از آرد همه منظوره? در اینجا چیزی است که به جای استفاده از

آرد همه منظوره است رایج ترین نام برای آرد در پخت و پز. ساخته شده از ترکیبی از سخت و نرم و گندم آن را محکم اما لطیف و مناسب برای بسیاری از دستور العمل های. اما یک حرکت نزولی به خود انعطاف پذیری: از آنجا که ما با استفاده از آن پس غالبا آرد همه منظوره است که اغلب شربت خانه اصلی ما اجرا از اول. در حال حاضر آرد همه منظوره می تواند سخت تر برای پیدا کردن در فروشگاه های مواد غذایی.

اگر شما از آرد همه منظوره, اما دیگر آرد در شربت خانه خود را, شما را در شانس هستید. که آیا شما باید آرد نان یا آرد گندم کامل و یا حتی ذخیره کردن کیک آرد این راهنما به شما را از طریق چگونه به جای دیگر آرد به آرد همه منظوره و ارائه راهنمایی برای استفاده از جایگزین مانند آرد جو و آرد بادام.

در اینجا بهترین جایگزین برای آرد همه منظوره و چگونه به آنها را به استفاده از.

چگونه به جای آرد نان برای آرد همه منظوره

مانند آرد همه منظوره آرد نان ساخته شده از گندم اما سخت تر از گندم بری می دهد این آرد خیلی بیشتر پروتئین و گلوتن. به همین دلیل نان آرد است که گاهی اوقات به نام با پروتئین بالا و یا بالا گلوتن آرد. که گلوتن باعث می شود نان و حتی کوکی ها chewier که می تواند یک چیز بسیار خوب است. شما می توانید جایگزین تمام یا نیمی از آرد را در هر دستور پخت نان آرد, اما نه بیش از-mix وقتی که می آید به کیک یا کلوچه خمیر یا شما باید فنری نتایج.

چگونه به جای کیک آرد آرد همه منظوره

آرد کیک است که ساخته شده از نرمتر و گندم است که به طور خاص طراحی شده برای پخت مناقصه و نور و کیک و همان می رود برای آرد قنادی. یا کیک آرد یا آرد شیرینی استفاده می شود به عنوان یک 1:1 جایگزین برای آرد همه منظوره در بسیاری از دستور العمل پخت. هدایت از آرد کیک به صورت جویدنی پخت نان چند و انتخاب کردن به جای نان یا آرد گندم کامل خود را بدون مخلوط کردن و خمیر ترش قرص.

چگونه به جای آرد گندم برای آرد همه منظوره

آرد گندم ساخته شده است از تکمیل کرنل گندم که شامل غنی اما فیبری سبوس. این دلچسب دانه به پایان می رسد تا کمی بیشتر تشنه (به عنوان مثال. آن را گراز بیشتر مایع در یک دستور العمل) بنابراین اکثر pro-نانوا توصیه با استفاده از یک مخلوط 50/50 از گندم و آرد سفید (همه منظوره و نان و یا کیک با توجه به دستور العمل) در هنگام پخت نان است. نان سریع و کوکی ها بخشنده تر اما با استفاده از 7/8 فنجان آرد گندم کامل در محل 1 فنجان آرد همه منظوره به شما بهتر و خوشمزه تر نتایج. همچنین به گندم مورد یک استراحت قبل از پخت بهتر هیدراتاسیون.

چگونه به جای جایگزین آرد به آرد همه منظوره

خارج از سنتی گندم آرد کل جهان وجود دارد از جایگزین آرد که در حال افزایش رایج در فروشگاه های مواد غذایی و خانه pantries. به عنوان یک قاعده کلی شما همیشه دریافت بهترین نتایج را اگر شما را انتخاب کنید دستور العمل های مناسب برای این آرد به جای استفاده از آنها به عنوان یک جایگزین در دستور العمل های مورد علاقه خود را. برای مثال این سرخپوشان بدون گلوتن کوکی دستور العمل که به طور خاص برای بادام و آرد را به نوبه خود بسیار بهتر از اگر شما سعی می کنید را به مادر بزرگ خود را کوکی دستور غذا با آرد بادام. به علاوه بسیاری از جایگزین آرد به خصوص کسانی که فاقد گلوتن نیاز به مواد اضافی به آنها را در دستور العمل های سنتی مانند xantham آدامس.

معاوضه تعویض و جایگزین

حتی بسیاری خوبی مواجه نگردند آشپزخانه اجرا از اساسی شربت خانه از زمان به زمان. این که آیا شما در حال تلاش برای محدود کردن خرید مواد غذایی خود را و یا شما نیاز به ایجاد یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه عنصر مبادله ما رو شما پوشش داده شده است. این سری به شما راه رفتن از پرتاب بهترین تعویض و جایگزین رایج پخت و پز و پخت مواد تشکیل دهنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر