ما راهنمای نهایی به آوکادو

وجود دارد هر گونه سبزی خوشمزه تر از یک آوکادو ؟ آوکادو بسیار ویژه خود را با فرمولی روغنی قسمتهای داخلی و توانایی برای ایجاد تقریبا هر ظرف لوکس تر. در اینجا چگونه برای انتخاب بهترین آووکادو از صف چگونه به نگه داشتن آن تازه همه از مورد علاقه ما آووکادو دستور العمل و بیشتر.

این است که آووکادو یک میوه یا سبزی?

Botanically صحبت آووکادو است که قطعا با یک میوه. مانند بسیاری از غذاهای دیگر است که درمان به عنوان سبزیجات و آووکادو است botanically میوه (توسعه از گل; دارای یک بذر در داخل) و مانند کدو سبز است که در واقع بسیار زیادی بری. اما culinarily آووکادو درمان در درجه اول مانند یک سبزی مورد استفاده در غذاهای خوش طعم. است که می گویند شما نمی توانید آووکادو در چیزهای شیرین; عشق ما را به درمان آووکادو مانند درست کردن یک میوه قرار داده و آن را در سالاد میوه یا حتی در یک پودینگ شکلات.

عشق آوکادو? در اینجا پنج چیز شما ممکن است شنیده ام (و یا ممکن است تلاش کرده اند و در عین حال!).

چگونه برای انتخاب بهترین آوکادو

هنگامی که به دنبال یک خوب آووکادو به آرامی فشار دهید آووکادو برای دیدن اگر آن شرکت است اما هنوز بازده کمی. جلوگیری از آوکادو با لکه های قهوه ای و یا پیچ و تابدار بخش است. خوب آووکادو است که اغلب هنوز هم بسیار محکم است اما قادر به نرمی فشرده بیش از همه.

چگونه برای گفتن اگر یک آووکادو رسیده است?

بهترین راه برای بررسی و ببینید که اگر یک آووکادو رسیده است و بدون برش به آن است که به بررسی کنید در زیر درپوش بنیادی. در اینجا چیزی است که آووکادو رسیده به نظر می رسد مانند:

اگر شما خرید یک آووکادو است که بیش از حد سخت را برای شما فوری guacamole رفع, چه چیزی شما را انجام دهید ؟ آیا کلید های میانبر برای رسیدن آوکادو? احتمالا نه متاسفانه. ما در آزمایش رسیدن یک آووکادو در فر در اینجا و آن را واقعا به ما نتایج بزرگ:

اگر شما می خواهید به عجله همراه آووکادو رسیدن بیش از یک روز یا بیشتر, شما می توانید, اما آن را در یک کیسه کاغذی با موز (یا سیب):

چگونه برای ذخیره کل آوکادو

کال آوکادو می تواند ذخیره شده در آشپزخانه. یک بار رسیده, اما, آوکادو می تواند ذخیره شده در یخچال برای نگه داشتن آنها را در نقطه سمت راست از آمادگی برای چند روز. در واقع یخچال پرس مکث در آووکادو رسیدن.

چگونه به فروشگاه برش آوکادو

است بحث های زیادی در مورد چگونه برای ذخیره یک برش آووکادو بدون آن براونینگ به سرعت. به عنوان به زودی به عنوان یک آووکادو برش باز و در معرض هوا از آن شروع به قهوه ای است. در اینجا یک زن و شوهر از گزینه های:

شما همچنین می توانید ما کاملا روش قابل اعتماد برای نگه داشتن guacamole تازه با آب:

نحوه پوست کندن و برش آووکادو

در اینجا چگونه به گودال از یک آووکادو مانند یک حرفه ای و سپس پوست آن را و آن را قطع.

چگونه به برش و تاس آووکادو:

بله شما می توانید یخ آووکادو! به خصوص اگر شما می خواهید به استفاده از آن بعد از آن در چیزی پخته شده (تازه نیست). در اینجا راهنمایی در انجماد آووکادو:

همچنین برخی از مکان ها شروع به منجمد فروش آووکادو. این یخ زده آووکادو بهترین مخلوط و پخته شده همه چیز.

آیا شما همیشه می خواستم به رشد یک گیاه آووکادو خودتان ؟ این پست نشان می دهد که چگونه به سعی کنید به رشد یک گیاه آووکادو از گودال از یک آووکادو.

زمانی که در حال آوکادو در فصل?

شما می توانید پیدا کردن آوکادو در فروشگاه های مواد غذایی در تمام طول سال مناسب است ؟ که از آنجا که آوکادو در فصل اساسا در طول سال در مکزیک است. کالیفرنیا آوکادو در فصل از فوریه تا سپتامبر (ضربه اوج خود در تابستان) اما شما می توانید وارد مکزیکی, آوکادو در اصل هر زمان از سال است.

بهترین راه برای استفاده از مانده آوکادو

برخی از مانده آوکادو? پرتاب آنها را در یک اسموتی یا سر و صدا آنها را به برخی از ماست ساده. و یا پرتاب آنها را به تخم مرغ نیمرو. و یا چک کردن این خلاصه ای از دستور العمل های مورد علاقه:

ما بالای 20 آووکادو دستور

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده از آوکادو? هر راه مورد علاقه به طبخ آن ؟

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است. چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>