتفاق می افتد به 14 درصد در حال حاضر (به طور معمول $460)!

این potholder مجموعه ای از ویژگی های دو رنگ: تسکین دهنده حكيم و زیره را امضا افزایش یافت/قرمز مایل به قهوهای (نام مستعار “perracotta”). مانند هر چیز دیگری از زیره های potholders زرق و برق دار هستند و به خوبی ساخته شده است. طراحی, یادآور, قدیمی, کیسه آرد می افزاید: پاپ كلاسيك جذابیت در حالی که دو لایه 100 درصد پنبه و پارچه های شما محافظت از سوختگی. بسیار خوب کمی جیب اجازه می دهد تا آنها را به عنوان دستکش فر نگه داشتن دست های خود را به خوبی محافظت در هنگام انتقال ظروف داغ از فر یا stovetop به میز شام. مقاوم در برابر لکه و ساخته شده به آخرین آنها در اطراف تا زمانی که وسایل آشپزی خود را.

و صادقانه شما می خواهید به استفاده از آن وسایل آشپزی تمام وقت. فقط از ایمان است. “چگونه می توانم آنها را انجام دهد ؟ واقعا زیبایی” او اشاره می کند. “آنها سنگین و گرما به طور مساوی و نچسب عملکرد است جایی بین درست کتری نچسب و منظم تابه.” قطعات آمده در شش رنگ زیبا و سازگار با تمام انواع stovetops و فر امن تا 550 درجه فارنهایت است. آنها گردد از کشورهای عضو اکو دوستانه سرامیک و آلومینیوم و فولاد ضد زنگ که باعث می شود آنها را به طور بالقوه سمی فلزات سنگین و مواد شیمیایی.

وسایل آشپزی مجموعه شامل همه چیز شما نیاز به شلاق تا یک طوفان در آشپزخانه: یک 10.5 اینچ fry pan, 3 لیتر قابلمه (با درب), 4.5 لیتر روغن سرخ کرده پان (با درب) و 6.5 لیتر اجاق هلندی (با درب). این مجموعه حتی می آید با دو بسیار خوب راه حل های ذخیره سازی است که به شما محافظت از سرمایه گذاری خود را و نگه داشتن کابینت های خود را منظم: دستی بوم سازمان برای درب و مبتکرانه مغناطیسی دندانه دار کردن است که توابع به عنوان یک سیستم پر کردن برای گلدان و تابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de