مورد علاقه ما سیر ابزارهای برای ایجاد لایه بردار برش و خرد کردن بسیار آسان تر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

سلام همکار سیر-عاشقان! چرا که این الگوی رفتاری (در زیر) است که همه ما که ما باید یک دقیقه به بحث در مورد برخی از بهترین سیر ابزار است که به ما کمک کند تا بار غذاهای ما هر شب است. در اینجا بهترین ابزار برای کمک به شما پوست گوشت چرخ کرده و خلال سیر. و ما حتی رو یکی از فوق العاده هوشمند تقلب برای شما در نهایت.

1. OXO خوب چنگک سیر مطبوعات

این پرفروشترین سیر مطبوعات در تمام آمازون (اگر چه این سایت در حال حاضر به فروش می رسد) و این مورد علاقه ما سیر مطبوعات در اینجا در Kitchn. ما عاشق نرم cushy دسته و چگونه از آن آسان است برای بارگذاری و فشار. ما نیز در بر داشت که در آن فشار بسیاری از قطعاتدر حالی که بسیاری از دیگر پرس ترک بیش از حد پشت در اتاق. ما پیدا کردن آن را آسان برای تمیز کردن: فقط چرخش دستگیره در اطراف و با استفاده از برجستگی های قرمز به فشار گیر-در قطعات از طریق دریچه های شبکه ای به همه چیز شستشو و قرار دادن آن در ماشین ظرفشویی.

خرید: OXO خوب چنگک سیر مطبوعات 17 دلار در رختخواب حمام و فراتر از آن

2. آشپز n GarlicZoom و پوست مجموعه

اگر شما بچه ها می خواهم که برای کمک به در آشپزخانه, لطفا به ما اجازه می دهد به نشان می دهد GarlicZoom از آشپز موجود ، شما بار تا مجلسی با پوست حبه و اجرای زوم در اطراف آشپزخانه خود را مانند یک ماشین اسباب بازی — داخل تیغه ها را ریز ریز کردن تا میخک به عنوان شما را به بازی. این یکی هم می آید با یک چاقوی برای کمک به شما دریافت مقالات قبل از بارگذاری تا اتاق.

خرید: آشپز n GarlicZoom و پوست مجموعه, $8 در رختخواب حمام و فراتر از آن

صحبت از از بین بردن کسانی که مزاحم مقالات! این سیلیکون غلتک باعث می شود کار سریع از در غیر این صورت کار وقت گیر. بازی شیر یا خط میخک در و رول موجود در اطراف خود را ضد مقالات لغزش راست کردن. ما مثل این یکی بیش از دیگر گزینه های خارج وجود دارد که یکی از به پایان می رسد بسته است بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد فراری میخک. و بله شما کاملا می توانید با استفاده از دو کاسه ترفند برای پوست کندن سیر, اما این است که خیلی کمتر.

خرید: آشپز n سیر مخروط 7 دلار در Crate & Barrel

5. Joseph Joseph سیر چوب زیر گهواره

6. Microplane سیر اهنی

ما با استفاده از یک کلاسیک Microplane زیادی برای رنده کردن سیر به سمت راست یک گلدان اما این است که حتی بهتر اگر شما نیاز به رنده چند حبه در یک بار. فقط قطره میخک را به جعبه در بالا و سپس اسلاید آن را به عقب و جلو برای ایجاد قطعات کوچک یکنواخت که جمع آوری کنید در اتاق در پایین.

خرید: Microplane سیاه سیر پنجره اهنی $13

7. Dorot منجمد سیر خرد شده حبه

نمی خواهید به نگرانی در مورد نگهداری سیر تازه در دست دارند ؟ و یا مقابله با در نظر گرفتن مقالات ، و یا نیاز به گوشت چرخ کرده و خود را سیر ؟ این منجمد خرد شده حبه واقعا تعداد به عنوان یک سیر, ابزار, اما آنها بهترین جایگزین برای سیر تازه. فقط نگه داشتن آنها را در فریزر خود را و پاپ از یک مکعب برای هر میخک که نام برای یک دستور غذا.

خرید: Dorot منجمد حبه سیر خرد شده 3 دلار برای 16

چه هستند برخی از سیر ابزار شما تکیه می کنند ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر.

لیزا فریدمن

شیوه زندگی مدیر

لیزا فریدمن است که شیوه زندگی مدیر در Kitchn. او هرگز ملاقات پنیر یا یک واشی نوار او را دوست ندارم. او در نیویورک زندگی می کند دولت با شوهرش و خود را از شر pup Millie.

دنبال لیزا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im