خوانندگان ما خود را به اشتراک بگذارید 10 دستور العمل های مورد علاقه از جولیا Turshen را “پیروزی های کوچک”

برای ماه ژوئن Kitchn را Cookbook باشگاه کاوش جولیا Turshen این پیروزی های کوچک. حتی آشپزی بیرون آمد در سال 2016 آن را همچنان به ارائه شگفتی است. خوانندگان ما پخته شده و راه خود را از طریق تعداد بی شماری از شامی کباب, صفحات روغن زیتون-تخم مرغ سرخ شده و کاسه غذای مختصر کوینولا و وجود دارد برخی از مورد علاقه های شما روشن در Instagram و Facebook. در اینجا آنها هستند!

1. ترکیه ریکوتا کوفته

وقتی که من پرسید که جولیا Turshen که دستور او هنوز هم به طور منظم باعث می شود از پیروزی های کوچکاولین چیزی که او ذکر شده بود که دستور العمل او برای ترکیه ریکوتا کوفته. آن را تعجب آور نیست! این دستور غذا بسیار آسان است و آن را ایجاد مناقصه مرطوب کوفته من احتمالا تا کنون ساخته شده است.

دریافت دستور العمل: ترکیه ریکوتا کوفته از پیروزی های کوچک

یکی از اعضای ما در Facebook گروه تا به حال یک پیروزی های کوچک شام جایی که او ساخته شده شش دستور العمل های مختلف از کتاب آشپزی. او یکی از مورد علاقه? که آبش ذرت! عضو دیگر موافقت کرد و گفت که “آبش ذرت یک ضربه بزرگ.”

بسیاری از مردم ما در Facebook گروه ساخته شده غذای مختصر سالاد کوینولا. یکی از اعضا گفت:”پیروزی های کوچک‘ غذای مختصر کوینولا بود انجام جلوتر پیروزی کوچک برای یک WFH ناهار در این جمعه!”

4. توت و دوغ پینه دوز

اگر شما به دنبال یک دسر فوق العاده آسان برای ایجاد این تابستان ، بسیاری از مردم ما در Facebook گروه تغییر کردن انواع توت ها از آنها استفاده شده در این دستور العمل بر اساس آنچه که آنها تا به حال. “من استفاده می شود زغال اخته تمشک و تمشک. من در خدمت آن با ساده ماست یونانی در سمت. ایده آل برای یک ماه ژوئن شنبه” یک عضو گفت.

دریافت دستور العمل: توت و دوغ پینه دوز از پیروزی های کوچک

5. روغن زیتون-تخم مرغ سرخ شده با ماست و لیمو

این بود که شخصا یکی از اولین دستور من از پیروزی های کوچکو آن را در مجموع وحی است. من تا به حال هیچ ایده که سرخ شده تخم مرغ می تواند جفت به خوبی با ماست! بسیاری از ما کتاب آشپزی Club-ers موافقت کرد: “این خواهد شد به طور منظم چرخش برای من” یک نفر گفت.

به جای گفتن شما چرا این دستور العمل شگفت انگیز است, من قصد دارم به این Facebook عضو توضیح می دهد: “این اولین بار من ساخت خودم سالاد سزار, سس, به عنوان من از ترس کنسرو ماهی کولی و من به شما این است که یکی از بهتر سزار سس و من ضربه زننده سالاد خوار!” به فروش می رسد.

7. اپل و تست کلوچه جو دو سر

این مافین دستور العمل فوق العاده سازگار برای هر آنچه شما در شربت خانه خود را. یک کتاب آشپزی عضو باشگاه گفته: “من با استفاده از زغال اخته خشک به جای کشمش. آنها بزرگ شد و من مورد علاقه های جدید بشقاب سفالی کوچک!” یکی دیگر از اعضای مشترک “[I] با استفاده از موز و گردو و شکلات تراشه به جای سیب. آسان و بدون میکسر بسیاری از ادویه جات ترشی جات بسیار مرطوب و خوشمزه است. یک برنده!”

8. خامه ترش پنکیک با بوداده زغال اخته

بزرگترین مشاوره مردم ما در Facebook گروه را وقتی که می آید به این دستور غذا? دو دستور دو برابر زغال اخته چرا که آنها خیلی خوب است. یکی دیگر از دیدگاه گفت: “دستور العمل کلوچه نیز فوق العاده است و من می خواهم سعی کنید آن را با کرم fraîche دفعه بعد.”

9. کدو سبز و سياه سرخ

این سرخ خوشمزه آسان, غذا برای ماه های تابستان. “این بود که کمی خوشمزه, درمان,” یک نفر گفت.

10. خرد شده سالاد نخود

این شخصی من دستور العمل های مورد علاقه من از پیروزی های کوچک در این ماه. آن را مانند یک سالاد ساده شما می توانید جلوتر از زمان و خوردن تمام هفته برای ناهار.

چه دستور العمل های مورد علاقه خود را از پیروزی های کوچک? اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>